05.11.2020, 18:55 • Stadio Olimpico, Řím • Skupina A • Michal Raška

Tipsport: 1.46 4.48 7.65 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (20:47:48)
Držení míče: 66 % : 34 %.
Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 4:4. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 8:8.
Je konec. AS Řím naprosto jasně zvítězil nad CFR Kluž poměrem 5:0. Do utkání vstoupili domácí skvěle, jelikož už ve 2. minutě se trefil Mchitarjan. Římané pokračovali v tlaku a ve 24. minutě zvýšil vedení Ibañez. No a nakonec se prosadil ve 34. minutě také Borja Mayoral. Druhá polovina rovněž patřila domácím. Čtvrtý gól italského celku dal v 84. minutě Mayoral a o pět minut později se trefil také Pedro.

90+3

90+2

Domácí se sice dostali do vápna soupeře, ale nakonec z toho nic nebylo.

90+1

Řím jde znovu směrem dopředu z levé strany.

90

Rozhodčí nastavuje tři minuty navíc.

90

Střídání v týmu CFR Kluž: ze hřiště odchází Mario Rondón, přichází Andrei Joca.

89

89. PEDRO - 5:0

89

AS Řím právě vstřelil branku!
Tak tohle už je debakl, neboť italský celek jde do vedení 5:0! Tommaso Milanese skvělou přihrávkou vyslal do velké šance PEDRA a ten skvěle zakončil k levé tyči. Asistence: Tommaso Milanese.

87

Kluž se snažila po levé straně dostat dopředu, ale nakonec se dopustila pouze útočného faulu.

85

Kluž se snaží něco vymyslet a vstřelit alespoň jednu branku, ovšem moc se jí to nedaří.

84

84. Borja MAYORAL - 4:0

84

Domácí mužstvo vede už 4:0! Bruno Peres poslal centr do vápna, který lehce tečoval hostující hráč a následně si míč zpracoval BORJA MAYORAL, který posléze prostřelil gólmana Bălgrădeana. Asistence: Bruno Peres.

83

Ovšem střela Cristian Manea skončila v moci gólmana Pau Lópeze.

82

Tentokrát ale přišel faul také od domácího hráče a Kluž získala standardní situaci.

81

Ovšem střela z přímého kopu byla zblokována.

80

Nicolae Carnat navíc posléze uviděl žlutou kartu za řeči.

80

Faul hostujícího hráče na Ovidiu Hobana na Perese znamená přímý kop pro Řím.

5:0

konec (3:0)

Branky: 2. Mchitarjan (Spinazzola), 24. Ibañez (Veretout), 34. B. Mayoral (Peres), 84. B. Mayoral (Peres), 89. Pedro (Milanese)

Karty:   61. Hoban (KLZ), 80. Carnat (KLZ)

AS Řím: Pau López – Fazio, Ibañez (61. Smalling), Kumbulla – Peres, Cristante (C) (74. Milanese), Veretout (46. Pedro), Spinazzola (46. Juan Jesus) – Villar, Mchitarjan (46. Lorenzo Pellegrini) – B. Mayoral.
Náhradníci: Boer, Mirante – Juan Jesus, Džeko, Karsdorp, Milanese, Pedro, Lorenzo Pellegrini, Smalling, Zalewski, Tripi.

CFR Kluž: Bălgrădean – M. Sušić (79. Latovlevici), Manea, Ciobotariu, Camora (C) – Hoban – Deac (46. Pereira), Itu (46. Păun), Djoković – Rondón (90. Joca), Debeljuh (67. Carnat).
Náhradníci: Sandomierski – Carnat, Joca, Latovlevici, Păun, Pereira.

Rozhodčí: Jug – Žunič, Vinali (vš. SVN)