Filip Chytil (NYR) – 0+0, -1 účast, 2 střely na bránu, TM 0, čas na ledě 12:20

Střely na branku 24:33
Trestné minuty 18:10
Hity 24:25
Zblokované střely 11:20
Skončilo utkání, které bylo v režii Ostrovanů, Hosté se dostali už v první třetině do tříbrankového vedení. Domácí se sice herně zlepšili, ale recept na Semjona Varlamova nenašli. Islanders přidali ve druhé periodě ještě jeden gól, a tak je konečné skóre tohoto zápasu příznivější pro hokejisty Barryho Trotze, a to v poměru 0:4.

59:27

Hosté mají puk na svých holích a utkání už se pouze dohrává.

58:33

Vyloučení v týmu New York Rangers (Mika Zibanejad – 2 min., sekání).

57:38

Hosté jsou už minutu usazeni v útočném pásmu, kde pouze kombinují a směřují za dvěma body z dnešního utkání.

56:30

Filip Chytil dobře napadal, ale následně nerozehrál dobře, a tak mohou zaútočit opět hosté.

55:37

Nahození Mayfielda zblokoval Adam Fox, ale kotouč mají na svých holích opět hosté, kteří se do zakončení příliš neženou.

54:50

Uběhla další minuta a domácí se nedostali k jediné střele. Vypadá to, že o osudu utkání je rozhodnuto.

53:54

Hosté hrají přesně to, co potřebují. Dobrá hra zezadu, výborné napadání, to je to, co nyní zdobí hokejisty pod taktovkou Barryho Trotze.

53:00

Ránu Scotta Mayfielda dokázal gólman Rangers vyrazit do rohu, nicméně tlak Ostrovanů neustává.

52:18

Z pravé strany se dostal téměř do samostatného úniku Josh Bailey, Šesťorkin jeho zakončení vystihl.

51:38

Domácí nyní pálili ze všech možných pozic, ale většinou to byly střely z úhlů, takže Semjon Varlamov zůstává stále nepřekonán.

50:48

Hosté rozehráli nepřesně, a tak se vinou zakázaného uvolnění hra vrátí před Varlamova.

50:02

Tvrdá rána Jacoba Trouby skončilo pouze na pravém betonu Semjona Varlamova.

0:4

Branky a nahrávky: 3. B. Nelson (Beauvillier, Leddy), 4. Lee (Barzal), 14. Barzal (Clutterbuck), 35. Lee (Eberle, Dobson)

New York Rangers: Šesťorkin (A. Georgijev) – R. Lindgren, Fox, Miller, Trouba (A), J. Johnson, DeAngelo – Kreider (A), Zibanejad, Bučněvič – Panarin (A), R. Strome, Kakko – Lafreniere, Chytil, J. Gauthier – Lemieux, B. Howden, Rooney.

New York Islanders: Varlamov (I. Sorokin) – Pelech, Pulock, Leddy, Mayfield, Dobson, A. Greene – Lee (C), Barzal, Eberle – Beauvillier, B. Nelson, Jo. Bailey (A) – Johnston, Pageau, Bellows – Cizikas, Clutterbuck (A), M. Martin.

Rozhodčí: O’Rourke, Hebert – Flemington, MacPherson

01:49 NYR 2 J. Johnson, držení
02:33 NYI 0:1 B. Nelson (Beauvillier, Leddy)
03:52 NYI 0:2 Lee (Barzal)
08:33 NYI 2 Jo. Bailey, držení
10:39 NYR 2 Zibanejad, sekání