MONACObet liga

FK Dubnica – MŠK Púchov

0:2

konec (0:0)

19.09.2020, 15:30 • Mestský športový areál Dubnica nad Váhom • 8. kolo • Viktor Kalinács sk

Tipsport: 1.4 4.5 5.75 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

V považskom derby sa z troch bodov teší Púchov. Ten vonku zdolal domácu Dubnicu vďaka dvom gólom v druhom polčase. (17:22:38)

90+3

90+3

Gól ale neprišiel, dráma sa konať nebude.

90+1

Striedanie v tíme MŠK Púchov: z ihriska odchádza Jakub Michlík, prichádza Tobias Raffay.
Striedanie v tíme MŠK Púchov: z ihriska odchádza Patrik Prekop, prichádza Kingsley Kemakolam Iheme.

90+1

Hostia sa prezentovali faulom na vlastnom území, na priame ohrozenie brankára to však z domáceho pohľadu nebude.

90

Nadstavujú sa tri minúty.

89

Pilný pozorný, ani tretia strela, ktorá mierila medzi jeho tri žrde, neskončila v sieti!

88

Domáci to ešte skúšajú, ale nedarí sa im. Napriek tomu do konca zostáva zhruba ešte päť minút.

87

Dnešné stretnutie sleduje 710 divákov.

86

Sekundy k dobru pre hostí, tí rozumne dohrávajú poslednú päťminútovku ďaleko od svojej svätyne.

84

Zo štandardky získali hostia rohový kop, vôbec svoj prvý v tomto zápase.

83

Žltú kartu dostáva Slavomír Pagáč (FK Dubnica).

82

Púchov dal gól!
Alebo problémy ani nebudú! Deväť minút pred koncom totiž hostia pridávajú poisťovací gól a idú si za tretím víťazstvom v sezóne! Do čierneho sa trafil JAKUB MICHLÍK,