Chance Extraliga mužů

KH ISMM Kopřivnice – Pepino SKP Frýdek-Místek

31:31

konec (18:15)

28.11.2020, 18:00 • Sportovní hala ZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice • 12. kolo • Tomáš Kalas (@tomascipy)

Tipsport: 1.48 8.29 3.42 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

KH ISMM Kopřivnice – Pepino SKP Frýdek-Místek 31:31 (18:15)
Nejvíce branek: Hanus 6, Donoso 5/1, Fulnek 5 – Chudoba 11/8, Sklenák 6, Strack 3. Rozhodčí: Horáček, Novotný. Sedmimetrové hody: 4/2 – 8/8. Vyloučení: 8:7. ČK: Strack, Mynář (FRM). (20:07:44)
Z mé strany je to tak už vše! Mějte se krásně, užívejte závěru víkendu a někdy příště se na vás u házené budu těšit. Třeba u ženského Eura, které startuje za necelý týden. Do té doby napočtenou!
Dnešnímu zápasu zkrátka nechybělo vůbec nic. Snad jenom divácká kulisa, to ale zůstane zřejmě ještě dlouhou dobu v rámci opatření zapovězeno. Ani jeden tým tak ještě od restartu soutěže nevyhrál, ale dnes předvedl každý z nich skvělý výkon.

Kopřivnice má méně času na regeneraci, již ve středu totiž hraje předehrávku 13. kola před televizními kamerami v Brně, Frýdek se poté v sobotu postaví Lovosicím a dá se očekávat podobně vyrovnaný souboj, jako tomu bylo v dnešním večeru.
Zkušená dvojice rozhodčích rozdala celkem 15 dvouminutových trestů, velký počet z nich padl v rozmezí 40. – 45. minuty, kdy šli Kopřivničtí dokonce do tří hráčů v poli, k vidění pak byl dlouhou dobu redukovaný počet hráčů z obou stran. Přišlo dokonce i na červené karty, šest minut před koncem ji vyfásl Strack za nepříjemný faul na Hanuse v trháku, poté v samotném závěru Mynář za zahozený míč.

Jinak ale mělo nejzkušenější duo na české půdě zápas plně pod kontrolou a ukázalo, proč je nejenom v Evropě ceněno tak vysoko a nasazováno na ty nejtěžší duely pohárů a šampionátů. Po téhle stránce tak patří oběma za dnešní zápas veliká pochvala.
Odveta moravskoslezského derby je za námi a i tentokrát to byl házenkářský zážitek na maximum! Padlo dohromady 62 branek, které si nakonec oba celky rozdělily rovným dílem. Těžko říci, kdo nakonec bod bere, a kdo smutní. Tomuhle souboji zkrátka remíza asi slušela, Kopřivnice si body zasloužila za výborný úvod zápasu, ve kterém vedla už o šest branek, Frýdek poté za bojovnost a výborný comeback v rámci druhého poločasu.

Tříbrankový náskok domácích vzal ve druhé půli za své už deset minut po začátku poločasu, kdy srovnával na 22:22 Jakub Ondrušík. Od té doby měli navrch zase Frýdečtí, kteří si stále drželi mírný distanc branky až dvou, a když 47 sekund před koncem proměnil sedmičku Chudoba, bylo to 29:31. Tedy zdánlivě neřešitelná situace. Jenže Pérez půl minuty před koncem snížil na jednu branku a Kopr vytáhl osobku. V čase 59:58 odebrali rozhodčí za pasivitu Frýdku míč, Mynář jej ale zahodil, čímž si vysloužil červenou a po čase zahrávali domácí sedmičku plynoucí z udělení ČK, kterou Donoso úspěšně zakončil.

Konec zápasu. (31:31)

60

A Donoso to ustál! Pyška překonal střelou do levého horního rohu a tenhle fantastický zápas končí remízou! (31:31)

60

Domácí mají úplně poslední možnost, jak to ještě srovnat! Mynář udělal nebetyčnou klukovinu, po odpískaném přestupku zahodil netakticky u kopřivnické střídačky míč a podle pravidla posledních 30 sekund dostává v čase 59:58 oprávněnou červenou kartu!

Ale! Vzhledem k tomu, že se toho dopustil právě v posledních 30 sekundách, tak podle pravidel následuje automatické nařízení sedmimetrového hodu proti Frýdku, nehledě na to, kde k přestupku došlo! Tohle může SKP ještě hodně bolet. (30:31)

60

Pérez proměňuje těžkou pozici z křídla a půl minuty před sirénou Kopřivnice hraje osobní obranu! (30:31)

60

42 sekund před koncem dostává Ondrušík za nepovolený zákrok na Brita dvě minuty, hrát se bude do konce 5 na 5! (29:31)

60

Trenér Veřmiřovský bere oddechový čas. Kopřivnice musí tento útok proměnit, poté to zkusit pravděpodobně přes osobní obranu, aby ještě dokázali získat bod! (29:31)

60

Chudoba 47 sekund před koncem těžký moment ustál a vypadá to, že Frýdek i ve druhém derby sezony vyhraje! (29:31)

60

Na začátku poslední minuty domácí sice reklamovali prorážení Petrovského, hra ale pokračovala a Musalík si došel pro sedmičku! (29:30)

59

Čas 58:47, Daniel Valo bere poslední oddechový čas, jaký má k dispozici! Pokud SKP tento útok promění, pak pravděpodobně vyhraje. (29:30)

59

Fulnek zezadu čapnul Sklenáka a zápasnickým chvatem s ním švihnul na zem. Až do konce zápasu tak bude špílmachr Kopru sedět na lavičce, protože má za tento zákrok dvě trestné minuty! (29:30)

59

105 sekund do konce, domácí potřebují nutně ubránit. Mají to rozjeté dobře, Frýdek je v pasivní hře. (29:30)

58

V pasivní hře Donoso zakončoval přetahem z levé spojky, nemělo to ale razanci a Pyško zapisuje dost možná klíčový zákrok zápasu! (29:30)

57

Hanus nejprve nezakončil úspěšně náskok z křídla, Pyško následně zkoušel vytrestat domácí za hru bez gólmana, napříč celým hřištěm ale prostor mezi tyčemi míjí! (29:30)

57

Radim Chudoba zcela v pohodě sedmičku proměnil a načíná tak třetí desítku hostujících branek. (29:30)

56

Tohle zvládl Sklenák výborně. Viděl sbíhajícího Chudobu, kterému adresoval z těžké pozice míč na osu. Hiraldo pak musel zatáhnout za brzdu a Chudobu fauloval tak, že to jsou dvě minuty a sedmička! (29:29)

56

Fulnek měl čistou šanci, proskočil na pravé spojce mezi dva obránce, ale pořádně se ustřelil. Netrefil ani branku a Frýdek je na tahu! (29:29)

54

Sebastian Strack do posledních minut bude Frýdku chybět! V brejku nešetrně sestřelil Hanuse u postranní čáry, za tenhle nebezpečný zákrok vyfasoval přímou červenou kartu. Ač zákrok nechtěný (a Strack se za to omluvil), červená zcela na místě. (29:29)

54

Brito šel do zakončení doslova po hlavě, zachránil pro domácí míč a ještě stihl gólově uspět. Viděli jsme už tak 58 branek v dnešním utkání! (29:29)

54

Chudoba zakončoval technickou střelou mezi nohy Izarda, stále je to tak Frýdek, který se drží o gól nahoře. (28:29)

53

Chyba v domácí obraně, zbytečně Hardt vylétl proti Ondrušíkovi, kterého navíc nezachytil. Proto vznikla pro frýdeckého odchovance cesta k zakončení, kterou mu přerušil Petřík bráněním v brankovišti. Sedmička pro hosty. (28:28)

53

Frýdek po dlouhé době v pasivní hře, má tak šest povolených přihrávek do zakončení. (28:28)

52

Petrovský tlačil míč do křídla na Cholevu, Donoso jej ale dokázal zastavit. Hra se tak vysunuje zpět na devět metrů. (28:28)

52

Donoso silově přetlačil Stracka na levé spojce, máme tak srovnáno! Trenér Daniel Valo reaguje druhým oddechovým časem. (28:28)

51

Izard zapisuje další likvidaci střely, tentokrát se dobře ukázal proti Sklenákově zakončení! Kopřivnice tak může na začátku posledních deseti minut srovnat. (27:28)

51

Sklenák byl při přijímání přihrávky faulován, do akce jde úklidová služba, aby utřela mokrou plochu. To je vždycky nebezpečné, obzvláště u házené. (27:28)

50

Chudoba trefil pouze střed branky, Izard neměl žádný problém se zákrokem a poslal do brejku Střelce, který úspěšně zakončil. Nejdéle sloužící hráč domácích v týmu připisuje čtvrtý gól v zápase. (27:28)

49

Střelec měl z levého křídla dobrou pozici na střelu, jenže nevymyslel, jak prostřelit Pyška, který mu vyběhnutím hodně zmenšil úhel! (26:28)

49

Za Frýdek ale odpovídá bleskově samostatným průnikem Vojtěch Petrovský. (26:28)

49

Hanus v posledních momentech zakončuje prakticky každý útok, tentokrát překonal Pyška střelou na zadní klacek. (26:27)

48

Donoso neměl cestu k šestce, proto byl zastaven a vytlačen. Rozhodčí nařizují devítku pro domácí. (25:27)

48

Legenda frýdecké a karvinské házené, Vojtěch Petrovský, úspěšně zakončil překřížení se Sklenákem a trhá tak hostující tým do dvoubrankového vedení! (25:27)

47

Hanus se neprosadil ze svého postu, Pyško šel včas na zem a klepák dokázal pojmout svým tělem! (25:26)

47

Gřes právě za níže popsaný zákrok obdržel dvě minuty. (25:26)

46

Mynář se uvolnil na pivotu, Sklenák jej tam pěkně našel a i přes faul od Gřese dokázal urostlý plejer zakončit. (25:26)

46

Střelec vylétl ze střídačky současně s koncem trestu, dostal parádní nához do brejku a proměnil jej. Již v plném počtu hráčů tak máme opětovně srovnáno! (25:25)

45

Kombinaci v oslabení sehráli domácí parádně, Hanus technickým přehozem překonal Pyška, nepotřeboval k tomu ani naskakujícího Fulneka na střední spojce. (24:25)

45

Bureš proměnil v pohodě náskok z levého křídla. Hosté vedou o dvě branky, Kopřivnici se zcela přestalo dařit a bere oddechový čas! (23:25)

44

Chudoba sedmičku zakončil na opačnou stranu, než šel Izard a po dlouhé době hostující tým znovu vede! (23:24)

44

Jedeme dále v redukovaném počtu! Brito úmyslně zmenšil úhel křídelníkovi Frýdku kolenem, dostává za to dvě minuty a Frýdek sedmičku! (23:23)

43

Gřes se pokusil v signalizované pasivitě vystřelit z devítky ze země, ale Pyško připisuje další zákrok! (23:23)

42

V dvouminutovém mariáši nic složitého hosté nevymýšleli. Bureš měl na levém křídle velký úhel, tím pádem i úspěšně zakončil. (23:23)

42

Tohle je ohromná chyba kopřivnických hráčů! Ti totiž špatně střídali a ve 12 sekundách bude k vidění hra 4 na 3, tedy jako v hokeji! Trest si odsedí Střelec. (23:22)

42

Gřes ve velmi redukovaném počtu úspěšně proměnil svůj pokus a domácí se tak drží stále o branku nahoře. (23:22)

42

Vypadá to trochu jako v miniházené, tedy formátu 4+1. A to doslova. Ondrušík úmyslně hrál nohou a máme tu málo vídanou hru 4 na 4! (22:22)

41

Na druhé straně Musálek ale uvázal Gřesovi kravatu okolo krku, tím pádem je vyloučen a hrajeme 4 na 5. (22:22)

40

Petřík navíc za svoje nepovolená kouzla dostává dvě minuty. Kopřivnice jde tím pádem do čtyř! (22:22)

40

Ondrušík se prosadil rusákem, nenechal se vytlačit od Petříka a v pádu překonal brankáře Kopřivnice! (22:22)

40

Hardt jakožto nejtrestanější hráč domácího celku kasíruje dvě minuty opět, tentokrát za prudké přistrčení Gřeška na pivotu. (22:21)

39

Obranář Hardt se dostal projednou do útoku a hned z toho byl úspěšný zásah z levé spojky, Pyško se na střelu pod břevno natahoval marně. (22:21)

39

A máme srovnáno! Po bránění Střelce v brankovišti šel na sedmičku Chudoba a bez problémů překonal střídajícího Žingora. (21:21)

38

Už to vypadalo, že se Kopřivnice uklidní brejkem, ale byla tam technická chyba jednoho z plejerů Kopru, což znamená návrat balonu hostům. (21:20)

37

Sklenák se rozstřílel, jeho šestý zásah v zápase a Frýdek cítí, že se může konečně po dlouhé době dotáhnout! (21:20)

36

Tohle se vidí málokdy! Rozehrávka z půlky domácím vůbec nevyšla, Musálek se vracel za hráčem, kterému měla přihrávka jít. Rozehrávající ale o něm vůbec nevěděl a Musálkovi míč hodil do ruky. (21:19)

36

Sklenák dostal přihrávku od Petrovského a z pravé spojky se rozhodl sám zakončit. Frýdek tak snižuje na dvoubrankový rozdíl! (21:19)

35

Brito dostal opět přihrávku do pivota, ale neprosadil se! Jeho pokus zlikvidoval Pyško, který dva útoky za sebou dokázal vylapat kopřivnické střelce! (21:18)

34

Vít Pyško vystihl střelecký pokus Fulneka a poslal dopředu po levém křídle Musálka. Hostující křídelník ale trefil jenom vrchní hranu břevna! (21:18)

34

Choleva snižuje hned záhy, Sklenák vypíchl přihrávku na střed a poslal Ondrušíka s Cholevou dopředu, druhý jmenovaný z pravé strany v pohodě zakončil. (21:18)

33

Dohrávka hostí až do pravého křídla přinesla ovoce, tam byl připraven Choleva, který z pravého křídla zakončil zcela komfortně. (21:17)

33

Fulnek dobře zablokoval Strackovu střelu, Frýdek bude mít výhoz z rohu, neboť šel míč za brankovou čáru, ale mimo tyče. (21:16)

32

Nešťastná střela Stracka na pravé spojce, Izard bez potíží sebral míč a poslal do brejku Hanuse, který brejk úspěšně zakončil a je to o pět branek! (21:16)

32

Fulnek naznačil přihrávku, přitom šel do mezery v obraně mezi prvním a druhým hráčem. Pěkná akce, ještě lepší zakončení. (20:16)

31

Strack to vzal v přečíslení na sebe, proskočil na pravé spojce a prostřelil domácího brankáře. (19:16)

31

Hanus využil krásné přihrávky od Fulneka a ze spojkového úhlu spolehlivě překonal Pyška. (19:15)

31

Začíná nám druhý poločas házenkářského šlágru, hrajeme stále 5 na 5 kvůli vyloučením z posledních minut první půle. (18:15)

31

Začal druhý poločas. (18:15)
Druhý poločas začne zhruba za sedm minutek, zůstaňte s námi!
Rozhodně se nejedná o tak emotivní zápas, jako bylo vidět na podzim. Pomáhá tomu i bezchybný výkon dvojice rozhodčích Horáček – Novotný, kteří i v tomto utkání ukazují, že mezi světovou špičku nepatří jenom tak náhodou. Všechny spornější momenty vyřešili bez problémů a protesty na střídačce Frýdku vyřešili jednoznačně, progresivním trestem.
Divoká první půle nabídla dohromady 33 branek a sledovali jsme povedenou třicetiminutovku, kde si od úvodu domácí trpělivě vytvářeli a navyšovali vedení. V 19. minutě dokonce vedli už o šest branek (15:9), přičemž to v této pasáži hry vypadalo na velké frýdecké problémy. Hosté se ale dokázali třígólovou šňůrou dotáhnout na tři branky, které nakonec zůstávají rozdílem mezi oběma týmy do druhého poločasu.

30

První poločas skončil. (18:15)

30

Kopr sice branky dosáhl, ale bylo to už určitě po klaksonu, na čemž se shodují i rozhodčí. Tříbrankový náskok tak zůstane i do druhé půlky! (18:15)

30

Čtyři sekundy před koncem Mynář složil tvrdě na zem Fulneka, za což vidí bývalý hráč Kopřivnice dvě minuty. Bude se tak hrát 5 na 5! (18:15)

30

Chudoba sedmičku spolehlivě proměnil, tentokrát technicky obstřelil hlavu Izarda. (18:15)

30

Jsme už v poslední minutě poločasu, Sklenák nabízel přihrávku do pivota na Mynáře, kterého zezadu stáhl Doležel. Dvě minuty pro něj a sedmička pro SKP! (18:14)

29

Přitomnost Fulneka je ve hře znát. Čtvrtý zásah kopřivnického špílmachra, tentokrát si prošel na střední spojce až na šestku a Pyško nemohl nijak reagovat. (18:14)

29

Chudoba nejprve neuspěl s nahrávkou na pravé křídlo z otočky. Míč se mu ale vrátil a hráč se zkušenostmi z Karviné v nejlepších letech podstřelem překvapil kopřivnického brankáře. (17:14)

28

Vypadalo to už na brejk Péreze, ale předtím došlo k faulu na Gřeška, k čemuž se Jiří Novotný jako rozhodčí vrací. (17:13)

27

Donoso se pověsil do vzduchu, počkal si na to, až mu spadne blok a nekompromisně vymetl pavučiny v levém vinglu. (17:13)

27

Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Radim Chudoba). (16:13)

27

Donoso se přetahem ze střední spojky na zem prosadil, po dlouhé době se tak Kopřivnice gólově vepředu trefila. (16:12)

26

Po technické chybě Sklenáka mazal dopředu Bukovský, Chudoba jej však zastavil na půlce, Kopřivnice tak musí zahrozit z postupného útoku. (15:12)

25

Vypíchnutá přihrávka na pivota značí zisk míče pro Pepino. Hosté se tak mohou dostat na dvě branky, což by znamenalo prakticky dorovnání stavu. (15:12)

25

Za Frýdek reaguje rychle Sklenák, teď už je to pouze o branky tři! (15:12)

24

Bukovský nařízenou sedmičku doslova zahodil. Zkoušel překonat Pyška na stojnou nohu, ale provedl to mizerně a míč mu do nohy prakticky hodil! (15:11)

24

Následná střela levé spojky Kopru skončila na skvělém zákroku Víta Pyška, domácí však v útočení budou pokračovat! (15:11)

23

Domácí zkoušeli dohrát kombinaci až na Donosa, ten byl ale dobře bráněn Chudobou, který jej nepustil čistým způsobem do zakončení. (15:11)

23

Strack to zkusil z větší dálky a uspěl, hosté se vrátili zpět dvoubrankovou šňůrou a Kopřivnice reaguje time-outem! (15:11)

22

Střelec mohl vrátit hned šestibrankový náskok, jeho zakončení na kratší klacek ale likviduje pozorný Pyško! (15:10)

22

Nakonec se povedlo hostům snížit. Radim Chudoba z těžké pozice v záklonu dokázal dostat míč do branky. (15:10)

22

Frýdek opět v pasivitě. Má poslední šanci na střelu a Sklenák zkusil prostřelit blok, leč neúspěšně. (15:9)

21

Petřík další úspěšnou sedmičku nepřidal, zakončení tlačil do vrchní části branky, ale vůbec se mezi tři tyče nedokázal vměstnat! (15:9)

20

...a za protesty kasíruje žlutou kartu i Daniel Valo, hostující kouč. (15:9)

20

Mazur zezadu v rychlém protiútoku nedovoleně sáhl do ruky jednomu z domácích. Následují tak dvě minuty, druhé pro tohoto hráče... (15:9)

20

Donoso si poradil s Musálkovým náskokem a hned jej čistě stáhl zase na zem. Hosté se již dostali do pasivní hry. (15:9)

20

Žlutá karta pro tým KH ISMM Kopřivnice (Jaromír Petřík). (15:9)

19

Střelec si technické zakončení z křídla vychutnal, přehodil Pyška a přidává 15. gól Kopru. (15:9)

18

Frýdek hraje variantu bez brankáře a Ondrušík se individuálně zbavil Donosa před sebou, jenže celou akci pohřbil špatným zakončením, které namířil jenom do Chalupy! (14:9)

17

Gřes rusákem prošel přes pravou spojku a Kopřivnice do toho šlape. Vede už o pět branek! (14:9)

17

Neúspěšný útok Kopřivnice tak v rámci vyloučení upadl do zapomnění, Brito bude rozehrávat devítimetrový hod a domácí jedou v útoku znovu. (13:9)

17

Tvrdý zákrok na Jana Hanuse od Mynáře, který jej srazil z výskoku na zem. Hostující dlouhán tak dostává dvě minuty a při druhém střídání se tak neukázal v nejlepším světle. (13:9)

17

Jenže Kopřivnice v útoku reaguje skutečně rychle. Donoso dostal přihrávku do mezery v obraně od Bukovského a bezproblémově zavěsil. (13:9)

16

Ondrušík si zaběhl do pivota, kam mu Sklenák protlačil balon. Následné zakončení už pak bylo z kategorie jednodušších. (12:9)

16

Gřes podstřelem ze středu překonal Pyška střelou mezi nohy. Kopřivnice vede už o čtyři branky! (12:8)

15

Další útok hostí končí v propadlišti dějin, Kopřivnice pokračuje v tlaku na branku Frýdku. (11:8)

15

Sklenák se pokusil projít přes levou stranu, Petřík jej v proskoku ale čistě zastavil. Rozhodčí ještě domlouvá Petříkovi kvůli údajnému simulování průrazu. (11:8)

14

Dobrá práce mezi Fulnekem a pivotem. Brito měl na pivotu poté hodně prostoru, ze šestky nedal frýdeckomísteckému gólmanovi šanci reagovat. (11:8)

14

Střelecké dostihy pokračují. Sklenák se nebál průniku na levé spojce a dotáhl to až do gólového konce. (10:8)

13

Podruhé s možností branky však Fulnek naložil o dost lépe a v brejku stále drží domácí na třígólovém náskoku. (10:7)

13

Patrik Fulnek se z výskoku neprosadil, jeho pokus vychytal Pyško! (9:7)

12

Chudoba překonal Izarda Admellu střelou ihned po odpískání, za 12 minut hry tak máme rovnou 16 branek. (9:7)

12

Choleva se v rámci záběhu uvolnil na pivotu a Petřík jej zastavoval marně, tudíž sedmimetrový hod pro hosty! (9:6)

12

Mlotek šel do překřížení, Hardt však proti němu vystoupil a dobře jej zastavil. Následuje tak devítka pro Frýdek. (9:6)

11

Daniel Valo na střídačce Pepina musí reagovat oddechovým časem, aby přibrzdil rozjeté domácí. (9:6)

11

Velká chyba Frýdeckých v rozehrávce, Střelec poté dostal od Fulneka míč do brejku a úspěšně zakončil! Kopr už tak vede o tři branky! (9:6)

10

Fulnek se nadvakrát dostal k míči a úspěšně zakončil z pravé spojky. (8:6)

10

Sklenák vzal přechod do útoku po rozehrávce na sebe a ze střední spojky hodil vyskakujícímu Chalupovi míč pod nohy. (7:6)

10

Petřík spolehlivě sedmičku proměnil a domácí tak utíkají do dvoubrankového trháku. (7:5)

10

Chudoba stáhl zezadu v gólovce Brita, následuje tak sedmička pro Kopřivnici a žlutá pro Chudobu! (6:5)

9

Strackova střela byla zastavena trojblokem, Chalupa bere míč a okamžitě rozehrává dopředu. Poprvé v utkání se tak Kopr může trhnout na dvě branky. (6:5)

8

Wow! Petřík dostal krásnou zadovkou od Fulneka ze střední spojky míč do pivota, kde se objevil. Následně nezaváhal a drží Kopřivnici ve vedení. Krásný gól. (6:5)

8

Hosté dotáhli lajnu až do levého křídla, ale Petr Chalupa připisuje první zákrok v zápase! (5:5)

8

Hardt byl na pravé spojce až moc horlivý do zakončení. Kromě toho, že branku vůbec netrefil, tak se také dopustil prorážení. (5:5)

7

Gřešek současně s koncem oslabení dostal míč do pivota a protlačil se až do úspěšného zakončení. (5:5)

6

Na gólový příděl si nelze stěžovat, Hanus měl díky přesilovce na křídle téměř spojkový úhel a poradil si s ním náramně. (5:4)

6

Sklenák to v dohrávce kombinace vzal na sebe a z levé spojky úspěšně prostřelil Chalupu. (4:4)

6

Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Matěj Mazur). (4:3)

5

Hardt šel do tvrdého souboje s Mazurem na pravé spojce, dokázal však uspět a klepákem překonal hostujícího brankáře. (4:3)

5

Fulnek šel na levé spojce do výskoku a ani Gřešek v bloku nedokázal proti jeho střele nijak reagovat, tohle byla povedená střela do vinglu! (3:3)

4

Strack navázal na sebe dva obránce a dokázal to procpat do zakončení přes sílu, na jeho pokus byl domácí brankář krátký. (2:3)

4

Z pravého křídla však velice rychle za Kopřivnici reaguje Jan Hanus. (2:2)

4

Chudoba sedmičku úspěšně proměnil, házel jí podél stojné nohy Petra Chalupy. (1:2)

3

Doležel zastavil Stracka jenom za cenu sedmimetrového faulu a Frýdek tak bude mít výhodu sedmičky. (1:1)

3

Gřes uvolnil na pivotu Brita, který měl na šestce hodně místa a bleskově tak dorovnává stav zápasu. (1:1)

2

Unáhlený útok Kopřivnice skončil vedle a začal brejk Frýdku, který úspěšně zakončil Zbyněk Bureš. (0:1)

2

První střela přišla od Stracka, jeho podstřel ale Chalupa bez problémů lapil! (0:0)

1

Chudoba zkusil dohrát akci na pravé křídlo, jenže tam to zcela nevyšlo. Hosté tak hráli zpátky na spojky, ale jsou již v pasivní hře. (0:0)

1

Dokonce s mírným předstihem začíná dnešní derby, výhoz má hostující tým, který rozjíždí pomalu první kombinace. (0:0)

1

Utkání právě začalo. (0:0)

-15

KH ISMM Kopřivnice: Admella Izard, Žingor, Chalupa – Donoso, Brito Benítez, Fulnek, Jan Gřes, Bukovský, Petřík, Cepeda, Pérez, Hardt, Střelec, Doležel, Hanus.

Pepino SKP Frýdek-Místek: Marenčák, Pyško, M. Cáb – Musálek, T. Mlotek, Chudoba, Mazur, Sklenák, Choleva, Petrovský, Hustopecký, Strack, Bureš, Ondrušík, Mynář, Gřešek.

Rozhodčí: Horáček, Novotný.

-20

Sluší se ještě připomenout, jak vlastně dopadlo první vzájemné utkání obou týmů na podzim. To se hrálo ve Frýdku-Místku ještě s velice solidní diváckou kulisou, první poločas patřil domácím, kteří Kopřivnici dokázali velmi solidně zaskočit a vedli rázem o pět branek (15:10).

Očekávalo se ale, že Kopr do toho ve druhé půli šlápne. To se také ukázalo, náskok Frýdku šel útok po útoku postupně dolů, až z toho vznikla tahaná o každou trefu a drama až do konce. Díky tomu, že Fulnek po čase neproměnil devítimetrový hod, mohli na řece Ostravici slavit domácí těsnou výhru 29:28. Zápas se hrál téměř 100 minut, neustále se přerušovalo a bylo se na co dívat. Dočkáme se něčeho podobného dnes?

-27

Prakticky stejnou formu má i Frýdek-Místek. Před vynucenou pauzou se rozloučil s extraligou výhrou o jedinou branku nad Lovosicemi, návrat se ale Frýdeckým příilš nepovedl. Doposud totiž na výhru stále čekají, v obnovené premiéře na domácí půdě prohráli o šest branek s Hranicemi a nepovedl se jim ani tradičně šťavnatý souboj v Zubří, kde padli o dvě branky. Ani na straně SKP není hlášena zásadní ztráta.

-30

Ještě jednou vám přeji krásný sobotní večer při sledování šlágru 12. kola! Kopřivnice po restartu soutěže ještě nevyhrála, nejprve remizovala v emotivním zápase s Veselím (24:24), při návratu na domácí půdu pak podlehla v neméně zápasové emoční fontáně Lovosicím rovnou o sedm branek. Dnes však bude mít zcela plnou sestavu, nejvýznamnějším návratem je bezpochyby Patrik Fulnek, který se vyléčil z koronaviru.
Krásný sobotní večer při sledování té nejkvalitnější české házené! V rámci 12. kola, tj. prvního v jarní části, budeme sledovat tradičně bouřlivé derby mezi Kopřivnicí a Frýdkem-Místkem. Podzimní souboj dopadl lépe pro Frýdek, Kopřivnice se ale netají tím, že by prohru o gól Frýdku vrátila. Oba celky míří ambicemi hodně vysoko a měli bychom se tak opět dočkat výborného zápasu.

Zápas začíná v 18:00, příjemnou zábavu!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.