konec (0:0)

26.09.2020, 10:40 • Městský stadion Rakovník • 6. kolo • Daniel Ryl (@D_Ryl)

Tipsport: 1.9 3.7 2.83 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

85

Benešov ještě před výkopem střídá. Ze hřiště odchází Václav Ježdík, jehož místo převezme Pavel Roháč.

80

Dvojité střídání Benešova. Miroslav Tomek s Petrem Srbem končí, naskakují Ondřej Brokeš a Michal Krunert.

75

Ve stejnou chvíli střídáme. Odchází hostující Ladislav Dufek s Ondřejem Vosáhlem, nastupují Tomáš Meszáros a Dominik Dušek.

75

Útok Benešova zastavuje žlutý faul Dominika Doláka (RAK).

72

Benešov právě vstřelil branku!
To už je pro domácí velmi zlé! Benešovští proměnili svůj další útok ve zlato, když přidávají třetí gól PETR SRB.

60

Tuto příležitost využila domácí střídačka, protože Michaela Azilinona nahrazuje Aaron Donkor.

58

Míč do vápna končí druhým gólem Benešova! Centr našel VÁCLAVA JEŽDÍKA, který přidává další zásah svého týmu.

53

Máme tu vedoucí gól! Autorem vydařené standardní situace je JAKUB VOSÁHLO, který posílá svůj tým do vedení.

51

Velká šance pro Benešov! Tomu se podařilo dostat hru k blízkosti velkého vápna, odkud rozehrává přímý volný kop.

46

Rakovník vstupuje do druhého poločasu rovnou se třemi změnami! V utkání dohráli Kingsley Omovie, Oleh Osypenko a Marek Hejda. Na hřiště naopak nastupují František Kalaš, Dominik Dolák a Robert Hamouz.

35

Rakovník se podruhé v krátkém sledu dostal do zakončení, tentokrát však musel Jakub Schummer zakročit!

Začátek utkání byl odložen o 40 minut, protože hlavní plocha není vhodná k sehrání zápasu. Oba týmy se tak utkají na vedlejší ploše od 10:45!

0:3

konec (0:0)

Branky: 53. J. Vosáhlo, 58. Ježdík, 72. Srb

Karty:   75. Dolák (RAK)

SK Rakovník: Víšek – Bleck, Pelyak, Rendla, Červený (C), Šindler, Azilinon (60. Donkor), Omovie (46. Kalaš), Duchoň, Osypenko (46. Dolák), Hejda (46. Hamouz)
Náhradníci: Janda – Kalaš, Dolák, Tvrz, Donkor, Rohla, Hamouz

FK Benešov: Schummer – Lupač, J. Vosáhlo, Filip, Pedro (C), Ježdík (85. Roháč), Tomek (80. Brokeš), Dufek (75. Meszáros), O. Vosáhlo (75. Dušek), Vrňák, Srb (80. Krunert)
Náhradníci: Vladyka – Meszáros, Roháč, Brokeš, Krunert, Dušek

Rozhodčí: Plzák – Martínek, Trojan