01.11.2020, 15:00 • KRK Nagornyj, Nižnij Novgorod • David Suchý

Tipsport: 1.74 4.29 3.98 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Marek Langhamer (KUN) 3 inkasované branky, 31 zásahů
Tomáš Zohorna (KUN) 1+1, 1 střela, čas na ledě 18:27
Hynek Zohorna (KUN) 0+1, 1 střela, čas na ledě 16:58 (17:22:25)

Střely na branku – 34:28
Zblokované střely – 15:18.
Vyloučení – 5:2.
Využití přesilovek 1/2 – 1/5.
Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Chabarovsku, kterému se svého soupeře podařilo porazit výsledkem 4:3. Přitom Torpedo v průběhu první periody vedlo o dvě branky. Amur totiž vstoupil do poslední periody ukázkovým způsobem, neboť dokázal zužitkovat přesilovou hru, díky které se vůbec poprvé v utkání dostal do vedení. Novgorod tak měl skoro celou třetí třetinu na to, aby se pokusil o vyrovnání, což přišlo až v samotném závěru. Přesto se z výhry raduje Amur, který rozhodl v následném prodloužení.

63:28

63:28 Tomáš ZOHORNA - 3:4

63:28

Chabarovsk právě vstřelil branku!
Chybná rozehrávka domácích nakonec znamená druhý plusový bod pro Amur! Rozehrávku soupeře totiž dokázal vystihnout Korjagin, který poté v předbrankovém prostoru našel TOMÁŠE ZOHORNU. Český útočník bleskovým zakončením vyzrál na brankáře Tichomirova.
Asistence: Gleb Korjagin.

63:17

Přes protihráče se o zakončení pokoušel hostující Gorškov, který ovšem nemířil zrovna přesně. Následně se na zemi ocitl Fajzullin, o faul se ale nejednalo.

62:20

Zatím sledujeme hodně poklidné prodloužení, žádného zakončení jsme se zatím nedočkali. Aktivnější je ale Amur, domácí celek spíše čeká na nějakou chybu.

61:17

Vhazovalo se po pravici brankáře Tichomirova, kde byl Amur na buly úspěšnější. Na nahrávku zpoza branky si sjel Hynek Zohorna, který měl k puku daleko.

60:10

Hned v úvodu prodloužení to zkoušel podél levého hrazení vzít sám na sebe Žafjarov, který se ovšem přes protihráče nedostal. Následuje rychlý protiútok.

60:01

Třetí třetina nerozhodla o osudu zápasu, bude se prodlužovat!

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

58:57

Torpedo právě vstřelilo branku!
Velká chyba brankáře Langhamera nakonec znamená vyrovnání! Český brankář si sice poradil se zakončením, jenomže se naprosto zbytečně pokoušel o rozehrávku. Do ní se ovšem postavil ANDY MIELE, který doslova dotlačil kotouč za záda brankáře.
Bez asistence.

58:11

Torpedo to zkouší bez brankáře!

57:44

Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Chris Wideman – 2 min., krosček).

57:33

Chabarovsku se v posledních vteřinách daří držet puk daleko od své branky, nicméně nyní se k nebezpečnému zakončení dostal Žafjarov, který mířil nad.

56:36

Fajzullinovi se povedlo pokrýt kotouč před protihráčem, načež ho přeposílal podél mantinelu na Hynka Zohornu. Ten se nechal obrat a hra se tak ihned otočila.

3:4

Branky a nahrávky: 10. Pajgin (Miele, Žafjarov), 12. Žafjarov (Miele, Szwarz), 59. Miele – 19. Sergijenko (Zimin, V. Butuzov), 35. Pjanov (Korotkich), 41. Sergijenko (T. Zohorna, H. Zohorna), 64. T. Zohorna (Korjagin)

Torpedo Nižnij Novgorod: Tichomirov (Melničuk) – Ch. Wideman, Pajgin, Orlov, Marin, Austin, Mišarin – Žafjarov (A), Miele, Čechovič – Varnakov, Kloos, Šenfeld (C) – Gončaruk, Belevič, Szwarz – Der-Argučincev, D. Iljin, Urakov (A).

Amur Chabarovsk: Langhamer (Šijanov) – Turbin, Kamalov, Sergijenko, Korjagin, Zimin, Korotkich – Fajzullin (C), T. Zohorna, H. Zohorna – V. Butuzov, Rasskazov, Polunin – Gorškov (A), Vj. Ušenin, Vl. Ušenin (A) – Golubev, Pjanov, Gizdatullin.

Rozhodčí: Naumov, Ščenjov – Bersenjov, Judin

02:02 NNO 2 Gončaruk, sekání
09:11 NNO 1:0 Pajgin (Miele, Žafjarov)
09:54 CHA 2 Kamalov, vražení na hrazení
11:50 NNO 2:0 Žafjarov (Miele, Szwarz)
18:31 CHA 2:1 Sergijenko (Zimin, V. Butuzov)