konec (1:0)

19.01.2021, 20:30 • BayArena, Leverkusen • 17. kolo • Tomáš Kalas (@tomascipy)

Tipsport: 3.36 3.9 2.12 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

89

Ještě před rozehrávkou ale přijde střídání. Marco Reus má odpracováno, na posílení útoku přichází Steffen Tigges.

83

Střídání teenagerů, ze hřiště odchází 17letý Jude Bellingham, na jehož místo naskakuje nejmladší střelec Bundesligy, teprve šestnáctiletý Youssoufa Moukoko!

73

Střídání v týmu Borussia Dortmund: ze hřiště odchází Jadon Sancho, přichází Giovanni Reyna.

70

Hned poté přichází další střídání, ze hry jde i Aránguiz, na jehož místo jde bývalý hráč akademie BVB, Kerem Demirbay.

69

Ve druhém poločase zcela Leverkusenu odpadla hra, proto dochází ke střídání. Na posledních dvacet minut jde do hry Patrik Schick na úkor Alaria.

60

A to se i děje, první střídání v zápase přichází přesně po hodině hry. Na místo Wendella, který odehrál utkání vzadu solidně, přichází tak Sinkgraven.

2:1

konec (1:0)

Branky: 14. Diaby (Bailey), 80. Wirtz (Diaby) – 67. Brandt (Delaney)

Karty:   73. Bailey (LEV), 77. Diaby (LEV) – 90+1. Hummels (DOR), 90+3. Delaney (DOR)

Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 13:3. Střely mimo: 10:12. Rohy: 6:5. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 13:8.

Bayer Leverkusen: Hrádecký – L. Bender, Tah, Tapsoba, Wendell (60. Sinkgraven) – Wirtz, Aránguiz (C) (70. Demirbay), Amiri – Diaby, Alario (69. Schick), Bailey.
Náhradníci: Grill, Lomb – Dragović, Jedvaj, Sinkgraven, Demirbay, Gedikli, Schick, Fosu-Mensah.

Borussia Dortmund: Bürki – Meunier, Akanji, Hummels, Guerreiro – Bellingham (83. Moukoko), Delaney – Sancho (73. Reyna), Reus (C) (89. Tigges), Brandt – Haaland.
Náhradníci: Hitz – Morey, N. Schulz, Ł. Piszczek, Dahoud, Reinier, Reyna, Moukoko, Tigges.

Rozhodčí: Zwayer – Dietz, Achmüller