konec (8:15)

20.01.2021, 18:00 • Cairo Stadium Hall 1 (Káhira) • Milan Huppert

Tipsport: 4.18 8.94 1.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

59

Ještě jedno vyloučení přichází v závěru utkání. Čeští rozhodčí posílají na odpočine Anrejeva, ten už si tak dnes nezahraje. (22:27)

56

Almasrí putuje na dvě minuty na trestnou lavici. Po jeho faulu navíc Rusko bude házet sedmičku. (19:27)

52

Vyloučení přichází i na druhé straně. Almasrí naprosto zbytečně přistrčil Žitnikova, který se zrovna chystal vystřelit. (17:24)

50

Pavel Andrejev si jde na dvě minuty odpočinou. Ruský házenkář kolenem sestřelil Al-Áhmara. (17:23)

43

Dvě minuty dostává Ostaščenko. Na hraně už byl zákrok Jermakova, který ještě prošel, tvrdý náraz Ostaščenka do Zajna už nikoliv. (13:19)

35

Žitnikov zase zbytečně oslabuje svůj tým. Soupeře chytl za krk a stáhl jej k zemi, čehož si čeští rozhodčí dobře všimli. (10:16)

33

Přesilovku si zahrají pro změnu Rusové! Zajn totiž podcenil souboj s Žitnikovem, jehož nakonec fauloval při zakončení. Jasné dvě minuty. (9:15)

30

Taktická chyba plyne ve vyloučení Šiškarjova. Ruský házenkář sáhl do střely zajnovi, navíc tak budeme sledovat sedmimetrový hod. (8:14)

26

Egypťané útočili ve více lidech, neboť odvolali gólmana. Gól nedali, ale získali alespoň přesilovou hru, vyloučen je za stržení Kosorotov. (8:12)

23:28

Tým Ruské házenkářské federace: Kirejev, Pavlenko, Tretynko – Kiseljov, Andrejev, Jermakov, Korněv, Kotov, Kosorotov, Kudinov, Ostaščenko, Šiškarjov, Soroka, Valjullin, Vasiljev, Žitnikov.

Egypt: Altajar, Handáví – Al-Áhmar, S. Al-Dirá, J. Al-Dirá, Almasrí, Al-Wakil, Hasan, Hesham, Moamen, Nawar, Umar, Sanad, Mamdouh, Kaddah, Zajn.

Rozhodčí: Horáček, Novotný (oba Česko)