konec (4:0, 0:1, 1:0)

06.02.2021, 16:00 • ČEZ stadion, Kladno • 27. kolo • Anna Ardonová

Tipsport: 1.25 6.5 7.86 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Hezký zbytek večera. (18:16:26)
V poslední třetině jsme také mohli vidět pouze jeden gól. Tomáš Plekanec dokázal využít přesilovou hru a stanovil tak konečné skóre 5:1.

Dnešní utkání patřilo domácím, kteří si dokázali už v první třetině vystřílet vedení 4:0. Ve druhé třetině Frýdek-Místek snížil na 4:1 zásluhou kapitána Milana Mikulíka. A na konečných 5:1 dal v poslední třetině Tomáš Plekanec.

59:07

Zacharčuk nabil přímo na hůl Tomimu, který stál před brankou domácích. Ale ani tak hosté další gól nepřidali.

58:42

Puk získali domácí a vyhazují.

58:27

Puk zůstává v souboji za brankou.

57:55

Hosté se musejí znovu postavit do útočných pozic.

57:39

Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Tomáš Plekanec – 2 min., sekání).

56:50

Zajíc předal puk před branku Jelínkovi, kterého ale Tomáš Suchánek vychytal.

56:11

Frýdek-Místek zatím tuto přesilovou hru příliš nezvládá.

54:55

Kladno se osvobozuje.

54:36

Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Šimon Jelínek – 2 min., podrážení).

53:15

Šedivého pokus zlikvidoval Brízgala betonem.

52:04

Hlava zkusil vystřelit z boku, ale puk se zasekl ještě před brankovou čárou.

51:22

Puk je v ochranné síti a vhazovat se bude před Tomášem Suchánkem.

50:20

Kehar ve středním pásmu upadl, a tak se do šance dostali sami hosté, které ale dobře vychytal Adam Brízgala.

49:42

Hosté se osvobozují a šetří vteřiny.

48:52

Luc Snuggerud byl také velice nebezpečný, ale Tomáš Suchánek puk vypíchl opět do ochranné sítě.

5:1

Branky a nahrávky: 2. Marosz (Kubík, Kehar), 10. Hajný (Suchánek, Machač), 13. Machala (Suchánek), 18. Guman (Marosz, Snuggerud), 44. Plekanec (Hlava, Melka) – 27. Mikulík (Šedivý, D. Kindl)

Rytíři Kladno: Brízgala – Frye, Mikliš, Zajíc, Snuggerud, Kehar (A), Suchánek, S. Zacharčuk – Hlava, Plekanec (C), Melka – Guman, Marosz, Kubík – Machala, Filip, Jágr – Hajný, Machač, Š. Jelínek.

HC Frýdek-Místek: Suchánek – Haman, Hrachovský, Husák, J. Adámek, Repe, J. Michálek, Homola – D. Kindl, Mikulík (C), Šedivý – Macháček, R. Veselý, Klimša (A) – Martynek (A), Peterek, Tomi – Flok, Stuchlík, Kaukič.

Rozhodčí: Barek, Květoň – Roischel, Dědek

01:36 KLA 1:0 Marosz (Kubík, Kehar)
09:08 KLA 2:0 Hajný (Suchánek, Machač)
12:21 KLA 3:0 Machala (Suchánek)
15:17 FRM 2 Mikulík, podrážení
17:07 KLA 4:0 Guman (Marosz, Snuggerud)
21:31 FRM 2+10 Macháček, hrubost+hrubost