Livesport Superliga

FbŠ Bohemians – Předvýběr.CZ Florbal MB

1:7

konec (0:3, 0:0, 1:4)

17.01.2021, 14:00 • TJ Sokol Vinohrady, Praha 2 (Vinohrady) • 15. kolo • Vojtěch Martinek (@mrtnkv)

Tipsport: 3.56 6.1 1.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

59:54

59:54 Jan NATOV - 1:7

59:54

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Tak takový výsledek si domácí ani nezaslouží, JAN NATOV ještě šest sekund před koncem upravuje na dost možná už konečných 7:1! Bohemka měla duel celkem nadějně rozehraný, do kolen jí ale srazily vlastní zbytečné chyby... Asistence: Petr Krzyžanek.

59:13

59:13 Jakub BÍNA - 1:6

59:13

JAKUB BÍNA v samotném závěru zvyšuje náskok svého celku na rozdíl pěti branek! Domácí forvard brankáře Bohemians vymíchal a následně poslal míček přesně nad Michajlovičovo pravé rameno!

59:13

Ještě uvidíme trestné střílení, mladoboleslavký Jakub Bína má možnost zkompletovat hattrick!

59:01

59:01 Jan NATOV - 1:5

59:01

Dovolím si říct, že je definitivně rozhoduto! Opuštěnou domácí klec z vlastního pásma trefil JAN NATOV, který tak definitivně pojistil další výhru Mladé Boleslavi – 1:5! Bez asistence.

58:35

Na Pěničku zíval obrovský prázdný prostor v hostující kleci, který ale domácí forvard minul!

55:43

Michajlovič opouští brankoviště, Bohemians už nemají co ztratit a zkusí powerplay!

54:29

54:29 Ivan TOMČO - 1:4

54:29

Bohemians právě vstřelili branku!
Čekání na domácí gól je u konce, Pražané se nakonec pět a půl minuty před koncem přeci jen prosazují! Pod úvodní zásah Bohemians se podepisuje IVAN TOMČO, který rozvlnil síť hostující klece rychlou střelou z pravé strany! Asistence: Pavel Čihák.

52:53

52:53 Milan TOMAŠÍK - 0:4

52:53

Už jsem chtěl napsat, že Bohemka zdánlivě chytá druhý dech, slibná pasáž pro domácí ale končí další brankou v jejich síti! Tentokrát z rychlé akce nepřipraveného Michajloviče překvapil MARTIN TOMAŠÍK, který tak má stejně jako Bína zaděláno na hattrick – 0:4! Asistence: Daniel Šebek.

52:15

Šárka se dostal do slušné šance, jeho střelu z první ale Bauer zastavil nataženou nohou!

50:04

Po chybě Šebka z hranice brankoviště zakončoval Pěnička, který ale nezamířil mezi tři tyče!

43:44

Komárkovo nahození parádně tečoval Chroust, Michajlovič si ale trajektorii míčku pohlídal!

39:00

Ohlášena poslední minuta druhé třetiny!

37:09

Na trestnou lavici se přesouvá Ivan Tomčo (BOH), který byl sudím potrestán za sekání.

34:00

Třetí přesilovka pro pražský tým, Patrik Suchánek (MBL) dostává dvouminutový trest za nedovolené vrážení.

19:30

19:30 Jakub BÍNA - 0:3

19:30

Hosté se už podruhé v dnešním utkání prosazují ve vlastním oslabení a půl minuty před první přestávkou vedou už o tři branky! Až podivně laxní přístup domácí obrany z bezprostřední blízkosti klece znovu potrestal JAKUB BÍNA, kterému i tentokrát naservíroval balónek Jiří Curney – 0:3! Asistence: Jiří Curney.

19:00

Ohlášena poslední minuta první třetiny!

17:47

Protesty Janu Natovovi (MBL) nepomohly, útočník Boleslavi míří na trestnou za nedovolené vrážení.

13:49

13:49 Jakub BÍNA - 0:2

13:49

Bolka ubránila oslabení a jen krátce po jeho vypršení utíká do dvoubrankového vedení! Na střeleckou listinu se zapisuje JAKUB BÍNA, kterému naservíroval od mantinelu na hůl míček čerstvě vysvobozený Curney, a úspěšný střelec pak přetavil rychlý brejk v další zásah – 0:2! Asistence: Jiří Curney.

11:39

Pražany čeká přesilová hra, po standartní situaci je za nedovolenou vzdálenost trestán Jiří Curney (MBL).

05:27

05:27 Milan TOMAŠÍK - 0:1

05:27

Hosté v polovině šesté minuty otevírají skóre po hodně nepromyšlené rozehrávce jednoho z domácích hráčů! Vojtíšek poslal balónek přímo na hůl dravého Tokoše, který jej obratem nabídl MILANU TOMAŠÍKOVI. Ten následně mířil naprosto přesně – 0:1! Asistence: Martin Tokoš.

1:7

Branky a nahrávky: 55. Tomčo (Čihák) – 6. Tomašík (Tokoš), 14. Bína (Curney), 20. Bína (Curney), 53. Tomašík (Šebek), 60. Natov, 60. Bína (TS), 60. Natov (Krzyžanek)

FbŠ Bohemians: Michajlovič (Hyršl) – Zezulka, Šebek, Kuncman, Čihák, Punčochář, Krbec – Krebner, M. Forman, Vojtíšek – Buršík, Tomčo, Malič – Růžek, Kawulok, Kratina – F. Forman, Šárka, Pěnička.

Předvýběr.CZ Florbal MB: L. Bauer (Tomšík) – Suchánek, Řehoř, Gruber, Höffer, Zakonov, Krzyžanek – Šebek, Tomašík, Komárek – Tomáš Chroust, Tadeáš Chroust, Bína – Tokoš, Zoufalý, Curney – Natov.

Rozhodčí: Kačer, Vašíček.

05:27 MBL 0:1 Tomašík (Tokoš)
11:39 MBL 2 Curney, Nedovolená vzdálenost
13:49 MBL 0:2 Bína (Curney)
17:47 MBL 2 Natov, Nedovolené vrážení
19:30 MBL 0:3 Bína (Curney)