Kaufland Super Cup

HC Slovan Bratislava – HC Topoľčany

5:0

konec (1:0, 4:0, 0:0)

24.09.2020, 18:30 • Aréna Ondreja Nepelu, Bratislava • Čtvrtfinále • Vladimír Korduliak sk

Tipsport: 1.02 14.0 21.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zápas bol jednoznačnou záležitosťou domácich. V tretej tretine sme gól nevideli, za to sa vylučovalo viac, ako býva zvykom. Halo sa v bránke hostí isto nenudil. Pomer striel medzi žrde 54:23, do semifinále postupuje domáci HC Slovan. Z Bratislavy želá pekný večer priaznivcom športu Vladimír Korduliak. (20:54:27)

59:25

Slovan držal súpera v pásme, Harrisov puk Halo poslal späť do hry a potom hostia puk na krátko do stredného pásma.

58:19

Škápik dve minúty za držanie, presilovku si tak zahrá tím od Dunaja.

57:52

Domáci v plnom počte, ani túto presilovku hostia v čestný úspech nezapíšu.

57:29

Slovan poslal puk von z pásma a oba tímy posielajú na ľad čerstvé sily.

56:48

Z vrcholov kruhov Kalináč prestrelil bránku a puk poslal na ochranné sklo, hostia s pukom v zóne domácich.

55:52

Petráš a Laššo si vymenili ručne svoje názory. Laššo dve minúty hrubosť a desať minút osobný trest za zhodenie rukavíc. Petráš dve + dve za hrubosť, Hostia hrajú presilovku.

54:38

Domáci v plnom počte, Topoľčany hrali presilovku dobre, čestný úspech sa im však zaznamenať teraz nepodarilo a v závere presilovky Nemček trafil len bočnú sieť bránky domácich.

53:30

Novák príklepom od modrej z jej stredu prevetral ľavý betón Noskoviča, ktorý puk poslal späť do hry a belasí ho následne vyhodili von z pásma.

52:38

Ďalšie vylúčenie, teraz dvojka pre Meszároša za seknutie, presilovka pre hostí.

50:49

Studenič v akcii a na konci Halo, ktorému spoluhráči opäť poďakovali za jeho pekný zákrok.

50:31

Oba tímy s plným počtom hráčov.

49:42

Ofsajd belasých, čiarový im akciu zastavil, vhadzujeme pri obrannej modrej hostí.

48:31

Vzájomné vylúčenie, Meszároš dve minúty za krosček, Kováč za seknutie. Hráme štyria proti štyrom.

48:17

Hostia v plnom počte, budeme sa tak venovať hre s plným počtom hráčov na oboch stranách.

47:35

Domáci v plnom počte a budú pokračovať v hre krátkou presilovkou.

47:02

Ališauskas preveril Halovu pozornosť strelou od modrej z jej stredu, brankár hostí puk poslal späť do hry, Slovan bojuje o puk v zóne súpera.