12.02.2021, 02:00 • Bridgestone Arena, Nashville • Martin Augustin (@ogy_16)

Tipsport: 1.88 4.39 3.31 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

59:00

59:00 Dante FABBRO - 3:2

59:00

Nashville právě vstřelil branku!
Domácí skórovali v momentě, kdy byla ohlášena poslední minuta třetí třetiny! Od modré čáry vystřelil zápěstím DANTE FABBRO, který využil toho, že měl Greiss zakrytý výhled a puk zapadl do pravého horního růžku z pohledu německého gólmana – 3:2. Asistence: Luke Kunin a Filip Forsberg.

39:33

39:33 Marc STAAL - 2:2

39:33

Detroit právě vstřelil branku!
Hosté bleskurychle srovnávají! MARC STAAL zavezl puk do útočného pásma, z levé strany chytře vystřelil přes bránícího hráče a jeho pokus zapadl k levé tyčce z pohledu pozdě reagujícího Rinneho – 2:2. Asistence: Bobby Ryan a Vladislav Naměstnikov.

39:19

39:19 Matt DUCHENE - 2:1

39:19

Domácí strhávají vedení na svou stranu 41 sekund před druhou přestávkou! Skvěle to udělal Calle Järnkrok, který od pravého mantinelu poslal parádní přihrávku přímo na na hůl najíždějícího MATTA DUCHENEA, jenž si puk jedním dotekem zpracoval a druhým ho zblízka uklidil za záda přesouvajícího se Greisse. Asistence: Calle Järnkrok a Roman Josi.

19:25

19:25 Robby FABBRI - 1:1

19:25

Hosté v závěru první části zatlačili Predátory do jejich obranného pásma a nakonec vyrovnali! Anthony Mantha se v rohu kluziště probojoval k puku, který předložil na levý kruh ROBBYMU FABBRIMU, jenž z tohoto místa zamířil ke vzdálenější tyčce Rinneho svatyně – 1:1. Asistence: Anthony Mantha a Filip Hronek.

14:58

14:58 Ryan ELLIS - 1:0

14:58

Tuhle kombinaci sehráli domácí dokonale! Roman Josi udržel na modré puk a předal ho doprava Filipovi Forsbergovi. Ten našel přesným pasem RYANA ELLISE, jenž trefoval z levého kruhu odkrytou branku Detroitu. Asistence: Filip Forsberg a Roman Josi.

3:2

Branky a nahrávky: 15. Ellis (F. Forsberg, Josi), 40. Duchene (Järnkrok, Josi), 59. Fabbro (Kunin, F. Forsberg) – 20. Fabbri (Mantha, Hronek), 40. M. Staal (B. Ryan, Naměstnikov)

Nashville Predators: Rinne (Saros) – Ellis (A), Josi (C), Fabbro, Tinordi, Benning, Borowiecki – Arvidsson, Kunin, F. Forsberg – Mikael Granlund, Duchene, Järnkrok – Tolvanen, Haula, Cousins – Grimaldi, Sissons, Trenin.

Detroit Red Wings: Greiss (Pickard) – Hronek, Djoos, Stecher, M. Staal, Merrill, Nemeth – Bromé, D. Larkin (C), Zadina – B. Ryan, Fabbri, Smith – Helm, Naměstnikov, Mantha – Erne, Nielsen (A), Gagner.

Rozhodčí: Brenk, Hanson – Flemington, Murray

12:13 NSH 2 Fabbro, podrážení
14:21 DET 2 B. Ryan, podrážení
14:58 NSH 1:0 Ellis (F. Forsberg, Josi)
19:25 DET 1:1 Fabbri (Mantha, Hronek)
24:07 NSH 2 Tinordi, podrážení