Sergej Bobrovskij (FLA) – 19 zákroků, 2 OG, úspěšnost 90,5%, odchytal 60:00
Andrej Vasilevskij (TBL) – 24 zákroků, 4 OG, úspěšnost 85,7%, odchytal 57:38

Radko Gudas (FLA) – 0+0, +2 účast, 2 střely na bránu, TM 0, čas na ledě 15:59
Ondřej Palát (TBL) – 0+1, -1 účast, 1 střela na bránu, TM 0, čas na ledě 19:24
Jan Rutta (TBL) – 0+0, 0 účast, 2 střely na bránu, TM 0, čas na ledě 16:13
Erik Černák (TBL) – 0+0, -2 účast, 2 střely na bránu, TM 0, čas na ledě 17:06

Tři hvězdy utkání
1. Aaron Ekblad (FLA) 1+1
2. Alexander Wennberg (FLA) 1+1
3. Brayden Point (TBL) 2+0
Zápas je u konce, Florida ukončuje sérii šesti vítězství Tampy v řadě a raduje se na domácím ledě z vítězství 5:2. Domácí vstoupili do zápasu lépe, vypracovali si pár dobrých šancí a v deváté minutě se radovali z prvního gólu, po přihrávce zpoza branky od Tippeta se trefil z předbrankového prostoru Frank Vatrano. Ve 29. minutě se trefil Alexander Wennberg a poslal domácí do vedení 2:0. Poté se první branky v zápase dočkala také Tampa, přesilovku využil po Palátově přihrávce Brayden Point. Jenže Florida pak odpověděla dvěma rychlými brankami. Nejprve se prosadil taktéž v přesilovce střelou od modré Aaron Ekblad a chvíli na to zvýšil už na 4:1 Carter Verhaeghe, který se prosadil proti svému bývalému klubu. Ve třetí třetině pak vstřelily oba týmy po jedné brance. Nejprve snížil v přesilové hře hned na začátku třetiny Brayden Point. Hosté pak v závěru zkoušeli power play, ale kontaktní gól nevstřelili, prázdnou branku naopak minutu před koncem trefil Brett Connolly.

59:46

Markus Nutivaara ještě vypálil od levého hrazení, Vasilevskij si připsal zákrok betonem.

59:00

59:00 Brett CONNOLLY - 5:2

59:00

Florida právě vstřelila branku!
Floridě se konečně povedlo trefit prázdnou branku a je rozhodnuto! Ze středové čáry se do prázdné branky trefil BRETT CONNOLLY, je to pro něj první gól v této sezoně.

58:32

Barkov získal puk od Hedmana, ale nedokázal vystřelit směrem na prázdnou branku.

58:13

Domácí vyhráli vhazování a znovu okamžitě puk poslali na zakázané uvolnění.

57:53

Také Barkovovo vyhození prázdnou branku netrefilo, takže je tu další zakázané uvolnění.

57:16

Vyhození Floridy směřovalo na prázdnou branku Tampy, ale nakonec ji těsně minulo, takže je z toho zakázané uvolnění.

56:55

Tampa je v útočném pásmu a odvolává Vasilevského!

55:31

Patric Hörnqvist vystihl rozehrávku Tampy a okamžitě se dostal do šance. Svou střelou na lapačku Vasilevského ale minul branku.

54:39

Na druhé straně se dostal do zajímavé šance Lomberg a pak ještě z dorážky Acciari. Vasilevskij ale vše ustál.

53:41

Od modré čáry střílel Jan Rutta, jeho pokus ale hráči Floridy byli schopni zablokovat.

53:05

Oba týmy v plném počtu.

52:35

Barkov našel parádní přihrávkou před brankou úplně volného Ekblada, ten ale z blízky nedokázal Vasilevského překonat.

51:05

Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Blake Coleman – 2 min., podrážení).
Vyloučení v týmu Florida Panthers (Eetu Luostarinen – 2 min., nafilmovaný pád nebo přehrávání).

5:2

Branky a nahrávky: 9. Vatrano (Tippett, Luostarinen), 29. Wennberg (Huberdeau), 33. Ekblad (Yandle, Barkov), 35. Verhaeghe (Wennberg, Ekblad), 59. Connolly – 31. B. Point (Palát), 41. B. Point (Hedman)

Florida Panthers: Bobrovskij (Driedger) – Ekblad (A), Weegar, Gudas, Yandle, Strälman, Nutivaara – Tippett, Barkov (C), Verhaeghe – Hörnqvist (A), Wennberg, Huberdeau – Connolly, Luostarinen, Vatrano – Lammikko, Acciari, Lomberg.

Tampa Bay Lightning: Vasilevskij (McElhinney) – Rutta, Hedman (A), Černák, McDonagh (A), L. Schenn, Sergačjov, C. Foote – T. Johnson, B. Point, Palát – M. Joseph, Cirelli, Killorn (A) – Goodrow, Gourde, Coleman – Volkov, Maroon.

Rozhodčí: Hebert, South – Suchánek, Kelly

08:56 FLA 1:0 Vatrano (Tippett, Luostarinen)
16:39 FLA 5 Lomberg, bitka