Play-off NHL

Tampa Bay Lightning – New York Islanders

2:1

konec (1:1, 0:0, 1:0) Stav série: 2:0

10.09.2020, 02:10 • Rogers Place, Edmonton, AB • Finále V. konference • Daniel Fekets (@DFekets)

Tipsport: 1.86 4.44 3.35 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

59:51

59:51 Nikita KUČEROV - 2:1

59:51

Tampa právě vstřelila branku!
První formace Tampy předvedla těsně před koncem třetí třetiny skvělé střídání, které vygradovalo rozhodujícím gólem! Ondřej Palát sice v ideální pozici bránu netrefil, ale vyhozený puk se dostal k mantinelu, u kterého skvěle zapracoval Ryan McDonagh. Zkušený obránce poté skvostným pasem našel NIKITU KUČEROVA na pravém kruhu, jenž se prosadil rychlou a zároveň přesnou střelou. Zřejmě rozhodující knockout tak přichází 9 sekund před koncem. 2:1. Asistence: Ryan McDonagh.

18:25

18:25 Victor HEDMAN - 1:1

18:25

Domácí vyrovnávají necelé dvě minuty před pauzou. Goodrow vyhrál vhazování k modré čáře, odkud pálil VICTOR HEDMAN. Dělovka švédského zadáka zamířila od pravé tyče do branky. Hedman tak znovu prokázal své kvality, v letošním play-off si připsal už sedmý gól. 1:1. Asistence: Barclay Goodrow.

01:24

01:24 Matt MARTIN - 0:1

01:24

Islanders právě vstřelili branku!
Ostrované načínají druhý duel série podstatně lépe než ten první. Nick Leddy se zapojil do ofenzívy a podél mantinelu se dostal až za bránu Tampy. Za ní si počkal a následně naservíroval přihrávku MATTU MARTINOVI. Útočník hostů dokázal rychle vystřelit tak, že kotouč dostal nad Vasilevského ramenem až za brankovou čáru. 0:1. Asistence: Nick Leddy.

2:1

Branky a nahrávky: 19. Hedman (Goodrow), 60. Kučerov (McDonagh) – 2. M. Martin (Leddy)

Tampa Bay Lightning: Vasilevskij (McElhinney) – Shattenkirk, Hedman (A), Černák, McDonagh (A), Bogosian, Sergačjov, L. Schenn – Kučerov, B. Point, Palát – T. Johnson, Cirelli, Killorn (A) – Coleman, Gourde, Goodrow – Paquette, Maroon.

New York Islanders: Varlamov (Greiss) – Pulock, Pelech, Mayfield, D. Toews, A. Greene, Leddy – Eberle, Barzal, Lee (C) – Jo. Bailey (A), B. Nelson, Beauvillier – Komarov, Pageau, Ladd – Clutterbuck (A), Cizikas, M. Martin.

Rozhodčí: Kozari, Sutherland – Cherrey, Murchison

01:24 NYI 0:1 M. Martin (Leddy)
05:55 TBL 5 Killorn, naražení zezadu
13:54 NYI 2 Pulock, podrážení
18:25 TBL 1:1 Hedman (Goodrow)
21:01 NYI 2 Pelech, podrážení