12.12.2020, 17:00 • Hala Polárka, Frýdek-Místek • 17. kolo • Vendula Zdražilová

Tipsport: 2.65 4.4 2.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

58:22

58:22 Tomáš JIRÁNEK - 0:1

58:22

Dukla právě vstřelila branku!
Už to vypadalo, že zápas spěje do prodloužení, ale hosté přeci jen v devětapadesáté minutě strhli vedení na svou stranu a dost možná právě nastavenou hrací dobu odmítli. Jiří Fronk poslal po modré přihrávku na TOMÁŠE JIRÁNKA, který prudkou ranou z dálky poslal puk pod víko domácí klece – 0:1. Asistence: Jiří Fronk.

0:1

Branky a nahrávky: 59. Jiránek (Fronk)

HC Frýdek-Místek: Suchánek (Raszka) – Z. Malík, Vainonen, Hrachovský, Husák, J. Michálek, Zahradníček – Šedivý, Mikulík (C), Kaukič – Klimša (A), R. Veselý, Tomi – Martynek (A), Peterek, Ramik – Stuchlík, Przybyla, Matiaško – Flok.

HC Dukla Jihlava: Jan Brož (Fučík) – D. Krenželok, D. Kolář (A), T. Černý, Strejček, Bilčík, Mareš, Eliáš – T. Havránek, Skořepa (C), Illéš – Jiránek, Fronk, Mácha – T. Harkabus, Lichanec, Pekr – Čermák, Juda, Chlubna.

Rozhodčí: Skopal, Fiala – Měkýš, Bartek

02:19 FRM 2 Matiaško, podrážení
06:17 FRM 2 Zahradníček, sekání
10:13 JIH 2 D. Kolář, nedovolené bránění
29:00 JIH 2 Juda, vysoká hůl
33:14 FRM 2 Klimša, hákování
35:44 JIH 2 Chlubna, sekání