Livesport Superliga

FBŠ Hummel Hattrick Brno – TJ Sokol Královské Vinohrady

4:5

po prodl. (3:0, 1:2, 0:2 - 0:1)

30.01.2021, 17:00 • Sportovní hala Maloměřice, Brno-Maloměřice a Obřany • 22. kolo • Vojtěch Martinek (@mrtnkv)

Tipsport: 1.7 5.6 2.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mne pro dnešek vše, přeji příjemný zbytek sobotního večera. Na početnou! (18:55:33)

Střely na branku (celkem): 28 – 17.
SKV si úspěchem v nastavení upevnilo svou třináctou pozici v tabulce, poslední Otrokovice na pražský celek už ztrácí celkem pět bodů. Brněnští si zase prohrou mírně zkomplikovali cestu ven z dolní čtveřice, desátou Lípu ale mohou ještě poměrně pohodlně dostihnout. Budou samozřejmě ale muset v dalších duelech zabrat.
Hattrick měl utkání s Vinohrady velmi slibně rozehrané, nakonec si ale do tabulky připisuje pouze jeden jediný bod! Hosté po první přestávce srovnali se svým sokem krok a po většinu následujících čtyřiceti minut byli lepším celkem na maloměřické palubovce, přičemž svůj zlepšený výkon v prodloužení přetavili ve vítězství.

Nejlepší hráči utkání
HBN: Šimon Hronek (1+0)
SKV: Ondřej Stuchlík (1+1)

60:53

60:53 Michal STRACHOTA - 4:5

60:53

Královské Vinohrady právě vstřelily branku!
Pražané po necelé minutě nastavení dokonali obrat a vybojovali si do tabulky bod navíc! Dopředu se po zneškodnění brněnského protiútoku dostal MICHAL STRACHOTA, který Kuhna prostřelil rychlým zakončením z pravé strany! Sečteno, podtrženo – 4:5! Bez asistence.

60:24

V Maloměřicích začalo prodloužení, první tažení hostů do útočného pásma se obešlo bez střely.

60:01

Střely ve 3. třetině (celkem): 10 – 7 (28 – 16).
Šedesát minut hry o vítězi utkání nerozhodlo, na řadu tak přichází prodloužení. To začne za malý moment.

60:00

59:47

Dvořák našel u středové čáry připraveného Nagye, jehož prudká střela ale následně minula soupeřovu klec.

58:53

Míříme do finiše, do konce základní hrací doby zbývá odehrát pouhopouhou minutu a sedm sekund k tomu.

58:21

Rozhodnout o vítězi chtěl nyní Marek Fuchs, jenže Šantora byl znovu připraven a připsal si další zákrok.

57:57

Oliver Gold se pokusil rozehrát balónek dopředu, místo toho jej ale jen naservíroval na hůl protihráče.

57:26

Jalový měl na florbalce pátý gól Hattricku, jenže hbitý Šantora jeho střelu z voleje vyrazil!

57:00

Ohlášeny poslední tři minuty třetí třetiny!

4:5

Branky a nahrávky: 2. Ši. Hronek (Dvořák), 11. J. Kůra (Ondráček), 20. Horák (Kostka), 35. Jalový (Brom) – 32. O. Stuchlík (Z. Stuchlík), 34. Fiala (Bína), 42. Z. Stuchlík (O. Stuchlík), 56. Gregor (Klápa), 61. Strachota

FBŠ Hummel Hattrick Brno: Kuhn (Létal) – Brom, Jalový, Zach, Kostka, Sládeček, Horák, J. Kůra – Procházka II, Fuchs, Juhaňák – Leško, Slezák, Dvořák – Martin Nagy, Ondráček, Vlach – M. Kůra, Ši. Hronek.

TJ Sokol Královské Vinohrady: Šantora (Lorenc) – Jelínek, Gold, Lanc, Fiala, Čuda, O. Stuchlík, Svoboda – Bína, Hartman, Pinkas – Gregor, Hájek, Klápa – Z. Stuchlík, Strachota, Paštika – Procházka.

Rozhodčí: Furmánek, Šolc.

01:55 HBN 1:0 Ši. Hronek (Dvořák)
10:09 HBN 2:0 J. Kůra (Ondráček)
19:56 HBN 3:0 Horák (Kostka)
31:27 SKV 3:1 O. Stuchlík (Z. Stuchlík)
33:24 SKV 3:2 Fiala (Bína)