konec (3:0)

11.11.2020, 18:30 • Vasil Levski, Sofia • Jakub Kopřiva

Tipsport: 1.08 9.69 36.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z mé strany vše, přeji hezký zbytek dnešního dne. (20:19:45)
Je dobojováno. Sledovali jsme přípravné utkání, které bylo zcela v režii domácího Bulharska, které na trávníku dominovalo a Gibraltar porazilo 3:0. Domácí bylo dnes jasně lepším týmem, soupeře k ničemu nepustili a zcela zaslouženě vyhráli. Nutno dodat, že nic jiného, než vítězství Bulharska, se nečekalo.

90+3

90+3

Domácí drží míč a čekají na závěrečný hvizd.

90+1

Rozhodčí přidal tři minutky.

90

Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

88

Žlutou kartu dostává Casciaro (Gibraltar).

87

Utkání se už pouze dohrává a vypadá to, že se ničeho dalšího již nedočkáme.

85

Jeden z domácích hráčů se dostal do zakončení, ale jeho pokus nebyl přesný a Goldwin tedy nemusel zasahovat.

83

Střídání v týmu Bulharsko: ze hřiště odchází Yankov, přichází Kraev.

81

Je před námi posledních zhruba deset minutek. Ve druhém poločase jsme se branky zatím nedočkali, ale i přesto Bulharsko stále vede o tři branky.

78

Střídání v týmu Bulharsko: ze hřiště odchází Yomov, přichází Dimitrov.
Střídání v týmu Bulharsko: ze hřiště odchází S. Popov, přichází V. Popov.

76

Obraz hry je stále stejný. Domácí se tlačí dopředu, ale do zakončení se nedostávají a na další branku stále čekáme.

74

Žlutou kartu dostává Annesley (Gibraltar).

72

Domácí zahrávali již sedmý rohový kop, ale nic z něho nebylo.

71

Rohový kop pro domácí Bulharsko.

69

Střídající Kovachev to vzal na sebe, ale nic nevymyslel a na tahu je tak Gibratlar.

67

Domácí se tlačí dopředu, ale do zakončení se ve druhém poločase dostávají jen sporadicky.

65

Střídání v týmu Bulharsko: ze hřiště odchází Ivanov, přichází Kovachev.
Střídání v týmu Bulharsko: ze hřiště odchází Cicinho, přichází Velkovski.

63

Útočná akce domácím nevyšla a vypadá to, že také Bulharsko bude střídat.

61

Je před námi posledních zhruba třicet minutek. Bulharsko vede stále o tři branky, o vítězi je rozhodnuto, tak uvidíme, čeho se ještě dočkáme.

58

Nic zajímavého se na trávníku nyní neděje. Domácí drží míč a trpělivě kombinují.

56

Snažení domácích k ničemu nepovedlo a po faulu zahrávali hosté zajímavou standardní situaci, ovšem do zakončení se nakonec nedostali.

54

Stále se hraje na polovině hostujícího celku, ale domácí kombinují daleko od branky, kterou střeží Goldwin.

52

Střídání v týmu Gibraltar: ze hřiště odchází Badr, přichází Styche.
Střídání v týmu Gibraltar: ze hřiště odchází Torrilla, přichází Casciaro.
Střídání v týmu Gibraltar: ze hřiště odchází Walker, přichází Coombes.

50

Po centru z levé strany se do zakončení tlačilo několik domácích hráčů, ale ani jeden neuspěl.

48

Po kombinaci se do zakončení dostal domácí Yomov, ale tentokrát se jeho pokus neujal a na první branku ve druhém poločase si tedy ještě musíme počkat.

46

Střídání v týmu Gibraltar: ze hřiště odchází Wiseman, přichází Annesley.
Střídání v týmu Gibraltar: ze hřiště odchází Chipolina, přichází Sergeant.
Střídání v týmu Gibraltar: ze hřiště odchází Mouelhi, přichází Olivero.

46

Druhý poločas začne přibližně v 19:33 hodin.
První poločas je za námi. Sledujeme duel, který je zcela v režii domácího Bulharska, které má obrovskou převahu, soupeře k ničemu nepustilo a po prvním dějství vede zcela zaslouženě 3:0. Nutno dodat, že hosté bojují a hrají na co mají, ale na Bulharsko to vůbec nestačí.

45+1

45

45. Dimitar ILIEV - 3:0

45

Bulharsko právě vstřelilo branku!
V samotném závěru prvního poločasu domácí přidávají třetí branku! Po rohovém kopu se do zakončení hlavou dostal DIMITAR ILIEV, který nezaváhal a překonal Goldwina.

45

Hraje se poslední minuta prvního poločasu.

43

I tentokrát to hostující celek zvládl na jedničku a ubránil. Domácí jsou však stále u míče a pospíchají dopředu.

42

Roh pro Bulharsko.

41

Do konce prvního poločasu zbývá posledních pět minutek, tak uvidíme, zda se dočkáme nějaké další branky nebo si budeme muset počkat do druhého dějství.

39

Stále se hraje na polovině Gibraltaru, který se i nadále prezentuje velmi bojovným výkonem, ale kvalitou na svého soupeře dnes absolutně nestačí.

37

Jeden z domácích hráčů to vzal na sebe, ale klička mu nevyšla a o míč přišel. Hosté nic nevymýšleli a míč pouze nakopli dopředu, kde ho sebral pozorný Popov.

35

Obraz hry je stále stejný. Domácí se tlačí dopředu, hosté pouze a jen brání. Nutno ale dodat, že tempo hry oproti začátku výrazně opadlo.

33

Malinov opět parádně pronikl do vápna, vracel míč na hranici penalty, ale žádný z jeho spoluhráčů se do zakončení protlačit nedokázal.

31

Je za námi úvodních třicet minutek a Bulharsko potvrzuje roli velkého favorita a nad Gibraltarem vede 2:0.

29

Hosté se nyní po zisku míče okamžitě vydali dopředu, nakonec z toho bylo zakončení z hranice velkého vápna, ale s tímto slabým pokusem neměl Lukov žádné problémy.

27

Bulharsko zahrávalo rohový kop, ale hosté se dokázali s vypětím všech sil ubránit a stav se tentokrát nemění.

25

Míč je opět na polovině Gibraltaru, který zatím tempu domácích vůbec, ale vůbec nestíhá. Nutno ale dodat, že se očekávala velká dominance Bulharska.

23

Domácí hráč opět velice lehce pronikl do vápna, ale tentokrát nedokázal přihrát a míč se nakonec od něj odrazil do zámezí. Od své branky tak bude rozehrávat Goldwin.

21

Hostující brankář znovu chyboval při centru, k míči se dostal Yankov, ale poloprázdnou branku trefit nedokázal a stav se nemění.

19

Domácí kombinují na polovině svého soupeře, takže sledujeme klasický obrázek tohoto přípravného zápasu.

17

Po rozehrávce se Gilbraltar okamžitě vydal dopředu, ale akce hostů velice rychle skončila a na tahu je znovu Bulharsko.

15

15. Georgi YOMOV - 2:0

15

Nyní se už ale domácí prosazují a jdou do vedení o dvě branky! GEORGI YOMOV dostal přihrávku, lehce se zbavil protihráče, pronikl do vápna a pohodlně překonal bezmocného brankáře.

14

Domácí nyní zahrávali první rohový kop v tomto utkání, ale ani z něho nic nebylo. Bulharsko však zůstává stále u míče a tlačí se dopředu.

13

Hosté ale zatím velmi dobře a hlavně obětavě brání. Bulharsko se do zakončení nedostává.

11

Domácí celek se znovu usadil na polovině soupeře a kombinuje.

9

Poprvé zahrozili i hosté, ale z rychlé akce nakonec nic nebylo a od své branky bude rozehrávat Lukov.

8

Goldwin byl ještě ošetřován, ale vypadá to, že hostující brankář je v pořádku a v duelu může pokračovat.

6

6. Aleksandar TSVETKOV - 1:0

6

A domácí celek jde zcela zaslouženě do vedení 1:0! Po přihrávce do vápna chyboval hostující brankář, který si neporadil s vysokým míčem, k tomu se nakonec dostal ALEKSANDAR TSVETKOV, který propálil vše, co mu stálo v cestě.

5

Stále se hraje na polovině Gibraltaru, který se pouze brání.

4

Gibraltar se ještě nedostal ze své polovině. Bulharsko má od úvodního hvizdu drtivý tlak a potvrzuje roli obrovského favorita.

2

Domácí se hned usadili na polovině svého soupeře a snaží se něco vymyslet.

1

Bulharsko: Lukov – S. Popov, Bozhikov, Antov, Cicinho – Ivanov, Tsvetkov, Malinov, Yomov – Yankov – Iliev
Náhradníci: Karagaren, Kovachev, Kraev, Popov, Raynov, Z. Dimitrov, Delev, K. Dimitrov, Karadzhov, Velkovski, Terziev

Gibraltar: Goldwin – Chipolina, Torrilla, Barnett, Mouelhi – Hassan, Jolley, Walker – Pons, Ronan, Wiseman
Náhradníci: Styche, Priestley, Sergeant, K. Casciaro, Annesley, Coombes, De Barr, Robba, Olivero, Vinet, L. Casciaro, Coleing

Rozhodčí: Coltescu – Orbulet, Cerei.
Před dalším kolem Ligy národů, si většina evropských týmů zahrají přátelská utkání.
Bulharsko potřebuje chytit vítěznou šňůru a možná proto se dnes utkají proti papírově slabému soupeři z Gibraltaru. Bulhaři totiž v Lize národů B mají tristní bilanci, kdy po čtyřech odehraných utkání mají jen jeden získaný bod. Patří jim až čtvrtá pozice a reálný posun do horší úrovně ligy C pro příští ročník. Bulharům taky dělá problém střílet branky, kdy se prosadili, ve zmíněných čtyřech utkání, jen jednou.
Gibraltar hraje až v poslední "nejhorší" lize D. Ve své skupině mají tým Lichtenštejnska a San Marina. A zatím je jich bilance stoprocentní. Oba celky porazil shodně 1:0. Dnes se utká se soupeřem, který je svou kvalitou jinde, než týmy San Marina či Lichtenštejnska. Pro Gibraltar to bude bezesporu cenná konfrontace. A to i z důvodu, že se s Bulharskem ještě ani jednou neutkal.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.