1:2

konec (0:0, 0:2, 1:0) Stav série: 0:3

14.03.2021, 17:00 • ZŠ Humenné • 3. kolo • Róbert Gašpárek sk

Tipsport: 3.66 4.7 1.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je tu koniec stretnutia, ktorý bol veľmi chudobný na góly. V tretej tretine dokázali Humenné znížiť na rozdiel jedného gólu, ale ani početná výhoda v závere stretnutia nepriniesla vytúžené vyrovnanie. Martin si odnáša z Humenného víťazstvo 2:1, čo znamená, že stav série je 3:0 v prospech Martina. Odo mňa to je z tohto duelu všetko. Ja vám ďakujem za pozornosť a prajem príjemný zvyšok večera. Z pozície komentátora sa vám hlásil Róbert Gašpárek. (19:17:55)

59:58

Tomáš Pokrivčák sa vracia na ľadovú plochu, ale puku sa už pravdepodobne nestihne dotknúť.

59:05

Hostia sa po vyhratom vhadzovaní rozhodli odvolať brankára, a tak sledujeme hru šiesti proti trom. Ideálna možnosť vyrovnať pre domáci celok.

58:46

Vylúčenie v tíme HK Martin (Matej Dírer – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

58:42

Domáci sa ešte nerozhodli odvolať brankára. Nasleduje vhadzovanie v útočnom pásme Humenného. Možno práve teraz k tomu príde.

58:00

Do konca riadnej hracej časti ostávajú dve minúty.

57:58

Vylúčenie v tíme HK Martin (Tomáš Pokrivčák – 2 min., sekanie).

57:30

Jeden z domácich hráčov individuálnym spôsobom prenikol cez dvojicu brániacich hráčov, ale v kľúčovom momente bol faulovaný. Hlavný rozhodca signalizuje vylúčenie.

56:25

Bernát má v posledných minútach veľa práce. Krotiť musel aj prudkú strelu domáceho hráča. Nasleduje vhadzovanie pred jeho bránkou.

55:17

Tomáš Pokrivčák sa po odpykaní svojho dvojminútového trestu môže zapojiť späť do hry.

54:10

Domáci sa usadili v útočnej tretine, kde roztočili presilovkový kolotoč. Formou krátkych prihrávok sa snažia rozhodiť defenzívu súpera.

53:17

52:35

Domáci po znížení nepriaznivého stavu ožili. Dúfajme, že sa ešte dočkáme zaujímavého záveru stretnutia.

51:41

51:41 Vladimír SEROV - 1:2

51:41

Humenné dáva gól!
Maxim Kondratev posunul puk na útočnú modrú čiaru, kde bol na strelu pripravený VLADIMÍR SEROV, ten napriahol a prekonal gólmana. Stav stretnutia je 1:2! Asistencie: Maxim Kondratev, Martin Krajňák.

51:21

Obranca Humenného ešte stihol puk v útočnom pásme, otočil sa smerom k bránke a bez prípravy zakončil. Strelu nasmeroval len do stredu bránky, kde zasiahol Bernát.

50:03

Solomonchak po ľavej strane klziska prenikol do útočného pásma, kde zakončoval spoza brániaceho hráča. Jeho strela bola tečovaná na ochrannú sieť.

49:34

Strela z pravej strane klziska v podaní hráča Humenného neznamená zmenu skóre. Úspešný zákrok si do štatistík pripíše Bernát.

1:2

Branky a nahrávky: 52. Serov (Kondratev, Krajňák) – 31. Paulíny (Babka), 33. Fafrák (Toma)

HC 19 Humenné: Rabčan (Spodniak) – Kaščák, Valečko. Kondratev, Serov, Hopkovič, Ondrej, Maury, Markuš – Fedorko, Markuš, Vaško – Velichkin, Šimčák, Solomonchak – Horvát, Krajčák, Borov – Stripai, Farkaš, Šiňanský

HK VITAR Martin: Bernát (Krasanovský) – Čížek, Shepelev, Perrott, Burzík, Müller, Dvořák, Ligas, Jurášek – Poliaček, Murček, Fafrák – Themár, Kukumberg, Pokrivčák – Dírer, Toma, Barto – Murtazin, Babka, Paulíny

Rozhodčí: Kalina, Vido – Pribula, Ščurka

05:10 HUM 2 Ondrej, podrážení
06:55 MAR 2 Perrott, napadení
08:15 MAR 2 Čížek, hákování
11:58 HUM 2 Kaščák, hákování