03.12.2020, 18:15 • Skupina B • MCh

Tipsport: 1.51 8.29 3.51 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z mé strany vše, děkuji vám za pozornost a přeji hezký zbytek večera. (19:43:44)
Rusko – Španělsko 31:22 (13:11)
Nejvíce branek: Dmitrijevová 4/2, Bobrovnikovová 4, Skorobogatčenková 4 – Martínová 4/3, Gutiérrezová Bermejová 4, Penaová 4/1. Sedmimetrové hody: 2/2 – 4/4. Vyloučení: 3:6.
Nejlepší hráčka zápasu: Vladlena Bobrovnikovová (Rusko)
Skončil nám úvodní zápas skupiny B mezi Ruskem a Španělskem. Rusky se v druhém poločase rozstřílely a své soupeřky nakonec porazily vysoko 31:22.

Konec zápasu. (31:22)

60

Gól vstřelil tým Rusko (Olga Fominová). (31:22)

60

Vyloučení v týmu Španělsko (Alicia Fernándezová). (30:22)

59

Olga Fominová přidává třicátou branku a už byla na střídačce upozorněna že ji čeká nechtěná odměna za tuto branku. (30:22)

59

Gól vstřelil tým Španělsko (Marta Lópezová Herrerová). (29:22)

59

Karina Sabirovová zakončuje se štěstím. Snižuje na rozdíl osmi branek. (29:21)

58

Jennifer Gutiérrezová Bermejová na bližší tyč překonala brankářku Ruska. (28:21)

57

Oddechový čas pro Rusko. (28:20)

57

Lysa Tchaptchetová půjde si odpočinout na dvě minuty, síly na hřišti se tak vyrovnají. (28:20)

57

Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Španělsko (Nerea Penaová).
(28:20)

56

Vyloučení v týmu Rusko (Darja Samochinová). (28:19)

56

Karina Sabirovová střelou z dálky zakončila podél gólmanky. (28:19)

55

Odpískané prorážení ruským hráčkám. (27:19)

55

K vidění je teď dost nepřesností v zakončení. Obě gólmanky drží své týmy. (27:19)