Radko Gudas (FLA) – 0+0, +1 účast, 1 střela na bránu, TM 0, čas na ledě 19:33
Filip Hronek (DET) – 0+0, 0 účast, 3 střely na bránu, TM 0, čas na ledě 21:36
Filip Zadina (DET) – 1+0, +1 účast, 2 střely na branku, TM 0, čas na ledě 17:10
Sergej Bobrovskij (FLA) – 31 zákroků, 1 OG, úspěšnost 96,9 %, odchytal 60:00
Thomas Greiss (DET) – 20 zákroků, 2 OG, úspěšnost 90,9 %, odchytal 58:11
Střely na branku – 22:32 (9:7, 10:9, 3:13)
Zblokované střely – 10:8
Vyhraná vhazování – 19:23
Trestné minuty – 6:2
Hity – 35:26
Hokejisté Floridy vítězí nad Detroitem 2:1 a zapisují si do tabulky další dva body. Hosté vedli od 4. minuty po zásahu Filipa Zadiny, ale ještě v první části srovnal Alexander Wennberg a ve 29. minutě otočil v přesilovce skóre Patric Hörnqvist, který hrudí tečoval střelu Ekblada. Ve třetí třetině už gól nepadl, byť se Red Wings o vyrovnání hodně snažili. Panterům dnes výtečně zachytal brankář Sergej Bobrovskij, jenž se blýskl svým nejlepším výkonem v sezóně.

59:56

Dylan Larkin v poslední šanci hostí z mezikruží minul branku. Florida zvítězí!

59:21

Od modré nahodil puk na branku Anthony Mantha. Bobrovskij ho vyrazil a následně zabránil v dorážce Filipovi Hronkovi!

59:11

Hosté si vyžádali oddechový čas. Vhazovat se bude v jejich útočné třetině.

58:40

Frank Vatrano od modré čáry minul opuštěnou branku Detroitu!

58:27

Branka hostí je už prázdná!

58:14

Huberdeau posílal kotouč před branku, kde číhal Patric Hörnqvist. Ten ze vzduchu netrefil nabídku spoluhráče.

57:23

Anthony Duclair vypíchl puk protihráči a z pravého křídla mohl postupovat na branku. V souboji s obráncem mu ale scházela rychlost. Do zakončení se tak útočník Panterů nedostal.

56:54

Domácí si nyní vystačili s posláním puku do středního pásma, aby mohli vystřídat.

56:31

Marc Staal vystřelil od modré čáry. Bobrovskij zasáhl vyrážečkou.

56:03

Už jen čtyři minuty do konce třetí třetiny. To je čas, který zbývá Detroitu na vyrovnání.

55:46

Jeden z hostujících hráčů se dotkl puku vysokou holí. Vhazovat se bude v útočném pásmu Floridy.

55:12

Z levé strany vystřelil Bobby Ryan. Bobrovskij kotouč zkrotil ve výstroji a přerušil hru. Ještě jedna reklamní pauza.

2:1

Branky a nahrávky: 16. Wennberg (Huberdeau, Hörnqvist), 29. Hörnqvist (Ekblad, Huberdeau) – 4. Zadina (D. Larkin)

Florida Panthers: Bobrovskij (Driedger) – Ekblad (A), Weegar, Strälman, Nutivaara, Gudas, Yandle – Duclair, Barkov (C), Verhaeghe – Hörnqvist (A), Wennberg, Huberdeau – Tippett, Luostarinen, Vatrano – Connolly, Acciari, Lomberg.

Detroit Red Wings: Greiss (Pickard) – Nemeth, Hronek, Stecher, M. Staal, Djoos, Merrill – Bromé, D. Larkin (C), Zadina – B. Ryan, Fabbri, Smith – Helm, Naměstnikov, Mantha – Erne, Nielsen (A), Gagner.

Rozhodčí: L’Ecuyer, Morton – Racicot, Toomey

00:23 FLA 2 Weegar, hákování
03:31 DET 0:1 Zadina (D. Larkin)
15:54 FLA 1:1 Wennberg (Huberdeau, Hörnqvist)
26:25 DET 2 Fabbri, podrážení
28:04 FLA 2:1 Hörnqvist (Ekblad, Huberdeau)