01.01.2021, 21:00 • Old Trafford, Manchester • 17. kolo • Michal Raška

Tipsport: 1.69 4.26 5.01 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

61

61. Bruno FERNANDES - 2:1

61

Manchester United právě vstřelil branku!
Domácí celek bleskově odpovídá a vede 2:1! K exekuci pokutového kopu se postavil kdo jiný, než portugalský borec BRUNO FERNANDES, který k levé tyči, kde sice skočil také gólman Emiliano Martínez, ale na balón nedosáhl.

58

58. Bertrand TRAORÉ - 1:1

58

Aston Villa právě vstřelila branku!
Je srovnáno na 1:1! Hosté rozehráli standardní situaci velmi rychle, čímž dostali obranu United pod tlak a Jack Grealish svým přízemním centrem z levé strany našel na zadní tyči zapomenutého BERTRANDA TRAORÉHO, který si zkušeně poradil a prostřelil de Geu. Asistence: Jack Grealish.

40

40. Anthony MARTIAL - 1:0

40

Domácí mužstvo pár minut před přestávkou otevírá brankový účet zápasu a vede 1:0! Pogba skvěle vybojoval míč ve středu hrací plochy, ke kterému se dostal Rashford, jenž fantastickou patičkou poslal dopředu Aarona Wan-Bissaku, který následně odcentroval balón přesně na hlavu ANTHONYHO MARTIALA a ten zakončil do protipohybu gólmana. Asistence: Aaron Wan-Bissaka.

2:1

konec (1:0)

Branky: 40. Martial (Wan-Bissaka), 61. B. Fernandes (pen.) – 58. B. Traoré (Grealish)

Karty:   49. Maguire (MAN), 55. Bailly (MAN), 89. Shaw (MAN), 90. N. Matić (MAN)

Držení míče: 49 % : 51 %.
Střely na branku: 9:5. Střely mimo: 5:6. Rohy: 5:10. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 22:10.

Manchester United: de Gea – Wan-Bissaka, Maguire (C), Bailly, Shaw – P. Pogba, Fred (90+4. Tuanzebe), McTominay (65. N. Matić) – B. Fernandes (87. D. James) – Rashford, Martial.
Náhradníci: D. Henderson – Greenwood, D. James, Lingard, Mata, N. Matić, Telles, Tuanzebe, van de Beek.

Aston Villa FC: E. Martínez – Cash, Konsa, Mings, Targett – J. McGinn, Douglas Luiz – B. Traoré (79. Ramsey), Grealish (C), El Ghazi (84. Davis) – Watkins.
Náhradníci: Heaton – Davis, A. Almuhammadí, Guilbert, Hause, Nakamba, Hourihane, Ramsey, N. Taylor.

Rozhodčí: Oliver – Burt, Bennett