4:1

konec (3:0, 0:1, 1:0)

15.11.2020, 17:00 • Zimný štadión Detva • 13. kolo • Dávid Švec sk

Tipsport: 2.38 4.2 2.33 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

S konštatovaním, že HC 07 Detva zvíťazila nad Duklou Trenčín 4:1 sa s vami lúčim, ďakujem za pozornosť a želám príjemný zvyšok nedeľného večera. Dočítania priatelia. (19:32:02)

59:54

V samom závere ešte jedna strela na bránku domácich, i tú však zlikvidoval pozorný Thomas Sholl.

59:30

Záver zápasu sa blíži, o troch bodoch pre Detvu je rozhodnuté.

59:01

Začína sa posledná minúta riadneho hracieho času.

58:55

Frederik Fekiač tvrdo a zrejme aj poriadne bolestivo nastrelil Enrika Šveca, ktorý ostáva ležať na ľadovej ploche. Napokon však za pomoci spoluhráčov mieri na striedačku svojho tímu.

58:44

Trenčania vo dvojici forčekujú a domácim to robí problémy.

58:20

Detva hrá presilovú hru, ale zatiaľ sa domácim nepodarilo dostať do útočného pásma.

58:01

Začali sa posledné dve minúty riadneho hracieho času.

57:47

Vylúčenie v tíme Dukla Trenčín (Ferenyi – 2 min., vrazenie na mantinel).

57:14

Ďalšia strela, tentoraz v podaní Mareka Hecla. Ten však trafil Gachulinca, ktorý v bolestiach mieri na striedačku svojho tímu.

57:00

Strela Enrika Šveca si cestu do siete Thomasa Sholla nenašla.

56:37

Ščurko bojoval o puk za bránkou Trenčína. Nebol úspešný, ale domáci získavajú cenné sekundy v závere zápasu.

55:54

Domáci hokejisti Detvy sa mohli dostať do prečíslenia, Sýkora bol však vytlačený až ku mantinelu.

55:20

Vylúčenie v tíme Dukla Trenčín (Valach – 10 min. osobný trest, nešportové správanie).

55:20

Na ľade máme ďalšiu šarvátku, emócie pracujú na oboch stranách.

55:01

Začína sa posledných 5 minút tretej tretiny, Detva vedie nad Duklou Trenčín 4:1.

54:54

Obrovská šanca Detvy! Čacho našiel prihrávkou Jonathana Charbonneaua, ktorý však tentoraz Valenta neprekonal. Následne vzniká pri bránke Trenčína menšia šarvátka, no vylučovať sa zrejme nebude.

4:1

Branky a nahrávky: 1. Cox (Čacho, Charbonneau), 3. Fekiač Viktor (Žilka, Halama), 13. Downing (Jendroľ), 54. Downing (Charbonneau, Cox) – 23. Ackered (Hecl)

HK DOXXbet Detva: Sholl (Petrík) – Korím, Turan, Lalík, Rymsha, Jedroľ, Gachulinec, Fekiač F., Rais – Žilka, Fekiač V., Halama – Cox, Čacho, Charbonneau – Ľupták, Downing, Ščurko – Sýkora, Valent, Askarov

HK DUKLA Trenčín: Valent (Kristín) – Starosta, Rajnoha, Ackered, Bokroš T., Švec E., Mesikämmen, Ďurina, Stacha – Bezúch, Kettunen, Kukuča – Hecl, Valach, Chromiak – Sojčík, Švec J, Väyrynen – Krajč, Ferenyi, Hlinka

Rozhodčí: Konc st., Šefčík P. – Konc ml., Šefčík J.

00:52 DTV 1:0 Cox (Čacho, Charbonneau)
03:00 DTV 2:0 Fekiač Viktor (Žilka, Halama)
12:53 DTV 3:0 Downing (Jendroľ)
13:16 TRE 2 Ferenyi, faul loktem