MONACObet liga

MŠK Púchov – FC Košice

0:1

konec (0:0)

20.02.2021, 13:30 • Futbalový štadión Žilina - Strážov - UT • Viktor Kalinács sk

Tipsport: 3.34 3.5 1.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Púchovčania mali polhodinovú presilovku k dobru po vylúčení Kamila Karaša, no sami počas nej inkasovali z hlavy košického debutanta Mareka Václava.

Východniari šli viac po výhre a tak aj zaslúžene berú tri body, hoci musíme konštatovať, že to vôbec nebol zápas plný šancí. (15:24:59)

90+3

90+3

Možno by to bol aj ofsajd, ale hlavný rozhodca píska útočný faul. Kira mal tak či tak loptu pod kontrolou.

90+2

Za odkopnutie lopty za postrannú čiaru vidí žltú kartu Nikola Ristovski.

90+1

Nadstavujú sa dve minúty.

90

Krčmarević zostal ležať na zemi, Púchovčania ďalej hrali. Napriek tomu lopta len tak presvišťala za bránu Kiru, ktorý sa neponáhľa s výkopom.

89

89. Štefanec (PUC), Kira (VSS)

89

Pôvodný center odvrátený, ale prišiel ďalší a Šimon Štefanec za krátky čas nedokázal prelobovať Pilného! Toto je dosť možno najväčšia šanca duelu pre domácich!

88

Až teraz asi prichádza záverečný tlak. Ďalšia z množstva štandardných situácií pre MŠK.

87

Práve Pavúk faulovaný na ofenzívnej polovici. Menej ako štyri minúty do konca, lopta ďaleko od košickej brány.

86

Striedanie v tíme FC Košice: z ihriska odchádza Erik Pačinda, prichádza František Pavúk. Pavúk zároveň preberá kapitánsku pásku.

85

Ani z tohto mráčika nezaprší. Pred Kirom zapracovala na jednotku defenzíva na čele s Kirom, hostia budú poslednýkrát striedať.

83

Kira s pokojom Angličana drží loptu po nepresnom nákope súpera. Dvadsať minút hrajú Púchovčania presilovku, no vôbec to tak nevyzerá.

82

Komazec ľavačkou k pravej žrdi. Strela nebola dvakrát razantná, aj preto ju domáci gólman prikryl.

81

Striedanie v tíme MŠK Púchov: z ihriska odchádza Slavomír Kapusniak, prichádza Matej Loduha.

80

80. Marek VÁCLAV - 0:1

80

Tím FC Košice dal gól!
Debutant v drese Košíc skóruje! Pačindov center zo štandardky bol predĺžený na zadnú žrď, kde ho späť do ohňa vrátil jeden z Košičanov. Po lopte sa naťahoval brankár Pilný, no ako prvý bol pri nej vo výskoku MAREK VÁCLAV, ktorý hlavou otvára skóre!