2:5

konec (2:1, 0:2, 0:2)

23.01.2021, 17:00 • Hala Polárka • 23. kolo • Klára Bártková

Tipsport: 1.16 8.5 9.87 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Domácí otevírali skóre zápasu, když se v 1. minutě prosadil Alexandr Šepelev, ve 4. minutě srovnával na 1:1 hostující Jan Svoboda, Frýdek-Místek se však ve zmiňované třetině prosadil ještě jednou, a to když se trefil Denis Kindl. Zbytek zápasu už ale nabídl pouze góly Kadaně, napřed ve 2. třetině na 2:2 vyrovnal Radek Havel, poté se ve 31. minutě trefil Vít Seemann. Ve 3. třetině padly také dva góly, ve 49. minutě zamířil přesně pod horní tyč Vladislav Houška a v poslední minutě se do prázdné brány trefil Zdeněk Zabloudil. Hosté tak zvítězili 2:5 a odváží si tři body. (19:23:48)

Kadaň právě vstřelila branku!
ZDENĚK ZABLOUDIL se ze středního pásma trefuje do prázdné brány a upravuje na 2:5. Asistence: Jakub Veselý a Ondřej Havlín.

58:48

Domácí to zkoušejí v šesti!

58:35

Oddechový čas pro domácí.

58:27

Po delší době byla vidět střela Kadaně, Zabloudil se ale trefil pouze do domácího gólmana.

58:12

Rothova střela od modré proletěla k bráně, kde se ji do brány snažilo dorážet několik hráčů, ale i teď byl úspěšnější Běhula.

56:02

Kindlovi se několika kličkami podařilo vyhnout hostujícím hráčům, a tak domácí hráč s číslem 74 mohl střílet, kotouč sice chvíli poskakoval před brankovištěm, ale nakonec ho Běhula vyrazil.

55:26

Běhula rozehrál na Veselého, ten kotouč poslal pouze do středního pásma, kde se k němu dostávají domácí.

54:26

Běhulovi vypadla střela Peterka, domácí hráči se ještě snažili puk dorazit do brány, ale to se jim nepodařilo, nakonec si hostující gólman kotouč našel a schoval ho do lapačky. Před bránou se poté strhla menší potyčka, ale vylučovat se nebude.

53:30

Pokus J. Svobody Suchánek zastavil a poté rozehrál na Šedivého.

52:55

Hosté musí vyklidit své útočné pásmo, jinak by se pískal ofsajd.

52:26

Domácí v ofsajdu.

52:01

Suchánek zastavuje puk, který nečekaně vyletěl z obranného pásma Kadaně.

51:15

Tomi si objel kadaňské hráče a poté z kleku zakončil, Běhula ale včas sklapl své betony.

2:5

Branky a nahrávky: 1. Šepelev (Mikulík, Šedivý), 14. D. Kindl (Šedivý, Haman) – 4. J. Svoboda (Houška, Koblížek), 26. R. Havel (Seemann, Matyáš Svoboda), 31. Seemann (J. Svoboda, Koblížek), 49. Houška (Koblížek, R. Havel), 60. Z. Zabloudil (Jakub Veselý, Havlín)

HC Frýdek-Místek: Suchánek (L. Daneček) – Šepelev, Haman, Husák, Roth, Repe, Hrachovský, J. Adámek – D. Kindl, Mikulík (C), Šedivý – Martynek (A), Peterek, Klimša (A) – Tomi, Przybyla, Ramik – Matiaško, Stuchlík, Flok.

SK Trhači Kadaň: R. Běhula (Hanuljak) – Havlín, Trefný (C), R. Havel (A), Seemann, Kottek (A), Karmaškov, Delmarche – Z. Zabloudil, Chlouba, Jakub Veselý – Koblížek, J. Svoboda, Houška – Hradecký, Bucek, Homer – Adámek, Matyáš Svoboda, Kupčo.

Rozhodčí: Doležal, Pilný – Gančarčík, Bohuněk

00:39 FRM 1:0 Šepelev (Mikulík, Šedivý)
03:36 KAD 1:1 J. Svoboda (Houška, Koblížek)
06:59 FRM 2 Stuchlík, nedovolené bránění
13:03 FRM 2:1 D. Kindl (Šedivý, Haman)
21:29 FRM 2+2 Roth, vysoká hůl
24:57 KAD 2 Chlouba, nesportovní chování
25:08 KAD 2:2 R. Havel (Seemann, Matyáš Svoboda)