1:1

konec (1:1)

20.02.2021, 11:30 • Štadión MŠK Žilina • 17. kolo • Viktor Kalinács sk

Tipsport: 1.2 6.0 9.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Celé stretnutie sa dnes predĺžilo po zbytočnej konfrontácii Čikoša-Pavlička s Adamom Krčíkom. Hosťujúci kapitán a brankár predčasne dohral, päť minút sme čakali na striedanie náhradníka Dlugoša.

Na remíze medzi Liptovským Mikulášom a Bardejovom to však nezmenilo nič, tímy si body delia po výsledku 1:1. (13:38:56)

90+10

90+9

Striedanie v tíme MFK Tatran Liptovský Mikuláš: z ihriska odchádza Tomáš Brigant, prichádza Dušan Dlugoš.

90+8

Celé sa to komplikuje. Dlugoš vystrieda Briganta a v záverečných momentoch ešte bude hájiť svätyňu hostí.

90+6

Žltú kartu dostáva Adam Krčík (MFK Tatran Liptovský Mikuláš).

90+6

Úplne zbytočná šarvátka Čikoša-Pavlička s Adamom Krčíkom. Hosťujúci gólman musí opustiť hraciu plochu, Krčík tak dosiahol to, čo chcel.

90+6

Druhú žltú a následne červenú kartu dostáva Ján Čikoš-Pavličko (Partizán Bardejov).

90+5

Tak predsa tu bol ešte brejk Liptákov a skončila veľmi nešťastne pre Petka, ktorý sa zrazil s Čikošom-Pavličkom! Hosťujúci obranca sa má veľmi zle.

90+4

V samom závere tu je posledná šanca. Budú ju mať Bardejovčania po zákroku na Jakuba Sedláčka.

90+4

Žltú kartu dostáva Richard Bartoš (MFK Tatran Liptovský Mikuláš).

90+3

Čikoš-Pavličko skúsene naťahuje čas po faule na jeho osobu. Do konca zostáva niečo vyše minúta.

90+3

Žltú kartu dostáva Ján Dzurík (Partizán Bardejov).

90+2

Výraznejší záverečný tlak nenastáva. Liptovský Mikuláš síce vyhral na pôde Košíc, ale dnes tri body pravdepodobne nepripíše.

90+1

Nadstavujú sa štyri minúty.

90

Kórejčania dnes boli strelecky aktívni, avšak gól nevyčarovali. Kim to točil smerom k bráne, ale gól z toho v žiadnom prípade nemohol byť.

89

Ján Čikoš-Pavličko s pokojom Angličana ukrýva loptu po centri spoza rohového štvrťkruhu v rukaviciach.

89

Lukáš Horváth odvracia hlavou na istotu na ďalší rohový kop. Predtým neuspel Bardejov na útočnej tretine ihriska.

88

Striedanie v tíme Partizán Bardejov: z ihriska odchádza Güytho Marcus Renwick Mijland, prichádza Romulo Silva Santos.
Striedanie v tíme Partizán Bardejov: z ihriska odchádza Lutfi Bilali, prichádza Ronaldo Lima Duarte Lopes.