06.09.2020, 13:30 • Něftěchim Arena, Nižněkamsk • Lukáš Jasoněk

Tipsport: 2.68 3.9 2.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

58:50

58:50 Alexandr KUČERJAVENKO - 4:3

58:50

Nižněkamsk právě vstřelil branku!
Tak pozor, od vyrovnávacího gólu uběhla jen minuta a najednou je všechno jinak! Hala bouří poté, co ALEXANDR KUČERJAVENKO využil přesilovou hru. Domácí tým tak potvrzuje, že v početní výhodě se mu dnes dařilo náramně. Asistence: Pavel Porjadin a Rafael Bikmullin.

57:39

57:39 Alexandr SJOMIN - 3:3

57:39

Viťaz právě vstřelil branku!
Hosté smazali třígólovou ztrátu z první třetiny a vypadá to, že zápas dotáhnou do prodloužení! Při hře 6 na 4 zůstal u levé tyče nepokrytý ALEXANDR SJOMIN, který si jako zkušený mazák bez problémů poradil. Zatímco gólman Barulin se může k smrti uvztekat. Asistence: Justin Danforth a Mattias Tedenby.

50:44

50:44 Fjodor MALYCHIN - 3:2

50:44

Tak přeci jen máme postaráno o drama! Po nahození od Lugina uplatnil svůj důraz před brankovištěm FJODOR MALYCHIN, jenž devět minut před koncem snížil na rozdíl jediné trefy. Asistence: Dmitrij Lugin.

30:25

30:25 Mattias TEDENBY - 3:1

30:25

A konečně se prosazuje také Viťaz! Stalo se tak poté, co v početní výhodě mezi kruhy postavený MATTIAS TEDENBY zavěsil puk nad lapačku Barulina. Takřka nechytatelný pokus. Asistence: Justin Danforth a Linus Hultström.

17:03

17:03 Alexej VOLGIN - 3:0

17:03

Neftěchimiku se v přesilovkách daří! I tentokrát je z toho gól, který po kolmici od Porjadina vsítil z pravého kruhu ALEXEJ VOLGIN. Ježov byl u své tyče stejně jako předtím pozdě a po třetím inkasovaném gólu musí ze hry ven. Asistence: Pavel Porjadin a Alexej Puzanov.

12:59

12:59 Otso RANTAKARI - 2:0

12:59

Přesilovku domácí rychle využili a vedou 2:0! Ježov byl bezradný i tentokrát, protože těsně před přihrávkou na volného OTSU RANTAKARIHO se hrálo u jeho branky. Proti pohotové střele se tak nestihl přesunout včas. Asistence: Ildar Šiksatdarov a Timur Šarifjanov.

11:19

11:19 Roman GRABORENKO - 1:0

11:19

Tataři jdou do vedení! ROMAN GRABORENKO se rozhodl pro nenápadnou střelu od modré čáry, na kterou Ježov zareagoval příliš pozdě. Nelze mu to však vyčítat, protože puk uviděl až na poslední chvíli. Asistence: Daniel Bucajev.

4:3

Branky a nahrávky: 12. Graborenko (Bucajev), 13. Rantakari (Šiksatdarov, Šarifjanov), 18. Volgin (Porjadin, Puzanov), 59. Kučerjavenko (Porjadin, Bikmullin) – 31. Tedenby (Danforth, Hultström), 51. Malychin (Lugin), 58. A. Sjomin (Danforth, Tedenby)

Neftěchimik Nižněkamsk: Barulin (Ivannikov) – Volgin (A), Puzanov, Loginov (A), Rantakari, Motygullin, Graborenko, Chajrullov, Semjonov, Čivilev – Kučerjavenko (C), Porjadin, Bikmullin – Šiksatdarov, Grošev, Šarifjanov – Golubovič, Šutov, Bucajev – Paranin, Polkin.

HC Viťaz Moskevská oblast: I. Ježov (18. Kočetkov) – Jeřábek, Pylenkov, Voronkov, Hultström, Borodkin, Golovkov (A), Vorobej – Daugavinš, Děrgačov, A. Sjomin (C) – Grebenščikov, Danforth, Tedenby – Lugin, Mojsejev, Arťuchin (A) – Bardakov, Malychin, Laričev – Ivanjuženkov.

Rozhodčí: Bondar, Olenin – Antonov, Parikov