1:2

po prodl. (1:0, 0:1, 0:0 - 0:1)

10.02.2021, 02:40 • American Airlines Center, Dallas • Jan Matúš (@honzashepp)

Tipsport: 2.03 4.44 2.89 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je tedy z tohoto utkání vše. Já se s vámi loučím a někdy opět na počtenou. (05:20:05)
Hvězdy utkání:

1. Jake Oettinger (DAL) – 93,1 %
2. Kevin Lankinen (CHI) – 97,1 %
3. Pius Suter (CHI) – 1+0
Československá stopa v utkání:

Radek Faksa (DAL) – 0+0, účast 0, 0 TM, 2 střely na bránu, čas na ledě 17:29
Dominik Kubalík (CHI) – 0+1, účast 0, 0 TM, 3 střely na bránu, čas na ledě 14:52

V oslabení: 0:0
Hokejisté Chicaga tedy zvítězili totožným výsledkem i ve druhém měření sil s Dallasem, když tentokrát o jejich výhře rozhodl v prodloužení Suter.

62:15

62:15 Pius SUTER - 1:2

62:15

Chicago právě vstřelilo branku!
Hagel si následně sebral puk a zavezl ho do útočného pásma, kde ho následně přenechal PIUSOVI SUTEROVI, jenž poté krásně prošel kolem Klingberga a následně poslal kotouč přesně k tyči domácí klece. Asistence: Brandon Hagel, Kevin Lankinen.

62:05

Z levé strany vypálil na Lankinena Gurjanov a hostující brankář jeho pokus vyráží hned na své spoluhráče.

61:35

Chicago dlouho drží puk pod svou kontrolou, ale hosté se vesměs o nic nepokoušejí.

60:47

Na druhé straně se do střelecké pozice dostal DeBrincat, jehož pokus končí přesně ve výstroji Oettingera.

60:29

Hintz vystřelil z levého kruhu a Lankinen jeho pokus vyrazil svým betonem.

60:18

Hokejisté Dallasu mají zatím kotouč pod svou kontrolou.

60:01

Zápas mezi Chicagem a Dallasem znovu skončil 1:1, a tak o vítězi opět rozhodne prodloužení či případné nájezdy.

60:00

59:38

Heiskanenova střela skončila hned na prvním bránícím hráči Chicaga.

59:28

Oleksiak dostal přihrávku na levou stranu, odkud vystřelil a kotouč skončil přesně u brankáře Chicaga.

1:2

Branky a nahrávky: 5. Hintz (Robertson, Gurjanov) – 35. Janmark (D. Kubalík, Kurashev), 63. Suter (Hagel, Lankinen)

Dallas Stars: Oettinger (Chudobin) – Lindell, J. Klingberg, Oleksiak, Heiskanen, Hanley, Pysyk – Ja. Benn, Pavelski, Kiviranta – Robertson, Hintz, Gurjanov – Cogliano, Faksa, Comeau – Kero, Dickinson, Dellandrea.

Chicago Blackhawks: Lankinen (M. Subban) – de Haan, Mitchell, Keith, Beaudin, Zadorov, Carlsson – P. Kane, Janmark, Kurashev – D. Kubalík, D. Strome, DeBrincat – A. Shaw, Söderberg, Hagel – Suter, Kämpf, Highmore.

Rozhodčí: Brenk, Hanson – Flemington, Smith

04:57 DAL 1:0 Hintz (Robertson, Gurjanov)
08:54 DAL 2 Dickinson, faul loktem
12:20 DAL 2 Gurjanov, příliš mnoho hráčů
15:36 CHI 2 Suter, podrážení
18:49 DAL 2 Gurjanov, podrážení