konec (4:0, 0:1, 1:0)

06.02.2021, 16:00 • ČEZ stadion, Kladno • 27. kolo • Anna Ardonová

Tipsport: 1.25 6.5 7.86 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Hezký zbytek večera. (18:16:26)
V poslední třetině jsme také mohli vidět pouze jeden gól. Tomáš Plekanec dokázal využít přesilovou hru a stanovil tak konečné skóre 5:1.

Dnešní utkání patřilo domácím, kteří si dokázali už v první třetině vystřílet vedení 4:0. Ve druhé třetině Frýdek-Místek snížil na 4:1 zásluhou kapitána Milana Mikulíka. A na konečných 5:1 dal v poslední třetině Tomáš Plekanec.

59:07

Zacharčuk nabil přímo na hůl Tomimu, který stál před brankou domácích. Ale ani tak hosté další gól nepřidali.

58:42

Puk získali domácí a vyhazují.

58:27

Puk zůstává v souboji za brankou.

57:55

Hosté se musejí znovu postavit do útočných pozic.

57:39

Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Tomáš Plekanec – 2 min., sekání).

56:50

Zajíc předal puk před branku Jelínkovi, kterého ale Tomáš Suchánek vychytal.

56:11

Frýdek-Místek zatím tuto přesilovou hru příliš nezvládá.

54:55

Kladno se osvobozuje.

54:36

Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Šimon Jelínek – 2 min., podrážení).

53:15

Šedivého pokus zlikvidoval Brízgala betonem.

52:04

Hlava zkusil vystřelit z boku, ale puk se zasekl ještě před brankovou čárou.

51:22

Puk je v ochranné síti a vhazovat se bude před Tomášem Suchánkem.

50:20

Kehar ve středním pásmu upadl, a tak se do šance dostali sami hosté, které ale dobře vychytal Adam Brízgala.

49:42

Hosté se osvobozují a šetří vteřiny.

48:52

Luc Snuggerud byl také velice nebezpečný, ale Tomáš Suchánek puk vypíchl opět do ochranné sítě.

48:35

Adam Kubík pálil nebezpečně, ale zamířil pouze do břevna.

48:19

Kladno si zahraje přesilovku 5 na 3.

48:19

Oddechový čas pro domácí.

48:19

Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Vojtěch Tomi – 2 min., vysoká hůl).

48:00

Martynek opět ujel, trefil se mezi betony kladenského gólmana, ale puk letěl mimo tři tyče.

47:25

Dopředu se dostali do přečíslení hosté, ale nebyli úspěšní.

47:02

Domácí vyhráli vhazování.

47:01

Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Lukáš Kaukič – 2 min., hákování).

46:44

Matyáš Filip obkroužil branku, ale škvírku nenašel.

43:39

43:39 Tomáš PLEKANEC - 5:1

43:39

Kladno právě vstřelilo branku!
Kladno využívá druhou přesilovku! První kladenská střela za záda Suchánka ještě nedošla, ale k odraženému kotouči se dostal TOMÁŠ PLEKANEC, který dává pátý gól Kladna. Asistence: Nicolas Hlava, Antonín Melka.

42:33

42:32

Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Vojtěch Tomi – 2 min., nedovolené bránění).

42:10

Domácí si teď drží útočné pásmo.

40:50

Klimša dorážel puk, ale nezakončil dobře.

40:01

Kladenský tlak se oproti minulé třetině zmírnil a Kladno ve druhé třetině nedokázalo dát ani gól. Úspěšní ale byli hosté. Ti dokázali využít přesilovou hru a Milan Mikulík alespoň snížil na 4:1. Třetí třetina začne v 17:40.

40:00

39:55

Veselý vystřelil, ale jeho pokus byl neúspěšný.

39:16

Domácí se zatím dobře brání.

38:30

Hosté se nemůžou dostat do útočného pásma.

38:00

Rytíři se osvobozují.

37:55

Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Antonín Melka – 2 min., podrážení).

37:01

Zacharčukova střela od modré zůstala v náručí Tomáše Suchánka. Hostující gólman přerušuje hru.

34:45

Marosz dostal dobrou křižnou přihrávku, ta ale nebyla přesná.

31:16

Kladno se osvobozuje a dostalo se až před Tomáše Suchánka.

30:53

Brízgala přerušuje hru.

30:14

Plekanec s Fryem se dostali do přečíslení dva na jednoho. Repe ale Plekancovu střelu vyrazil do ochranné sítě.

29:48

Hosté se ale opět usadili v útočném pásmu.

29:33

29:26

Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Nicolas Hlava – 2 min., podrážení).

28:54

Vhazování před Brízgalou vyhráli hosté.

28:51

Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Jakub Suchánek – 2 min., podrážení).
Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Denis Kindl – 2 min., sekání).

28:49

Plekanec obkličkoval hostující obránce, ale mezi betony Suchánka nezasunul.

28:32

Stuchlíkovu střelu na druhé straně zastavuje Brízgala a přerušuje hru.

28:15

Machačovu střelu vyrazil Tomáš Suchánek do rohu.

26:33

26:33 Milan MIKULÍK - 4:1

26:33

Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
Také Frýdek-Místek využívá přesilovou hru! Kladno se sice dokázalo osvobodit, ale hned poté Frýdek-Místek snižuje. MILAN MIKULÍK po dobré souhře svých spoluhráčů prostřelil Brízgalu od pravého kruhu. Asistence: Ondrej Šedivý, Denis Kindl.

26:08

Repe tvrdě pálil na branku, domácí gólman ale chytil puk do lapačky.

25:50

Kindl se pokoušel dorazit puk za Brízgalu, ten ale přerušuje hru.

25:28

Vhazování vyhráli hosté a zůstávají v útočném pásmu.

25:27

Frýdek-Místek si zahraje svoji první přesilovku v zápase.

25:27

Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Jaromír Jágr – 2 min., hákování).

24:45

Machala opět ve skvělé šanci, ale Tomáš Suchánek mu puk vypíchl.

24:25

Oba týmy se teď přetahují o puk, ten končí mimo hrací plochu. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

22:30

Tomi se dostal do obranného pásma domácích, kde mu puk ale sebrali Rytíři.

21:54

Machala dostal puk dobře od Zajíce a rychle projel přes hostující obránce. Tvrdou střelou ale Tomáše Suchánka nepropálil.

21:31

Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Štěpán Macháček – 2 min., hrubost + 10 min. osobní trest, hrubost).
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Jakub Suchánek – 2 min., hrubost).

20:10

A dostávají se do útočného pásma, kde však žádnou šanci neměli a puku se ujali domácí.

20:01

Vhazování opět vyhráli hosté.

20:01

První třetina zápasu patřila domácím Rytířům. První gól Kladna dal ve druhé minutě Rostislav Marosz. Toho následovali Jakub Hajný, Ondřej Machala a Tomáš Guman. Ondřej Machala dal při tom svůj první gól v letošní sezoně za Rytíře. I hosté měli několik šancí, ale Adam Brízgala zatím zůstává s čistým kontem. Druhá třetina začne v 16:47.

20:00

19:45

Peterek rychle vystřelil z otočky, ale domácí gólman schoval puk v lapačce a přerušil raději hru.

18:40

Klimša vypálil tvrdě na Brízgalu, ten ale poslal puk do bezpečí.

17:07

17:07 Tomáš GUMAN - 4:0

17:07

Rytíři nakonec dokázali využít přesilovou hru! Rostislav Marosz přihrál od levého kruhu přímo na hůl TOMÁŠE GUMANA, který stál před brankou a propálil hostujícího gólmana. Asistence: Rostislav Marosz, Luc Snuggerud.

16:25

Jágr měl už dvě možnosti, ze kterých mohl dát gól. Tomáš Suchánek ale přesilovku zvládá.

15:18

Vhazování vyhráli domácí, kteří se postavili do útočných pozic.

15:17

První přesilovou hru zápasu si zahrají domácí Rytíři.

15:17

Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Milan Mikulík – 2 min., podrážení).

12:21

12:21 Ondřej MACHALA - 3:0

12:21

A máme tu další gól domácích Rytířů! Suchánek opět střílel od modré čáry, jeho pokus hostující gólman zvládl vyrazit. Před brankou ale čekal ONDŘEJ MACHALA, který puk zachytil a dává svůj první gól za Rytíře. Asistence: Jakub Suchánek.

09:08

09:08 Jakub HAJNÝ - 2:0

09:08

A je to 2:0! Rytíři vybojovali puk u mantinelu a nahráli na modrou čáru Suchánkovi. Ten vypálil na brankáře, kde kotouč ještě tečoval JAKUB HAJNÝ. Asistence: Jakub Suchánek, Patrik Machač.

08:00

Dopředu míří domácí, ale Jágrovi utekl puk do středního pásma.

07:40

Peterekovu střelu raději Brízgala schoval v lapačce. Vhazovat se tedy bude před kladenským gólmanem.

04:32

Na druhé straně byli hosté také v dobré možnosti. Tomiho rána ale skončila jen v náručí Brízgaly, který přerušil hru.

04:10

Guman jel sám na Suchánka, ten ale další gól Kladna nedovolil!

03:44

Vhazování před Brízgalou.

02:40

I po úvodním gólu se Kladno drželo v pásmu hostů a mělo několik šancí na další gól. Žádný z toho ale nepadl.

01:36

01:36 Rostislav MAROSZ - 1:0

01:36

Necelé dvě minuty po začátku utkání Kladno otevírá skóre zápasu! ROSTISLAV MAROSZ zůstal nekrytý mezi kruhy a zamířil přesně do sítě! Asistence: Adam Kubík, Martin Kehar.

01:10

Teď se ale v útočné třetině drží domácí.

00:20

Ti také jako první vystartovali do útoku.

00:01

Úvodní vhazování vyhráli hosté.

00:01

Rytíři Kladno: Brízgala – Frye, Mikliš, Zajíc, Snuggerud, Kehar (A), Suchánek, S. Zacharčuk – Hlava, Plekanec (C), Melka – Guman, Marosz, Kubík – Machala, Filip, Jágr – Hajný, Machač, Š. Jelínek.

HC Frýdek-Místek: Suchánek – Haman, Hrachovský, Husák, J. Adámek, Repe, J. Michálek, Homola – D. Kindl, Mikulík (C), Šedivý – Macháček, R. Veselý, Klimša (A) – Martynek (A), Peterek, Tomi – Flok, Stuchlík, Kaukič.

Rozhodčí: Barek, Květoň – Roischel, Dědek.
Vzájemný zápas tyto týmy sehrály v 10. kole Chance ligy, kdy bylo úspěšnější Kladno, které dokázalo Frýdek-Místek porazit 5:3.
Dnešní zápas je ozvláštněn podporou akce O kapku lepší hokej, kdy domácí Rytíři obléknou oranžové dresy. Ty posléze půjdou do dobročinné aukce a vybraný výtěžek pomůže dětem s poruchou krvetvorby.
HC Frýdek-Místek

Frýdek-Místek je nyní v tabulce Chance ligy na 16. místě s 28 body. Rysové po šňůře porážek, která je trápila od půlky ledna, poslední dva zápasy dokázali vyhrát a budou na to chtít navázat.

Poslední 3 zápasy Frýdku-Místku:

Litoměřice – Frýdek-Místek 4:1
Frýdek-Místek – Šumperk 6:3
Třebíč – Frýdek-Místek 1:3

Nejproduktivnějším hráčem Rysů je Ondrej Šedivý (13+13), kterého doplňuje Milan Mikulík (6+17).
Za Frýdek-Místek hrají i dva exkladenští hráči, kteří tým doplnili v průběhu sezony – Jurij Repe (2+2) a Denis Kindl (1+3).
Rytíři Kladno

Rytíři se momentálně nacházejí na 3. místě tabulky Chance ligy. Na vedoucí Vrchlabí ale ztrácejí jen 3 body! Vrchlabí má navíc stejně bodů jako Jihlava, která je na 2. místě. Vrchol tabulky je tedy stále velice vyrovnaný.

Poslední 3 zápasy Rytířů Kladno:

Jihlava – Kladno 4:3sn
Kladno – Třebíč 3:2sn
Vrchlabí – Kladno 4:2

Kladno tak získalo v posledních třech zápasech pouze tři body!

Nejproduktivnějším hráčem Rytířů je Tomáš Plekanec (11+16), kterého doplňuje Nicolas Hlava (12+14).
Dalšími nejproduktivnějšími hráči jsou Antonín Melka (10+12), Tomáš Pitule (9+13) a Marek Račuk (5+17).
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.

5:1

Branky a nahrávky: 2. Marosz (Kubík, Kehar), 10. Hajný (Suchánek, Machač), 13. Machala (Suchánek), 18. Guman (Marosz, Snuggerud), 44. Plekanec (Hlava, Melka) – 27. Mikulík (Šedivý, D. Kindl)

Rozhodčí: Barek, Květoň – Roischel, Dědek

01:36 KLA 1:0 Marosz (Kubík, Kehar)
09:08 KLA 2:0 Hajný (Suchánek, Machač)
12:21 KLA 3:0 Machala (Suchánek)
15:17 FRM 2 Mikulík, podrážení
17:07 KLA 4:0 Guman (Marosz, Snuggerud)
21:31 FRM 2+10 Macháček, hrubost+hrubost