21.01.2021, 15:00 • Ledová aréna Traktor • Adam Dořák

Tipsport: 2.82 4.08 2.16 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Československá stopa v utkání
Čeljabinsk

Tomáš Hyka: 1+1; 4 střely na branku; celkový čas na ledě: 20:46.
Lukáš Sedlák: 0+0; 3 střely na branku; jedno vyloučení; 1 hit; celkový čas na ledě: 21:49.
Roman Will: do dnešního zápasu nezasáhl. (17:26:00)
K vidění byl, hlavně ve třetí třetině, bojovný duel. V prodloužení měli domácí od samého začátku jasně navrch, vybojovali si i přesilovou hru a v samotném závěru se jim nakonec podařilo překonat Metsolu. Ufa se v prodloužení ani jednou nedostala do útoku.

64:29

64:29 Pontus ÅBERG - 2:1

64:29

Čeljabinsk právě vstřelil branku!
V době, kdy se do hry vracel vyloučený hráč Ufy, je tu branka domácích. Autorem branky je PONTUS ÅBERG, který dostal puk na levou stranu a měl dost času a odkrytou branku, čímž nepohrdl a zajistil svému týmu vítězství. Asistence: Tomáš Hyka.

63:59

Domácí to nyní překombinovali a přihrávka v blízkosti obránce Ufy nemohla dopadnout jinak, než vyhozením hostů.

63:40

Nyní vyslal již druhou střelu na Metsolu, ale ten kryje a drží Ufu nad vodou.

63:19

Čeljabinsk je v pásmu Ufy a hledá nejlepší pozici k závěrečnému zakončení.

62:29

Tlak Traktoru přinesl své ovoce v podobě faulu. Dmitrij Kugryšev byl vyloučen za vysokou hůl.

62:15

A zrodilo se první nebezpečnější zakončení, které volalo po brance, nakonec puk minul branku!

62:00

Čeljabinsk již dvě minuty drží puk a Ufa se zatím nedostala ani před branku Fedotova.

61:33

Pontus Åberg si chtěl na bruslit před branku, což se mu podařilo, ale nedostal se k následnému zakončení.

61:00

Alexej Byvalcev nakonec s pukem opustil pásmo soupeře a bude chtít rozjet novou a lepší útočnou akci.

60:29

Úvodní buly vyhráli domácí, ale nepodařilo se jim proniknout pořádně do pásma Ufy.

60:01

Střely na branku ve třetí třetině: 7:9!
Ve třetí třetině jsme mnoho šancí neviděli. Naopak se nám zrodil hodně bojovný hokej, kdy se oba celky snažily o vstřelení branky. Hrálo se taky ve vysokém tempu a uvidíme, který z týmů bude mít nakonec více sil do rozhodujících minut zápasu.

60:00

2:1

Branky a nahrávky: 1. Hyka (Bailen, Tělegin), 65. Åberg (Hyka) – 37. Manninen (M. Granlund)

Traktor Čeljabinsk: Fedotov (Will) – Pilut, Jevenko, Bailen (A), Tělegin, D. Bodrov, Karpuchin, Manuchov – Byvalcev, Kalinin (C), Åberg – Kravcov, Sedlák (A), Hyka – M. Majorov, Osnovin, D. Iljin – Kosov, Avcin, Lukin – Karlin.

Salavat Julajev Ufa: Metsola (Tarasov) – Muchamadullin, J. Birjukov, Alexejev, Koledov, Naumenkov, Larsen, Panin (C) – Chochrjakov, Pimenov, Gimatov – Soloduchin, Kartajev, Kugryšev – Amirov, Kadějkin, Platt – V. Žarkov (A), Hartikainen (A), M. Granlund – Manninen.

Rozhodčí: A. Belov, Y. Oskirko – E. Judin, G. Lazarev

00:52 CLJ 1:0 Hyka (Bailen, Tělegin)
09:46 CLJ 2 Sedlák, faul kolenem
12:41 UFA 2 Kugryšev, sekání
14:14 UFA 2 Panin, krosček
19:41 CLJ 2 D. Iljin, podrážení