Tipsport extraliga

HC Olomouc – HC Škoda Plzeň

1:2

po prodl. (0:1, 1:0, 0:0 - 0:1)

17.11.2020, 17:00 • Zimní stadion Olomouc • 13. kolo • Lukáš Losleben (@Losli2298)

Tipsport: 4.5 5.0 1.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě vše. U dalších zápasů Tipsport extralligy se těším na počtenou! (19:21:38)
Máme za sebou utkání třináctého kola mezi Olomoucí a Plzní. Vyrovnaný zápas muselo rozhodnout nakonec až prodloužení, ve kterém vstřelil rozhodující gól Tomáš Mertl. Hosté tak pokračují v sérii vítězství, domácí naopak protahují smolnou šňůru.

63:06

63:06 Tomáš MERTL - 1:2

63:06

Plzeň právě vstřelila branku!
Branka je potvrzena! TOMÁŠ MERTL po vynikající individuální akci Milana Gulaše dotlačil kotouč za Branislava Konráda a přisoudil tak vítězství svému týmu. Asistence: Milan Gulaš.

63:06

Tomáš Mertl vstřelil gól, nicméně domácí využívají trenérské výzvy a nechávají celou situaci prozkoumat pro postavení v brankovišti.

62:37

První šanci Olomouce se pokusil vytvořit Tomáš Čachotský, nicméně dál jak za modrou čáru se nedostal.

62:07

Plzeň je zatím aktivnějším mužstvem. Další střelu vyslal na Konráda Jakub Pour, avšak domácí brankář zatím svůj tým drží.

61:36

Petr Kodýtek mohl rozhodnout! Branislav Konrád jej ale vychytal svojí lapačkou!

61:01

David Stach prokličkoval až před Branislava Konráda, přesně ale nezakončil.

60:10

Do první velké příležitosti se dostal Peter Čerešňák. Branislav Konrád jej ale vychytal!

60:01

Prodloužení začne přibližně v 19:09.
Je za námi třetí třetina a stav je stále vyrovnaný. Následovat tak bude prodloužení, popřípadě samostatné nájezdy.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:14

Milan Gulaš posílal kotouč před branku, kde ale nikoho ze spoluhráčů nenašel.

58:44

Střela Viktora Langa byla před Branislavem Konrádem nebezpečně tečována. Domácí brankář si ale nakonec poradil.

58:07

Po zákroku jednoho z plzeňských hráčů zůstal na zemi ležet Jiří Ondrušek. Domácí se dovolávají odpískání faulu, nicméně rozhodčí posoudili zákrok jako čistý.

1:2

Branky a nahrávky: 29. Ondrušek (T. Černý, Olesz) – 19. Gulaš (Čerešňák, Rob), 64. Mertl (Gulaš)

HC Olomouc: Konrád (Lukáš) – Švrček, Škůrek, Vyrůbalík (C), Dujsík, Ondrušek (A), A. Rutar, T. Černý – Burian, J. Knotek (A), V. Tomeček – J. Káňa, Nahodil, Kucsera – Olesz, Kusko, Valský – Čachotský, Mácha, Bambula.

HC Škoda Plzeň: Frodl (Pavlát) – Lang, Stříteský, Kvasnička, Čerešňák, Budík, Jiříček, L. Kaňák – Suchý, Mertl (A), Gulaš (C) – Pour, P. Musil, Kantner – Stach, Kracík, Rob – Straka (A), Kodýtek, Přikryl.

Rozhodčí: Tomáš Horák, Daniel Pražák – Miroslav Lhotský, Jiří Svoboda

01:18 OLO 2 Nahodil, podrážení
08:11 PLZ 2 Budík, držení
11:08 PLZ 2 L. Kaňák, hákování
18:04 OLO 2 Olesz, napadení
18:46 PLZ 0:1 Gulaš (Čerešňák, Rob)