05.11.2020, 18:55 • Stadion HNK Rijeka, Rijeka • Skupina F • Jakub Kopřiva

Tipsport: 11.1 6.05 1.28 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z mé strany vše, přeji hezký zbytek večera. (20:48:16)
Držení míče: 26 % : 74 %.
Střely na branku: 4:6. Střely mimo: 3:9. Rohy: 3:8. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 11:11.
Je dobojováno. Sledovali jsme zajímavý duel, který musel diváky bavit. Domácí celek začal hodně aktivně a zcela zaslouženě se dostal do vedení 1:0. Jenže Neapol poté přidala a ještě do poločasu dokázala vyrovnat. Ve druhém poločase se italský celek prosadil ještě jednou a protože domácí už další branku nevstřelili, tak Neapol v Chorvatsku vyhrála 2:1.

90+3

90+3

Hosté kontrolují své vedení, víc se v tomto utkání už nestane.

90+1

Rozhodčí přidal tři minutky.

90

Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

89

Hosté kontrolují konec utkání a kráčí za povinnými, ale důležitými třemi body.

87

Jenže domácím se nedaří cokoliv vymyslet. Ve druhém poločase se do zakončení dostávají opravdu jen sporadicky.

85

Ale ani z tohoto rohu nic nebylo a stav se nemění. Na tahu je Rijeka, domácí pospíchají samozřejmě dopředu.

84

Rohový kop pro Neapol.

83

Ošetřován byl nyní hostující Nikola Maksimović, ale už je na nohou a v duelu bude pokračovat.

81

Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Andrea Petagna, přichází Faouzi Ghoulam.
Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Mário Rui, přichází Fabián Ruiz.

80

Je před námi posledních deset minutek a je jasné, že to bude ještě hodně zajímavé, což se asi neočekávalo, protože Neapol byla obrovským favoritem.

78

Domácí se dostali do vápna, ale po delší přihrávce míč sebral pozorný Alex Meret.

76

Hosté se po zisku míče hnali dopředu, ale jejich snažení ukončil zbytečný útočný faul, takže hrát mohou opět domácí fotbalisté.

73

Nic zajímavého se na trávníku neděje. Domácí se snaží něco vymyslet, ale hosté velmi dobře brání a soupeře k ničemu nepouští.

71

Dvacet minutek mají domácí na to, aby něco udělali s nepříznivým výsledkem. Zatím to ale vypadá, že tři body získá favorit tohoto zápasu.

69

Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Matteo Politano, přichází Hirving Lozano.

1:2

konec (1:1)

Branky: 13. Murić (Kulenović) – 43. Demme (D. Mertens), 63. Braut (Politano) (vla.)

Karty:   30. Smolčić (HNK), 44. Braut (HNK) – 22. Politano (NEA), 45+2. Koulibaly (NEA)

HNK Rijeka: Nevistić – Tomečak (C), Escoval, D. Velkovski, Smolčić, Braut (64. Raspopović) – Murić (24. Yateke, 65. Štefulj), Čerin, Lončar – Kulenović, Menalo.
Náhradníci: Prskalo, Nwolokor – Anastasio, Galović, Lepinjica, Raspopović, Štefulj, Yateke.

SSC Neapol: Meret – Di Lorenzo, Nikola Maksimović, Koulibaly (C), Rui (81. Ruiz) – Lobotka (60. L. Insigne), Demme, Elmas (60. Ruiz) – Politano (69. Lozano), Petagna (81. Ghoulam), D. Mertens.
Náhradníci: Contini, Ospina – Bakayoko, Hysaj, Ghoulam, Lozano, L. Insigne, Manolas, Rrahmani, P. Zieliński, Ruiz.

Rozhodčí: Gestranius – Aravirta, Alakare