HK Mladí Draci Šumperk – HC ZUBR Přerov

0:5

konec (0:2, 0:2, 0:1)

25.09.2020, 19:00 • Škoda aréna • 3. kolo • Alena Ryšavá (@@alenarysavaa)

Dnešní zápas je u konce. Domácí se brankově neprosadili, zatímco v jejich kleci dnes skončilo dohromady 5 branek. V první třetině byly celky herně vyrovnané. Produktivnější ale byli hosté v 17. minutě se prosadil Matěj Halík, o tři minuty později zvyšoval pro Přerovany na 0:2 Radim Hradil.

Ve druhé periodě byli aktivnější Draci. Domácí se hnali do nespočetně gólových šancí, unikali do přečíslení, ale opět to byli Zubři, kdo dvakrát skóroval. Prosadili se Patrik Kleniar , na 0:3 zvyšoval Matěj Halík..

V poslední dvacetiminutovce se utkání dohrávalo, oba týmy si tvořili šance, ale ke gólu se dostali pouze Zubři z hole Jana Fencla.

To byla poslední tečka za dnešním kláním. Zubři nedali Drakům šanci.
Bodově se dnes prosadili Patrik Kleniar 3 (2+1)(Matěj Halík 3 (2+1). Hostující brankář Petr Žurek si dnes vysloužil čisté konto. (21:08:52)

59:02

Před námi je poslední minuta utkání, puk je v útočném pásmu Draků.

58:04

Probíhají poslední dvě minuty utkání.

56:56

Adama Holíka nikdo nenapadal, s kotoučem projel útočným pásmem Zubrů, zakončit se mu nepodařilo.

55:35

Fencl posílal kotouč na teč Dobšovi, ten kotouč umístil mimo klec domácích.

54:49

Domácí Plhal výborně zastavil akci 2 na 1, do které se hnali Zubři.

54:37

Mladí Draci se aktivně snaží upravit skóre dnešního utkání, zatím ale marně

54:17

Střela Kouteckého od modré je ukryta v Žurkově lapačce.

53:44

Dobrý pokus z hole Fencla končí v Kašparově lapčce.

52:57

Dopředu s nebezpečně řítili hostující Kolařík a Kleniar, gólovou akci zastavila levá tyč klece domácích.

52:20

Šumperané bojují o kotouč v rohu.

51:25

Petr s Brázdou v akci 2 na 1 neuspěli proti domácí obraně.