Chance liga

SC Marimex Kolín – HC Slovan Ústí nad Labem

4:2

konec (3:0, 1:1, 0:1)

12.12.2020, 17:00 • Zimní stadion Kolín • 8. kolo • Tereza Nedbalová (@TerezaNedbal)

Tipsport: 2.1 4.5 2.61 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Konec zápasu. (19:04:59)

59:59

Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Martin Tůma – 2 min., vysoká hůl).

59:00

Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
Ještě v poslední minutě hosté skórují a snižují skóre na 4:2. Autorem této branky je důrazný MICHAL TRÁVNÍČEK. Bez asistence.

59:00

59:00 Michal TRÁVNÍČEK - 4:2

56:01

Zakázané uvolnění Kozlů.

55:33

Hra přerušena, puk byl tečován do ochranné sítě nad Sejpalovou brankou.

54:15

Zakázané uvolnění hostů.

51:21

Ofsajd hostů.

50:42

Šance na kolínské straně, Hamalčík puk chytá a pozastavuje hru.

50:24

48:37

2 na 1 se dostali kolínští hráči. Jakub Petržílka nahrál Janu Stehlíkovi, který měl v této akci poslední slovo, ale opět šanci neproměnil.

48:33

48:28

Zakázané uvolnění kolínského celku.

47:46

Další přesun kolínského celku byl přerušen ofsajdem.

47:41

Hosté znovu vyhazují puk na druhou stranu hřiště.

47:26

Domácí se ustálili u Hamalčíka.

46:39

Na druhé straně byl v dobré střelecké pozici Jan Stehlík, ale šanci neproměnil.

46:05

Znovu jsou mimo svou třetinu, dokonce Michalu Trávníčkovi se povedlo zaútočit. Ale ke střele ho domácí nepustili.

4:2

Branky a nahrávky: 6. Zdeněk (Štohanzl, Blaha), 8. L. Krejčík (Zumr, Stehlík), 14. Husa (Jankovský, Z. Král), 24. Jankovský (Z. Král, Šafránek) – 28. J. Drtina (Severa, Š. Havránek), 59. Trávníček (Vrdlovec)

SC Marimex Kolín: Sejpal (O. Martínek) – Husa, Kukla, Blaha, Muška, Váchal, Pýcha, Zdeněk – Jankovský, Z. Král, Šafránek (C) – L. Krejčík (A), Zumr, Stehlík (A) – Síla, Štohanzl, Petržilka – Semirád, R. Martínek, Němec.

HC Slovan Ústí nad Labem: Hamalčík (Haas) – M. Voženílek, Vl. Brož (A), Š. Havránek, J. Drtina (A), Vala, Pika, Zich – Pšenička, Vrdlovec, Tůma – Trávníček (C), Matějček, Severa – O. Bláha, G. Szturc, Protasenja – Grim, Furch, Tlačil.

Rozhodčí: Luděk Pilný, Jan Jaroš – Milan Jindra, Petr Bělohlav

05:49 KOL 1:0 Zdeněk (Štohanzl, Blaha)
07:56 KOL 2:0 L. Krejčík (Zumr, Stehlík)
13:30 KOL 3:0 Husa (Jankovský, Z. Král)
13:36 KOL 2 L. Krejčík, hákování
18:11 UNL 2 Furch, podrážení