Livesport Superliga

FBŠ Hummel Hattrick Brno – TJ Sokol Královské Vinohrady

4:5

po prodl. (3:0, 1:2, 0:2 - 0:1)

30.01.2021, 17:00 • Sportovní hala Maloměřice, Brno-Maloměřice a Obřany • 22. kolo • Vojtěch Martinek (@mrtnkv)

Tipsport: 1.7 5.6 2.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

60:53

60:53 Michal STRACHOTA - 4:5

60:53

Královské Vinohrady právě vstřelily branku!
Pražané po necelé minutě nastavení dokonali obrat a vybojovali si do tabulky bod navíc! Dopředu se po zneškodnění brněnského protiútoku dostal MICHAL STRACHOTA, který Kuhna prostřelil rychlým zakončením z pravé strany! Sečteno, podtrženo – 4:5! Bez asistence.

55:49

55:49 Lukáš GREGOR - 4:4

55:49

Je vyrovnáno, necelých pět minut před koncem základní hrací doby v Maloměřicích začínáme zase od začátku! Zničehonic se k míčku dostal LUKÁŠ GREGOR, který následně Kuhna překvapil rychlým zakončením z pravé strany – 4:4! Asistence: Vojtěch Klápa.

41:41

41:41 Zbyněk STUCHLÍK - 4:3

41:41

Rychlá akce Vinohrad vede k jejich třetímu gólu, třetí třetina bude zřejmě pěkně napínavá! Znovu zafungovala spolupráce bratrů Stuchlíkových, tentokrát se po převzetí přihrávky rychle prosadil ZBYNĚK STUCHLÍK! Asistence: Ondřej Stuchlík.

34:13

34:13 Lukáš JALOVÝ - 4:2

34:13

Hattrick Brno právě vstřelil branku!
Domácí ale rychle odpovídají a berou si zpět dvougólový náskok! Brom našel z rohu na středové čáře volného LUKÁŠE JALOVÉHO, na jehož následnou prudkou střelu Šantora prostě a jednoduše nedosáhl! Asistence: Tomáš Brom.

33:24

33:24 Jan FIALA - 3:2

33:24

SKV intenzivní nápor přetavilo v další zásah, Hattrick tak vede už jen o jeden jediný gól! Pod druhý zásah hostujícího celku v dnešním utkání se podepisuje JAN FIALA! Asistence: Milan Bína.

31:27

31:27 Ondřej STUCHLÍK - 3:1

31:27

Zlepšená hra pražského celku nakonec přeci jen nese ovoce, Vinohrady v polovině utkání snižují domácí náskok na dvě branky! Z velké vzdálenosti vypálil Zbyněk Stuchlík, jehož střelu za Kuhna tečoval jeho bratr ONDŘEJ STUCHLÍK! Asistence: Zbyněk Stuchlík.

19:56

19:56 Filip HORÁK - 3:0

19:56

Tak to jsem zakřikl, brněnští hráči čtyři sekundy před sirénou skórují! Tentokrát se na střeleckou listinu zapisuje FILIP HORÁK, který Šantoru překvapil prudkou střelou ze středové čáry – 3:0! Asistence: Matěj Kostka.

10:09

10:09 Jonáš KŮRA - 2:0

10:09

Domácí v jedenácté minutě zvyšují svůj náskok na dvě branky! Vinohrady si nyní nepohlídaly JONÁŠE KŮRU, který z pozice před brankou za Šantoru doklepl Ondráčkovu odraženou střelu! Asistence: Luděk Ondráček.

01:55

01:55 Šimon HRONEK - 1:0

01:55

První střela na branku, první gól! Hattrick na konci druhé minuty utkání odskakuje do vedení, Dvořákův projektil mimo dosah hostujícího gólmana tečoval ŠIMON HRONEK – 1:0! Asistence: Dominik Dvořák.

4:5

Branky a nahrávky: 2. Ši. Hronek (Dvořák), 11. J. Kůra (Ondráček), 20. Horák (Kostka), 35. Jalový (Brom) – 32. O. Stuchlík (Z. Stuchlík), 34. Fiala (Bína), 42. Z. Stuchlík (O. Stuchlík), 56. Gregor (Klápa), 61. Strachota

FBŠ Hummel Hattrick Brno: Kuhn (Létal) – Brom, Jalový, Zach, Kostka, Sládeček, Horák, J. Kůra – Procházka II, Fuchs, Juhaňák – Leško, Slezák, Dvořák – Martin Nagy, Ondráček, Vlach – M. Kůra, Ši. Hronek.

TJ Sokol Královské Vinohrady: Šantora (Lorenc) – Jelínek, Gold, Lanc, Fiala, Čuda, O. Stuchlík, Svoboda – Bína, Hartman, Pinkas – Gregor, Hájek, Klápa – Z. Stuchlík, Strachota, Paštika – Procházka.

Rozhodčí: Furmánek, Šolc.

01:55 HBN 1:0 Ši. Hronek (Dvořák)
10:09 HBN 2:0 J. Kůra (Ondráček)
19:56 HBN 3:0 Horák (Kostka)
31:27 SKV 3:1 O. Stuchlík (Z. Stuchlík)
33:24 SKV 3:2 Fiala (Bína)