FA Cup

Nottingham Forest – Cardiff City FC

1:0

konec (1:0)

09.01.2021, 13:00 • The City Ground, Nottingham • 3. kolo • Tomáš Kohlmann (@tom__kohlmann)

Tipsport: 2.42 3.02 2.96 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Držení míče: 38 % : 62 %.
Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 0:9. Rohy: 3:3. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 12:9. (15:06:41)
Poprvé po třech letech se Nottingham dostal přes třetí kolo FA Cupu, zároveň po dlouhé době poráží Cardiff v domácím prostředí, neboť Velšané vyhráli všech šest posledních vzájemných zápasů na City Ground.

O osudu zápasu rozhodl už ve třetí minutě Lyle Taylor přesně umístěným volejem pod břevno.

90+5

90+5

Hostům nevyšla zřejmě poslední možnost, míč se odrazil za brankovou čáru a rozehrávat bude Jordan Smith.

90+4

Po Bongově odkopu do autu budou mít hosté ještě jedno autové vhazování.

90+3

Ojův centr stáhl ze vzduchu Jordan Smith, blíží se poslední minuta avizovaného nastavení.

90+3

Vysoký centr Bacuni nenašel před brankou nikoho v bílém, nastavený čas už se přesunul do své druhé poloviny.

90+1

Rozhodčí Webb oddaluje závěrečný hvizd druhého poločasu o čtyři nastavené minuty.

90

Wilsonově centru se domácí ubránili a blíží se nastavení.

90

Po faulu Sowa budou hosté zahrávat standardní situaci na útočné polovině, k centru se samozřejmě chystá Harry Wilson.

88

Po čase si hosté zase vypracovali šanci, po Baganově centru z voleje střílel Junior Hoilett, domácí branku ale přestřelil.

87

Rallsův centr jednoduše zachytil brankář Smith, po jeho odkopu se míče zase ujal Cardiff.

85

Střídání v týmu Nottingham Forest FC: ze hřiště odchází Arter, přichází Sow.

85

U domácí střídačky se do dresu vysvléká Senegalec Samba Sow, ten zřejmě nahradí Artera.

84

Ošetření vyžaduje irský reprezentant Harry Arter.

84

Střídání v týmu Cardiff City FC: ze hřiště odchází Pack, přichází Harris.

83

Bacunův pas do pokutového území si zpracoval Pack, pak si přeci jen posunul míč dál od kopačky a blíže k němu měl brankář Smith.

81

Harry Wilson se pustil do rychlého sprintu po levém křídle, pak v tísni už jen posunul míč k brankáři Smitovi. Wilson pak padl k zemi a těžce se zvedal zpět na nohy, dnešní zápas je pro něj velmi náročný.

79

Zatímco v prvních dvaceti minutách druhého poločasu měl Cardiff na trávníku místy až dominantní převahu, tak v dalším průběhu už Nottingham hru vyrovnal.