35:22

konec (17:13)

03.12.2020, 20:30 • Sydbank Arena, Kolding • Skupina D • Karel Jedlička

Tipsport: 1.01 30.0 35.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Favorizované Norsko přehrálo házenkářky Polska na vrcholných šampionátech poosmé v řadě, vysokým rozdílem 35:22 navázalo na tři roky starou podobnou výhru 35:20.
Polky natáhly šňůru porážek na Mistrovství Evropy již na deset zápasů. Dnes doplatily v prvním poločase především na zbytečné ztráty míče a smrtící norské brejky. Střelecký půst držely mezi 30. a 45. minutou, tento úsek hry skončil 9:1 pro Norsko a poslední čtvrthodina se již jen dohrávala v uvolněném tempu a oba celky mohly za rozhodnutého stavu prostřídat sestavu.
Nejlepší hráčkou zápasu byla vyhlášena Norka Veronica Kristiansenová.
Ode mě je to vše, hezký zbytek večera! (22:01:59)
Norsko – Polsko 35:22 (17:13)
Nejvíce branek: Reistadová 6, Mørková 6/3, Auneová 5, Herremová 5 – Gęgová 6/4, Rosiaková 3, Nocuńová 3. Rozhodčí: Christidiová, Papamattheová (Řecko). Sedmimetrové hody: 4/4 – 4/4. Vyloučení: 6:6.
Střely na bránu: 42:31. Držení míče: 39% – 61%.

Konec zápasu. (35:22)

60

Dvě vteřiny před sirénou se stihla premiérově zapsat do listiny střelkyň Arntzenová. (35:22)

60

Ze svého čtvrtého sedmimetrového hodu střílí čtvrtý gól Marta Gęgová. (34:22)

60

Vyloučení v týmu Norsko (Kristine Breistølová). (34:21)

59

Na šestce se obtočila kolem dvou protihráček Heidi Løkeová a v pádu prostřeluje brankářku. (34:21)

58

Až Henny Reistadová našla recept po rychlé kličce na střed střelou do protipohybu Gawlikové. (33:21)

58

Úspěšné zákroky předvedly krátce po sobě obě brankářky. (32:21)

57

Žlutá karta za řeči pro trenéra Polska Arne Senstada. Podle řeckých rozhodčích se o faul na hranici brankoviště nejednalo. (32:21)

56

Do prázdné brány přidává další norský gól Marit Røsberg Jacobsenová. (32:21)

55

Vyloučení v týmu Norsko (Henny Ella Reistadová). (31:21)

55

55. Dagmara Nocuńová (POL) - 31:21

55

Na levém křídle se prosazuje znovu Dagmara Nocuńová. (31:21)

54

Ze sedmimetrového hodu dnes ještě žádná hráčka nezaváhala, také Stine Skograndová proměňuje bez váhání. (31:20)

54

Vyloučení v týmu Polsko (Aleksandra Zychová). (30:20)

53

A vzápětí zase gól na opačné straně, který dala z brankoviště Stine Skograndová, přestože si na její střelu Gawliková sáhla. (30:20)