1:0

konec (0:0, 1:0, 0:0)

17.11.2020, 18:00 • Steel aréna, Košice • 3. kolo • Lukáš Pancurák sk

Tipsport: 1.9 4.3 3.05 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zápas medzi HC Košice a HK Dukla Trenčín sa práve skončil. Úspešnejší v ňom boli domáci, ktorí Trenčanov vyprevádzajú výsledkom 1:0. Košice si tak do tabuľky pripisujú ďalšie tri body.

Pomer striel v dnešnom zápase: 29:31

S týmto konštatovaním sa už s vami lúčim a prajem vám ešte pekný zvyšok sviatočného večera. (20:22:09)

59:34

Zakázané uvoľnenie Košíc. Zrejme posledná šanca pre Trenčanov.

59:20

V tejto chvíli sa hra presúva do stredného pásma.

59:01

Nepresná rana Ackereda od modrej. Prebieha posledná minúta tretej tretiny, Dukla je stále natlačená pred Sedláčkom.

58:37

Zakázané uvoľnenie oceliarov. Michal Valent už smeruje na striedačku, Trenčín skúsi power-play.

58:30

Prebiehajú posledné dve minúty tretej tretiny. Valent je zatiaľ v bránke, hrá sa ďaleko od Sedláčka.

57:36

Zbytočne si teraz ale hostia komplikujú život, dve a pol minúty pred koncom sa dopustili nezmyselného zakázaného uvoľnenia. Ďalšie vhadzovanie pred Valentom.

57:19

Vhadzovať sa bude po ľavici Michala Valenta. Pätica Trenčanov si pred vlastným brankárom ešte rozdáva pokyny.

56:46

Obe mužstvá hrajú v plnom počte.

56:02

Po Bokrošovom zakončení sa snažil ešte niekto dorážať z bránkovej čiary, pravdepodobne Hecl. Ani toto tam Dukle nepadlo.

55:33

Dopredu sa teraz vydal Mráz. Trenčín sa potrebuje pred Sedláčkom výraznejšie presadiť, takéto momenty mu rozhodne nevyhovujú.

55:10

Košičania sú už na ľade vo štvorici. Dukla krátku presilovku o dvoch mužov využiť nedokázala.

54:32

Oddychový čas hostí.

54:32

Vylúčenie v tíme HC Košice (Martin Pospíšil – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

54:01

Trenčín bol pred Sedláčkom, od modrej to skúšal Bokroš. Jeho puk bol pravdepodobne ešte tečovaný, do siete domácich ale neprepadol.

53:20

Košice sa okamžite oslobodili. Valent si ešte musel dať pozor na napádajúceho Havrilu, ktorý získal cenné sekundy v pásme.