Tipos Extraliga (SR)

HK Poprad – HC MIKRON Nové Zámky

2:1

konec (0:0, 1:1, 1:0)

08.12.2020, 18:00 • Zimný štadión mesta Poprad • 5. kolo • Lukáš Rastislav Ovšonka sk

Tipsport: 1.37 5.3 5.94 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

V tretej tretine sme videli jeden gól, o veľmi vydretom víťazstve Popradu rozhodol v 45. minúte Tavi. Poprad získal tri body, ale nebol to z pohľadu kamzíkov veľmi presvedčivý výkon, Zámky rozhodne odohrali dobrý zápas. (20:20:10)

59:48

Puk sa ocitol pred bránkoviskom po Obdržálkovej strele, potom ho získal Bjalončík, ktorý to chcel zakončiť priamou strelou, no bránu netrafil.

59:33

Lackovič ostáva na striedačke, vhadzuje sa pred Vošvrdom.

59:33

Adam Drgoň vyhodil puk preč cez všetky čiary, je to zakázané uvoľnenie Popradu a tréner Mikula si berie oddychový čas.

59:18

Lackovič je už na striedačke, posledné sekundy pre Nové Zámky.

58:49

Peter Bjalončík vybojoval puk v obrannom pásme a vyrútil sa do rýchleho úniku. Skúšal to blafákom na bekhend, Lackovič pohotovo nastavil ľavý betón.

58:28

Haščák teraz takmer vzal puk Västilemu a získal sekundy pre svoj tím.

57:51

Handlovský zachytil pri zadnom mantineli nahodený puk a poslal ho preč z pásma.

57:19

Brankár Lackovič zatiaľ ostáva v bráne, vhadzuje sa pred Vošvrdom.

57:19

Oddychový čas si berie tréner Nových Zámkov Martin Hrnčár.

57:19

V závere tretej tretiny majú Zámčania ideálnu možnosť na vyrovnanie. Dve minúty za nedovolené bránenie dostáva Daniel Brejčák.

56:57

Dalhuisen riskantne rozohrával cez Obdržálka, ktorý sa hodil do prihrávka, no našťastie pre domácich, puk skončil na hokejke Brejčáka.

55:38

Zagrapan sa odpútal od mantinelu, dostal sa medzi kruhy a odtiaľ sa snažil strelou prekvapiť Lackoviča. Novozámocký brankár odolal.

54:49

Brejčákova rozohrávka s Dalhuisenom nebola veľmi presvedčivá, puk skončil v strednom pásme, ale potom opäť letel do obranného pásma kamzíkov.

53:36

Po dlhšom čase sme videli dianie na opačnej strane. Juraj Jurík dostal pred bránkou veľa priestor, mal skackavý puk, ktorý stihol trafiť a Vošvrda musel zasiahnuť.

52:47

Vandasovi nevyšli veľmi kľučky proti Feretovi pri mantineli v útočnom pásme, sám prišiel o puk.

52:15

Nové Zámky sa momentálne len veľmi ťažko dostávajú von z obranného pásma, teraz Ordzovenský vystrelil puk na vlastnú striedačku.

2:1

Branky a nahrávky: 35. Svitana (Preisinger, Haščák), 45. Tavi (Dalhuisen, Livingston) – 28. Okoličány (Števuliak, Drtina)

HK Poprad: Vošvrda (Rychlík) – Ulrych, Drgoň, Dalhuisen, Brejčák, Repe, Hudec, Česánek – Svitana, Skokan, Haščák – Vandas, Preisinger, Handlovský – Tavi, Zagrapan, Livingston – Matúš Paločko, Bjalončík, Matej Paločko – Hajnik

HC MIKRON Nové Zámky: Lackovič (Kiviaho) – Hain, Holenda, Fereta, Västilä, Drtina, Ordzovenský, Mikuš, Roman – Bajtek, Seppänen, Obdržálek – Števuliak, Holovič, Okoličány – Rogoň, Embrich, Zahradník – Giľák, Ondrušek, Jurík

Rozhodčí: Adamec, D. Konc st. – D. Konc ml., Jurčiak

16:40 NZM 2 Ordzovenský, podrážení
21:52 POP 2 Dalhuisen, hákování
27:32 NZM 0:1 Okoličány (Števuliak, Drtina)
34:16 POP 1:1 Svitana (Preisinger, Haščák)