Tipsport: 1.17 12.5 7.62 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to pro dnešek vše. Přeji hezký zbytek večera a těším se u dalšího sledování onlajn přenosů. (19:30:04)
Statistky utkání:
Rakousko – Maroko 36:22 (17:14)
Nejvíce branek: Frimmel 9, Weber 7/4, Huber 4 – Rezouki 6, Zerouali 4, Harchaoui 3. Rozhodčí: Brunner A. (Sui) – Salah M. (Sui. Sedmimetrové hody: 6/5 – 2/2. Vyloučení: 5:3.
Pokud jsme psali, že v první půli byli Rakušané dominantní, pak to co se dělo ve druhé půli bych nazval totální dominance. K výkonu především Rakouska, které hrálo velice uvolněně není třeba moc komentáře, neboť výsledek druhého poločasu 19:8 mluví za vše. Dočkali jsme se také události, která se nevidí v každém utkání a tou je, že oba brankáři rakouského týmu se také zapsali do střelecké listiny.

Konec zápasu. (36:22)

60

Zřejmě poslední branku 10 sekund před koncem obstaral Hutecek. (36:22)

59

Také Rantfl nastoupil a vstřelil branku ze sedmičky. (35:22)

58

Gól vstřelil tým Maroko (Mohamed Zerouali). (34:22)

58

Gól vstřelil tým Rakousko (Jakob Jochmann). (34:21)

57

Zine proměňuje sedmíčku. (33:21)

57

Huber je nyní vyloučen. (33:20)

56

Stejně tak si počínal brankář Eichberger. Oba brankáři Rakouska tak dnes vstřelili branku. (33:20)

56

Huber přidává další gól do prázdné branky. (32:20)

54

Oddechový čas pro hosty. (31:20)

54

A Hutecek si na spojce také došel pro hattrick. (31:20)

53

Eichberger chytil další brejk soupeře. (30:20)

53

Třicátou branku Rakouska dává Hutecek. (30:20)

52

Oba dva brankáři nyní skvěle zakročili proti brejku. (29:20)

51

Huber zcela osamocen na brankovišti nyní zkompletoval hattrick. (29:20)

50

Weber nejprve ze samostatného úniku netrefil branku. Na druhé straně se však trefuje Zine. (28:20)

36:22

Rakousko: Kaiper, Eichberger – Dicker, Frimmel, Herburger, M. Hermann, Huber, Hutecek, Jochmann, Pratschner, Neuhold, Ranftl, Stefanovic, Wagner, R. Weber, Zivkovic.

Maroko: El Aroussi, Idrissi – Adli, Alaoui, Belimen, Bentaleb, Foukani, Harchaoui, Kechradi, Lakbi, Lamdakar, Azrour, Rezouki, Slassi, Zerouali, Zine.

Rozhodčí: Brunner A. (Sui) – Salah M. (Sui