3:2

konec (0:0, 1:0, 2:2)

12.01.2021, 19:15 • Štadión Ondreja Nepelu • Daniela Mesíková sk

Tipsport: 1.8 4.93 3.28 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

V tretej tretine padli až štyri góly. Bratislavčania si následne záver zápasu ustrážili a Linz porážajú tesne 3:2. (21:32:19)

59:58

Higgs sa snažil trafiť prázdnu bránu, no puk končí iba na zadnom mantineli.
Oddychový čas domácich.

59:25

Vylúčenie v tíme Steinbach Black Wings 1992 (Lebler – 2 min., vrazenie na mantinel).

58:32

Kickert je už na striedačke!

58:32

Oddychový čas hostí.

57:53

Tím Linz práve strelil gól!
V závere tretej tretiny sa roztrhlo vrece s gólmi. Linz strieľa kontaktný gól na 2:3. BRIAN LEBLER najprv strieľal, následne sa presadil z dorážky vlastnej strely.
Asistencie: W. Pelletier, N. Bretschneider

56:13

HC Bratislava Capitals dáva gól!
Hudec vybojoval puk pri mantineli v súboji s Bartulisom, ihneď ho poslal pred bránu, kde sa z prvej nechytateľne trafil BROCK HIGGS, puk poslal medzi Kickertove betóny.
Asistencia: Denis Hudec

54:06

ADREW KOZEK pálil z prvej príklepom a trafil ponad Coreauovu lapačku. Brankár Capitals toho veľa nevidel.
Asistencie: N. Tikkinen, W. Pelletier

53:49

Lebler posielal puk pred bránu takmer z bránkovej čiary, puk sa poodrážal, trafil ho Kozek, no Coreau ho za svoj chrbát nepustil.

51:32

Bohunickému dnes zápas chutí, potvrdil to aj gólovou asistenciou. Poslal puk na bránu, kde pred Kickertom zaparkoval DÁVID BUC, výborne sa zorientoval a zo vzduchu dopravil puk do brány.
Asistencie: Lukáš Bohunický, Adam Lapšanský

50:08

Hults zakončil zblízka z uhla, ešte chcel dorážať, no Kickert bol úspešný.

49:17

Na ľade sa momentálne nič podstatné nedeje. Brankári nemajú veľa práce.

47:19

Kickert vychytal Bezáka, útočník Capitals mieril z pravého kruhu k bližšej žŕdke.

45:14

Fortier neuspel v rohu proti Bartulisovi, puk získavajú hostia.

44:31

Matzka strieľal z pravého kruhu, Coreau vyrazil betónom, neuspel ani Kozek z dorážky.

42:54

Finn len nastrelil puk na zadný mantinel a odchádza striedať. Do pásma nemohol ísť, pretože spoluhráči ho predbehli, a tak by sa pískal ofsajd.

40:36

Strela Kragla nebola presná, ale nepríjemne sa odrazila od zadného mantinelu pred bránu, Coreau pohotovo puk prikryl.

40:01

Začala sa tretia tretina.
Tretia tretina sa začne o 20:55.
Po druhej tretine vedú Capitals 1:0. O gól sa v 31. minúte postaral Romančík, ktorý zužitkoval prihrávku Čajkoviča. Pred bránou výborne clonil Ahl.

40:00

Druhá tretina sa skončila.

39:25

Domáci si dlho vymieňali puk, až napokon zakončil Higgs. Trafil Kickerta, ten vyráža.

38:04

Hosťom sa podarilo odpáliť puk cez všetky čiary.

37:39

Vylúčenie v tíme Steinbach Black Wings 1992 (Pelletier – 2 min., krosček).

37:23

Tikkinen pálil z prvej, puk bol zrazený na ochrannú sieť. Vhodí sa po ľavici Coreaua.

36:04

Hults naservíroval puk pred bránu Ahlovi, ten v stopercentnej šanci trafil gólmana Linzu!

35:39

Hudec to skúsil z ľavej strany, jeho strela nebola vôbec zlá, Kickert radšej prerušil hru.

34:26

Linz vyhral buly v útočnej tretine, no následná strela Bartulisa cieľ minula, hostia sa tam dlho neudržali.

33:16

Kickert výborným zákrokom podržal svoj tím.

32:24

Coreau musel byť v pozore, bližšiu tyčku si ale výborne postrážil.

30:51

V polovici zápasu idú Capitals do vedenia! Po prihrávke Čajkoviča strieľal LADISLAV ROMANČÍK. Výbornú prácu pred bránou odviedol Ahl, ktorý zaclonil Kickertovi a ten inkasuje po strele do vinkla.
Asistencie: Maxim Čajkovič, Filip Ahl

30:43

Ahl išiel sám proti presile, prepadol cez hráča.

29:38

Capitals nevyužili presilovú hru o dvoch hráčov, teraz sa snažia ďalej útočiť, no dopustili sa icingu.

27:50

Kickert udržal strelu vo svojej výstroji a nepustil Ahla k dorážke. Dôležitý zákrok brankára Linzu.

27:12

Bratislavčania to zahrali na jeden dotyk, no finálna strela minula bránu.

26:07

Tak napokon je z toho dvojminútová presilovka o dvoch hráčov.

26:07

Capitals budú mať veľkú šancu ísť do vedenia.

26:07

Vylúčenie v tíme Steinbach Black Wings 1992 (Pelletier – 2+2 min). zdržiavanie hry + nešportové správanie

25:17

Hytonen zakončil z otočky po ľade, ale len do miest, kde bol pripravený Coreau.

23:56

Bartulis vypálil od modrej, Coreau na puk videl a vyrazil ho, nikto z hráčov Linzu nedorážal.

23:22

Vylúčenie v tíme iClinic Bratislava Capitals (Bubela – 2 min., podrazenie).

22:10

Bezák len predĺžil puk za seba, Kickert preň vyšiel z brány a rozohral.

21:04

Strela od modrej zamierila vedľa brány, ktorú stráži Kickert.

20:01

Začala sa druhá tretina.
Druhá tretina sa začne približne o 20:02.
Prvá tretina končí bezgólovým skóre. Veľa šancí sme v nej nevideli. Capitals však začnú druhé dejstvo presilovou hrou, ktorá, v prípade že ju domáci nevyužijú, bude trvať 66 sekúnd.

20:00

Prvá tretina sa skončila.

19:06

Vylúčenie v tíme Steinbach Black Wings 1992 (Lebler – 2 min., krosček).

18:10

Bubela sa nedostal ďalej ako do stredného pásma, pri puku ale zostávajú jeho spoluhráči.

17:23

Na druhej strane zase zakázané uvoľnenie.

17:05

Útok Linzu zastavuje postavenie mimo hry.

15:23

Oba tímy sa sústreďujú skôr na defenzívu, žiadnu väčšiu šancu sme zatiaľ nevideli.

13:46

Lahoda vystrelil z ľavého kruhu, jeho pokus skončil na najbližšom brániacom hráčovi.

11:57

Ahl nevymyslel nič nebezpečné, Kickert pomáhal s rozohrávkou. Na druhej strane musel Coreau zasahovať po zakončení Kozeka.

10:53

Finnovo nahodenie nevyzeralo nebezpečne, no Kickert radšej puk prikryl pred dobiedzajúcimi hráčmi.

09:08

Romančík na útočnom výlete, spoza brány našiel však iba hokejku súperovho hráča. K puku sa ešte dostal hráč na modrej čiare, jeho pokus Kickert vyrazil.

07:10

Capitals trestuhodne nedostali puk z vlastnej obrannej tretiny a mohli za to pykať. Lebler šancu nevyužil, po prihrávke Pelletiera a strele Bartulisa zasahoval Coreau.

06:03

Coreau sa nakláňal, aby videl na puk, ten po strele od mantinelu skončil v jeho lapačke.

05:23

Výborný zákrok Bohunického, ktorý nepustil do koncovky útočníka hostí.

03:40

Strelu Šedivého zrazil Kickert za bránu. Obe mužstvá sa oťukávajú.

03:03

Lahoda strieľal z pravého kruhu, bránu tesne minul.

00:01

Stretnutie sa práve začalo.
Úvodné zostavy:

iClinic Bratislava Capitals: Coreau – Culkin, Bohunický, Finn, Guimond, Romančík, Šedivý, Boldižár – Bubela, Hults, Ahl – Čajkovič, Higgs, Köver – Fortier, Buc, Lapšanský – Hudec, Bezák, Šalka

Steinbach Black Wings 1992: Kickert – Bartulis, Kragl, Beaudoin, Tikkinen, Kail, Matzka – Lahoda, Pelletier, Lebler – Zusevics, Hytonen, Kozek – Freunschlag, Brucker, Bretschneider – Rohm, Pusnik, Mitsch

Rozhodca: Smetana, Trilar – Bärnthaler, Hribar.
Nadnárodná ICE Hockey League má dnes na programe tri stretnutia, všetky sa začínajú zhodne o 19:15. Hokejisti Bratislava Capitals hostia Black
Wings Linz.

Capitals sa po poslednej prehre prepadli na 10. priečku, na konte majú 32 bodov. Na deviaty Villach strácajú tri body, majú však zápas k dobru. V minulom kole Bratislavčania vysoko podľahli Klagenfurtu 1:6.

Linz je posledný jedenásty, doposiaľ v 31 zápasoch nazbieral 21 bodov. V uplynulom zápase hokejisti Linzu zdolali Dornbirn na jeho ľade 2:1.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 19:15.

3:2

Branky a nahrávky: 31. Romančík (Čajkovič, Ahl), 52. Buc (Bohunický, Lapšanský), 57. Higgs (Hudec) – 55. Kozek (Tikkinen, Pelletier), 58. Lebler (Pelletier, Bretschneider)

Steinbach Black Wings Linz: Kickert – Bartulis, Kragl, Beaudoin, Tikkinen, Kail, Matzka – Lahoda, Pelletier, Lebler – Zusevics, Hytonen, Kozek – Freunschlag, Brucker, Bretschneider – Rohm, Pusnik, Mitsch

Rozhodčí: Smetana, Trilar – Bärnthaler, Hribar

19:06 LNZ 2 Lebler, krosček
23:22 HCB 2 Bubela, podrážení
26:07 LNZ 2+2 Pelletier
30:51 HCB 1:0 Romančík (Čajkovič, Ahl)
37:39 LNZ 2 Pelletier, krosček
51:32 HCB 2:0 Buc (Bohunický, Lapšanský)
54:06 LNZ 2:1 Kozek (Tikkinen, Pelletier)