Tipos Extraliga (SR)

HK DUKLA Trenčín – HK Nitra

3:2

po prodl. (0:0, 0:1, 2:1 - 1:0)

08.12.2020, 18:00 • Zimný štadión Pavla Demitru, Trenčín • 7. kolo • Matúš Macháč sk

Tipsport: 1.75 4.6 3.35 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dnes sme spočiatku mysleli, že góly neuvidíme, ale opak bol pravdou. V poslednej tretine padli tri a stav bol nerozhodný. Preto muselo prísť predĺženie, v ktorom boli úspešnejší domáci. Nič to nemení na tom, že sme boli svedkami veľmi vyrovnaného zápasu, ktorému remíza svedčí. To je odo mňa dnes všetko, ďakujem vám za pozornosť. (20:19:16)

61:32

61:32 JANE KETTUNEN (TRE) - 3:2

61:32

Trenčín dal gól!
Gól strelil JANNE KETTUNEN, ktorý bol na konci ukážkovej akcie svojho tímu, keď poľahky usmernil puk do odkrytej bránky Nitry. Asistencie: Tomáš Bokroš, Juraj Bezúch.

61:03

Tempo hry je veľmi vysoké, pretože sa hrá 3 na 3.

60:01

Začalo sa predĺženie.
Šialený záver dnešného zápasu znamená fakt, že uvidíme ešte minimálne predĺženie!

60:00

Tretia tretina sa skončila.

59:22

Riadna hracia doba sa o chvíľku skončí, a tak budeme svedkami predĺženia.

58:09

58:09 MAREK SLOVÁK (NIT) - 2:2

58:09

Nitra dala gól!
Gól strelil MAREK SLOVÁK, ku ktorému sa krátko po jeho prvej veľkej šanci dostal odrazený puk od betónu Valenta a nitriansky hráč do odkrytej bránky vyrovnáva stav dnešného zápasu. Asistencie: Erik Gubo, Martin Vitaloš.

58:02

Slovák sa z ničoho nič rútil na ľavom krídle sám, ale míňa o jemný kúsok.

56:59

Záver zápasu bude ešte veľmi napínavý. Nitra počas celého zápasu neprehrávala a zrazu krátko pred koncom je tomu tak.

55:36

55:36 MAREK VALACH (TRE) - 2:1

55:36

Gól strelil MAREK VALACH, ktorý bol na konci ukážkovej akcie Trenčína. Valach mal dostatok času, aby presne namieril a poslal svoj tím do vedenia. Asistencie: Branislav Rehuš, Erik Rajnoha.

55:00

Do konca riadneho hracieho času dnešného zápasu zostáva presne päť minút.

53:46

Tempo hry sa mierne upokojilo. Ani jeden z tímov nechce urobiť výraznejšiu chybu vedúcu ku gólu.