Tipos Extraliga (SR)

HC Slovan Bratislava – HK DUKLA Trenčín

4:3

po s.n. (2:1) (2:1, 1:2, 0:0 - 0:0)

12.01.2021, 18:30 • Aréna Ondreja Nepelu, Bratislava • 8. kolo • Vladimír Korduliak sk

Tipsport: 2.05 4.4 2.69 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

V samostatných nájazdoch zvíťazil tím HC Slovan Bratislava.

Rozhodujúci nájazd premenil JAKUB URBÁNEK.

59:37

Chromiak vystrelil z ľavého kruhu, Parks zrazil puk dole na ľad a Valach ho pred súperovým hráčom včas poslal do bezpečia.

57:43

Oddychový čas hostí, ktorí volia taktiku na záver tretej tretiny.

57:43

Meszároš dve minúty za podrazenie, Trenčín dostal výhodu v podobe presilovej hry.

53:02

Štajnoch poslal puk mimo hraciu plochu a dostal dve minúty za zdržiavanie hry, presilovka pre vojakov.

49:28

Bezúch vypálil spoza ľavého kruhu, Parksovi cez lapačku puk skončil za jeho bránkou.

49:00

Ališauskas dve minúty za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou, Okuliar dve minúty za hrubosť, hrať budeme štyria proti štyrom.

46:38

Nedovolené bránenie a na trestnú si sadol Meszároš, presilovka pre Duklu.

42:18

Nebezpečná hra so zdvihnutou hokejkou a dve minúty pre Hecla, presilovka pre Slovan.

38:18

Kettunen dve minúty za hákovanie a Slovan si v závere tretiny zahrá presilovku.

37:32

Reddick sa dostal do úniku a sám zoči-voči Parksovi puk poslal na ochranné sklo.

36:14

Štajnoch z prvej príklepom z ľavého kruhu, Valent puk efektne zatočil do svojej lapačky.

35:35

Rehuš inkasuje dve minúty za hákovanie a Slovan dostal výhodu v podobe presilovej hry.

29:35

Slovan Bratislava dal gól!
DOMINIK JENDEK sa vybral na výlet po ľavej strane a vystrelil od kruhu zápästím, Valentovi puk prekĺzol za chrbát a je vyrovnané. Asistencia: Michal Sersen.

29:00

Trenčín dal gól!
Trenčín po góle ožil, Bezúch prešiel s pukom poza bránku na pravú stranu klziska, na ľavej našiel voľného MARKA HECLA, ktorý švihom vystrelil a zmenil údaje na svetelnej kocke. Asistencia: Juraj Bezúch.

27:42

Okuliar vystrelil od modrej, Parks zrazil puk dole na ľad a KRUISE REDDICK sa v dorážke už nepomýlil. Asistencie: Oliver Okuliar a Martin Chromiak.

26:21

Rapáč si nepostrážil svoju hokejku, dve minúty za podrazenie a presilovka pre Duklu.

20:24

Držanie a dve minúty inkasuje Kytnár, presilovka pre hostí v úvode druhej časti hry.

16:09

Držanie a na trestnú putuje, Haščák, presilovka pre domácich.

09:55

Nebezpečná hra so zdvihnutou hokejkou a dvojka pre Maiera, presilovka pre hostí.

09:25

Urbánek potiahol puk vpred po ľavej strane, poslal ho na druhú stranu, odkiaľ zakončil DALIBOR BORTŇÁK a puk od korčule obrancu hostí skončil v sieti Valenta. Asistencia: Jakub Urbánek.

07:40

Nedovolené bránenie a dvojka pre Valacha, vojaci si presilovku zopakujú.

06:44

Ackered na modrej v jej strede poslal puk za pravý kruh, kde napriahol k streľbe JURAJ BEZÚCH a peknou strelou vyrovnáva. Asistencia: Calle Ackered.

05:33

Uram inkasuje menší trest za hákovanie a presilovku si teraz zahrá Trenčín.

05:17

Spoza bránkovej čiary dostal puk na pravý kruh JAKUB URBÁNEK, ktorý vystrelil a puk skončil v sieti Valenta. Asistencie: Brendan O'Donnell a Dalibor Bortňák.

03:57

Za napadnutie dostal trest dve minúty Berisha, Slovan tak možnosť výhodu jedného muža v poli.

4:3

Branky a nahrávky: 6. Urbánek (O'Donnell, Bortňák), 10. Bortňák (Urbánek), 30. Jednek (Sersen), rozh. náj. Urbánek – 7. Bezúch (Ackered), 28. Reddick (Okuliar, Chromiak), 29. Hecl (Bezúch)