Chance Extraliga mužů

KH ISMM Kopřivnice – Pepino SKP Frýdek-Místek

31:31

konec (18:15)

28.11.2020, 18:00 • Sportovní hala ZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice • 12. kolo • Tomáš Kalas (@tomascipy)

Tipsport: 1.48 8.29 3.42 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

60

Domácí mají úplně poslední možnost, jak to ještě srovnat! Mynář udělal nebetyčnou klukovinu, po odpískaném přestupku zahodil netakticky u kopřivnické střídačky míč a podle pravidla posledních 30 sekund dostává v čase 59:58 oprávněnou červenou kartu!

Ale! Vzhledem k tomu, že se toho dopustil právě v posledních 30 sekundách, tak podle pravidel následuje automatické nařízení sedmimetrového hodu proti Frýdku, nehledě na to, kde k přestupku došlo! Tohle může SKP ještě hodně bolet. (30:31)

60

42 sekund před koncem dostává Ondrušík za nepovolený zákrok na Brita dvě minuty, hrát se bude do konce 5 na 5! (29:31)

59

Fulnek zezadu čapnul Sklenáka a zápasnickým chvatem s ním švihnul na zem. Až do konce zápasu tak bude špílmachr Kopru sedět na lavičce, protože má za tento zákrok dvě trestné minuty! (29:30)

56

Tohle zvládl Sklenák výborně. Viděl sbíhajícího Chudobu, kterému adresoval z těžké pozice míč na osu. Hiraldo pak musel zatáhnout za brzdu a Chudobu fauloval tak, že to jsou dvě minuty a sedmička! (29:29)

54

Sebastian Strack do posledních minut bude Frýdku chybět! V brejku nešetrně sestřelil Hanuse u postranní čáry, za tenhle nebezpečný zákrok vyfasoval přímou červenou kartu. Ač zákrok nechtěný (a Strack se za to omluvil), červená zcela na místě. (29:29)

47

Gřes právě za níže popsaný zákrok obdržel dvě minuty. (25:26)

44

Jedeme dále v redukovaném počtu! Brito úmyslně zmenšil úhel křídelníkovi Frýdku kolenem, dostává za to dvě minuty a Frýdek sedmičku! (23:23)

42

Tohle je ohromná chyba kopřivnických hráčů! Ti totiž špatně střídali a ve 12 sekundách bude k vidění hra 4 na 3, tedy jako v hokeji! Trest si odsedí Střelec. (23:22)

42

Vypadá to trochu jako v miniházené, tedy formátu 4+1. A to doslova. Ondrušík úmyslně hrál nohou a máme tu málo vídanou hru 4 na 4! (22:22)

41

Na druhé straně Musálek ale uvázal Gřesovi kravatu okolo krku, tím pádem je vyloučen a hrajeme 4 na 5. (22:22)

40

Petřík navíc za svoje nepovolená kouzla dostává dvě minuty. Kopřivnice jde tím pádem do čtyř! (22:22)

40

Hardt jakožto nejtrestanější hráč domácího celku kasíruje dvě minuty opět, tentokrát za prudké přistrčení Gřeška na pivotu. (22:21)

30

Čtyři sekundy před koncem Mynář složil tvrdě na zem Fulneka, za což vidí bývalý hráč Kopřivnice dvě minuty. Bude se tak hrát 5 na 5! (18:15)

30

Jsme už v poslední minutě poločasu, Sklenák nabízel přihrávku do pivota na Mynáře, kterého zezadu stáhl Doležel. Dvě minuty pro něj a sedmička pro SKP! (18:14)

20

Mazur zezadu v rychlém protiútoku nedovoleně sáhl do ruky jednomu z domácích. Následují tak dvě minuty, druhé pro tohoto hráče... (15:9)

17

Tvrdý zákrok na Jana Hanuse od Mynáře, který jej srazil z výskoku na zem. Hostující dlouhán tak dostává dvě minuty a při druhém střídání se tak neukázal v nejlepším světle. (13:9)

6

Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Matěj Mazur). (4:3)

31:31

KH ISMM Kopřivnice: Admella Izard, Žingor, Chalupa – Donoso, Brito Benítez, Fulnek, Jan Gřes, Bukovský, Petřík, Cepeda, Pérez, Hardt, Střelec, Doležel, Hanus.

Pepino SKP Frýdek-Místek: Marenčák, Pyško, M. Cáb – Musálek, T. Mlotek, Chudoba, Mazur, Sklenák, Choleva, Petrovský, Hustopecký, Strack, Bureš, Ondrušík, Mynář, Gřešek.

Rozhodčí: Horáček, Novotný