09.01.2021, 21:00 • Stade Louis-II, Monaco • 19. kolo • Ondřej Černý

Tipsport: 1.74 3.88 5.17 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

81

81. Stevan JOVETIĆ - 3:0

81

Monaco právě vstřelilo branku!
Už je to o tři branky a o vítězi je dnes rozhodnuto. Kevin Volland našel ve vápně naprosto přesně STEVANA JOVETIĆE, který na nic nečekal a přízemní střelou poslal míč pravou nohou do sítě.

72

72. Kevin VOLLAND - 2:0

72

Druhá branka domácích, kteří tak míří za třemi body. Parádní pas na levou stranu dostal do běhu Caio Henrique a nahrával následně do pokutového území, kde si míč na zadní tyčce našel KEVIN VOLLAND a v klidu zavěsil míč do sítě – 2:0.

40

40. Guillermo MARIPÁN - 1:0

40

Domácí jdou ještě před poločasovou přestávkou do vedení. Po nahrávce Sidibého pod sebe se ke střele dostal jeden z domácích hráčů. Jeho tečovaný pokus se odrazil přesně na kopačku GUILLERMA MARIPÁNA, který neměl problém poslat míč do branky z bezprostřední blízkosti.