Moravskoslezská fotbalová liga

SFK Vrchovina Nové Město na Moravě – SK Sigma Olomouc B

3:3

konec (3:0)

19.09.2020, 15:30 • Vrchovina Aréna, Nové Město na Moravě • 7. kolo • Matěj Šoba

Tipsport: 2.0 3.7 2.64 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Děkuji za vaši pozornost u textového přenosu a pěkný zbytek víkendu. (17:23:37)
Je tu konec zápasu. První poločas Vrchovina válcovala soupeře a do kabin se odcházelo za stavu 3:0 pro domácí. Utkání vypadalo, že skončí výhrou Vrchoviny, ale hosté se do druhého poločasu pustili lépe jak domácí a po zaslouženém tlaku dokázali utkání dorovnat na 3:3. Vrchovina měla ještě v závěru možnost přidat čtvrtou branku, jenže to se nestalo a zápas tak končí remízou tři ku třem.

90+3

90+2

Vrchovina zahrála přímý kop, který byl přetažený, ale pokračovalo se alespoň rohem po teči obránce Olomouce. Z něj domácí zakončit taky nezvádli.

90

Švanda byl faulován na polovině Olomouce. Mezitím se na světelné tabuli rozsvítila trojka, takže se budou nastavovat tři minuty.

88

Střídání v týmu SFK Vrchovina: ze hřiště odchází Vašíček, přichází Veselý.
Střídání v týmu SK Sigma Olomouc B: ze hřiště odchází Šíp, přichází Diblík.

87

Domácí SFK vybojovala roh.

86

Nepřesný centr z levé strany končí v zámezí za vrchovinskou brankou. Bude se odkopávat.

83

Domácí mohli strhnout vedení na svou stranu, jenže na Feikovu přihrávku spoluhráč se nedostal ideálně a nedokázal vystřelit mezi tři tyče.

81

Střídání v týmu SK Sigma Olomouc B: ze hřiště odchází Bednár, přichází David.

80

80. ŠÍP - 3:3

80

Tým Olomouc B právě vstřelil branku!
A je srovnáno! JÁCHYM ŠÍP prošel individuálně po pravé straně až k brance Vrchoviny a střelou k bližší tyči srovnává stav utkání na 3:3!

79

Duda byl Fialou nedovoleně stažen k zemi, s čímž Fiala nesouhlasí.

77

Žlutou kartu dostává Fiala (SK Sigma Olomouc B).

76

Střídání v týmu SFK Vrchovina: ze hřiště odchází Chloupek, přichází Skalník.

75

Michal zkusil přímou střelu, ale zdí byl sražen na roh.

75

Z trestuhodné pozice by ale mohli domácí rychle odpovědět. Bude se kopat přímý kop.