26.10.2020, 17:30 • Hartwall Arena, Helsinky • Jiří Sameš

Tipsport: 2.35 4.02 2.56 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

→ 1+0, 3 střely na bránu, TM 0, čas na ledě 21:09

JAKUB KOVÁŘ – Avtomobilist Jekatěrinburg – brankář
→ porážka, 24 zákroků, 3 OG
Dnešní utkání sledovalo 1 116 diváků. (15:06:11)
Statistické okénko

Střely na bránu: 27 – 28; Přesilová hra: 0/2 – 1/3; Trestné minuty: 6 – 4; Vyhraná vhazování: 28 – 14; Čas v útočném pásmu: 09:06 – 10:28
Dnešní utkání Jokerit Helsinky vs. Avtomobilist Jekatěrinburg právě skončilo. Finské mužstvo uspělo poměrem 3:2 a získalo pátou výhru z posledních sedmi duelů. Rozhodující branku v čase 56:07 obstaral útočník Marko Anttila. Blýskl se také brankář Janis Kalninš, jenž předvedl 26 úspěšných zákroků. Obě mužstva nastoupí k dalšímu vzájemnému utkání od zítřejších 15:00 SEČ.

59:56

Prudkou střelu Charlese Genowaye zablokoval Marko Anttila. Hotovo!

59:49

Důležité vhazování po levé ruce Janise Kalninše. Hokejisté Avtomobilistu jsou samozřejmě bez brankáře.

59:49

Oddechový čas pro mužstvo Avtomobilist Jekatěrinburg.

59:01

Probíhá poslední minuta závěrečné části!

58:51

John Norman nasbíral cenné vteřiny v útočném pásmu. Zvládne už Jokerit udržet své těsné vedení?

57:58

Čároví rozhodčí odpískali hokejistům Avtomobilistu postavení mimo hru. Do konce závěrečné částí zbývají dvě minuty.

57:08

Charles Genoway se nyní prokličkoval až před Janise Kalninše. Bekhendovou kličku ale nedotáhl do úspěšného konce.

56:07

56:07 Marko ANTTILA - 3:2

56:07

Jokerit právě vstřelil branku!
Finské mužstvo se necelé čtyři minuty před koncem třetí periody ujímá vedení! MARKO ANTTILA dostal ve středním pásmu přihrávku od Viktora Lööva a následně procedil kotouč pod lapačkou Jakuba Kováře. Jeho šestá branka v letošním ročníku KHL! Asistence: Viktor Lööv.

55:35

Tým Avtomobilist Jekatěrinburg hraje v plném počtu.

54:57

Sami Lepistö ani Jesse Joensuu neuspěl se svým střeleckým pokusem. Jekatěrinburg zvládá těžkou situaci na jedničku.