Do utkání nezasáhl žádný český ani slovenský hráč.
Elvis Merzlikins (CBJ) – 35 zákroků, 4 OG, úspěšnost 89,7 %, odchytal 42:40
Joonas Korpisalo (CBJ) – 6 zákroků, 0 OG, úspěšnost 100 %, odchytal 17:13

Pekka Rinne (NSH) – 21 zákroků, 2 OG, úspěšnost 91,3 %, odchytal 59:56
Střely na branku – 23:45 (6:16, 10:19, 7:10)
Zblokované střely – 16:6
Vyhraná vhazování – 24:39
Trestné minuty – 13:7
Hity – 13:24
Hokejisté Nashvillu vrátili Columbusu čtvrteční porážku 0:3. Dnes byli lepším týmem a zaslouženě zvítězili 4:2.

Hosté začali utkání velmi dobře a v první třetině se vypracovali dvoubrankový náskok. Ten jim svými góly zařídili Calle Järnkrok a Colton Sissons. Úvod druhé části vyšel lépe Columbusu, kterému se podařilo dvoubrankové manko vymazat. Ve 24. minutě se prosadil dokonce ve vlastním oslabení Boone Jenner a o necelé dvě minuty později zaznamenal svou premiérovou trefu v NHL Gabriel Carlsson.

V dalších minutách už byli nebezpečnější zase hosté, kteří si ale museli počkat na další trefy až do úvodu závěrečné dvacetiminutovky. V ní Modré kabáty totálně zaskočili hned v úvodní minutě. Nejprve napálil odražený puk do horního růžku Calle Järnkrok a vzápětí vyřešil přečíslení 2 na 1 přesnou střelou Filip Forsberg. Ze zbytku utkání pak stojí za zmínku především zranění domácího gólmana Merzlikinse, jehož musel střídat Korpisalo a pak horní tyčka, kterou nastřelil v samotném závěru Järnkrok, jenž měl zaděláno na hattrick.

59:55

Málem jsme tu měli hattrick. Calle Järnkrok se řítil sám na Korpisala a nastřelil horní tyčku! Vadit mu to ale tolik nemusí, o výhře Predátorů je rozhodnuto!

59:27

Hosté se dostali do přečíslení 2 na 1! Forsbergovu žabičku však před brankou netrefil ideálně Viktor Arvidsson!

58:50

Hosté nepouštějí soupeře zpátky do své obranné třetiny a Blue Jackets tak nemohou pokračovat v power-play.

58:02

Další buly ve středním pásmu. Korpisalo se vrací do branky a čeká, jak to dopadne.

57:56

Nyní byl Columbusu odpískán ofsajd.

57:48

Korpisalo odjel na střídačku, domácí to zkoušejí s šesti bruslaři!

57:12

Domácí se nemohou dostat do nějaké větší šance. Do brejku teď navíc vyrazil na levém křídle Roman Josi. Ten objel branku a nabídl puk před brankoviště Mikaelovi Granlundovi, který ho neprotlačil za Korpisala. Následuje reklamní pauza.

55:53

Od modré střílel Michael Del Zotto. Rinne zasahovat nemusel, pokus domácího obránce byl zablokován.

55:01

Do konce utkání schází pět minut. Hosté drží dvougólový náskok.

53:37

Další úspěšný zákrok Rinneho. Brankář Nashvillu pokryl ránu Olivera Bjorkstranda.

52:58

Domácí se teď snažili něco vymyslet v útočném pásmu. Nakonec z toho vzešla přihrávka Jenenra, po které si s pukem vyjel před branku Alexandre Texier. Rinne byl připraven.

51:53

Nick Cousins zajel s pukem za domácí branku, kde ale upadl při bruslařském obratu. Columbus se tak snadno ubránil.

2:4

Branky a nahrávky: 24. Jenner (Harrington, N. Foligno), 26. G. Carlsson (Bjorkstrand, Grigorenko) – 13. Järnkrok (Ellis), 17. Sissons (Kunin, Trenin), 41. Järnkrok, 41. F. Forsberg

Columbus Blue Jackets: Merzlikins (43. Korpisalo) – S. Jones, Gavrikov, Peeke, Del Zotto, Harrington, G. Carlsson – Atkinson (A), Roslovic, Laine – Bjorkstrand, Stenlund, Grigorenko – Texier, N. Foligno (C), Jenner (A) – Domi, Riley Nash, Robinson.

Nashville Predators: Rinne (Saros) – Ellis (A), Josi (C), Fabbro, Benning, Borowiecki, Harpur – Mikael Granlund, Kunin, F. Forsberg – Grimaldi, Duchene, Järnkrok – Arvidsson, Haula, Tolvanen – Sissons, Trenin, Cousins.

Rozhodčí: Dunning, Rank – Marquis, Berg

11:05 CBJ 2 Del Zotto, nedovolené bránění
12:58 NSH 0:1 Järnkrok (Ellis)
16:49 NSH 0:2 Sissons (Kunin, Trenin)
18:20 NSH 2 Duchene, hákování
22:19 CBJ 2 S. Jones, podrážení
23:46 CBJ 1:2 Jenner (Harrington, N. Foligno)
25:28 CBJ 2:2 G. Carlsson (Bjorkstrand, Grigorenko)