Tipsport extraliga

BK Mladá Boleslav – Bílí Tygři Liberec

3:4

po prodl. (1:0, 1:3, 1:0 - 0:1)

15.11.2020, 16:00 • ŠKOENERGO Aréna • 18. kolo • Vojtěch Drbohlav (@Vojta_Drbohlav)

Tipsport: 2.67 4.3 2.27 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

42:35

Domácí dali poměrně dost prostoru před brankou Adamu Musilovi a nechybělo mnoho, aby kotouč dorazil za branku. Středočeši také faulovali a dvě minuty za hru vysokou holí inkasoval Ondřej Najman (MBL). Je tu tedy další přesilovka týmu z podhůří Jizerských hor.

38:19

Dvěma minutami za hákování byl potrestán Mário Lunter (MBL).

23:42

Vylučuje se na straně Liberce. Za podrážení dostal dvouminutový trest Adam Musil (LIB).

19:18

Hra byla přerušena a sudí vylučuje. Menší trest dostal Martin Pláněk (MBL), konkrétně za podrážení.

11:28

Za podrážení byl na dvě minuty vykázán Joona Jääskeläinen (MBL). Liberec si tak po komerční přestávce zahraje přesilovou hru.

06:21

Bruslaři uzamkli soupeře v pásmu, ale finální střelu pozorný Petr Kváča chytil. Menší trest za podrážení si odjel odsedět Marek Zachar (LIB).

3:4

Branky a nahrávky: 17. Pláněk (J. Strnad, Bičevskis), 35. J. Stránský (Bičevskis), 46. Lunter (Šťastný, R. Zohorna) – 33. Lenc (Knot, Bulíř), 36. Rosandić (J. Vlach), 38. Lenc (Bulíř, J. Vlach), 64. T. Hanousek (Birner, Gríger)

BK Mladá Boleslav: J. Růžička (Krošelj) – Šidlík, Ševc (C), Dlapa, Pláněk (A), Bernad, Fillman, Klikorka – Lunter, R. Zohorna, Šťastný – Jääskeläinen, Cienciala, Alderson – Flynn, Najman, P. Kousal – J. Strnad, Bičevskis, J. Stránský.

Bílí Tygři Liberec: Kváča (Pařík) – Šmíd (A), Knot, Rosandić, T. Hanousek, Derner, Štibingr – Birner (A), Bulíř, Lenc – T. Rachůnek, Filippi, Gríger – A. Musil, P. Jelínek (C), M. Zachar – J. Vlach, Najman, Šír – Rychlovský.

Rozhodčí: Pešina, Šindel – Zika, Zemánek

Diváci: hráno bez diváků

06:21 LIB 2 M. Zachar, podrážení
11:28 MBL 2 Jääskeläinen, podrážení
16:51 MBL 1:0 Pláněk (J. Strnad, Bičevskis)
19:18 MBL 2 Pláněk, podrážení