konec (3:0, 0:1, 1:2)

06.09.2020, 13:30 • Něftěchim Arena, Nižněkamsk • Lukáš Jasoněk

Tipsport: 2.68 3.9 2.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

On-line přenos je u konce. Děkujeme vám za pozornost a přejeme hezký zbytek víkendu. (16:28:34)
Další zápas odehrají obě mužstva v zahraničí. Nižněkamsk se vydá do Finska, kde bude bojovat s Jokeritem, a Viťaz do Běloruska, kde vyzve tamní Dinamo.
Česká stopa

Jakub Jeřábek (VTZ) – 1 střela, čas na ledě: 19:23
Zatímco Nižněkamští se radují ze svých prvních bodů v sezoně, parta okolo Jakuba Jeřábka smutní. Jak už bylo řečeno, Viťaz doplatil na úvodní dějství a s ním spojená oslabení. Navzdory tomu sympaticky dokázal třígólové manko smazat, jenže jeho hráčům uškodilo, že po vyrovnávací trefě začali myslet na prodloužení. V tu chvíli dostali dvě minuty za zdržování hry a v neoblíbeném oslabení přišel krutý trest.
Nižněkamsk vstoupil do utkání jak nejlépe mohl, když hlavně díky skvělým přesilovkám vedl po první třetině už 3:0. V průběhu zápasu však luxusní náskok prohospodařil a na jeho konci měl co dělat, aby si vedení vzal zpět. To se povedlo v čase 58:50, kdy vstřelil vítězný gól Kučerjavenko.
Statistika střel: 31:39
Počet diváků: 888 (omezený počet)

59:55

HC Viťaz se ještě dostal do závěrečného tlaku, ale odpor domácího Nižněkamsku už nezlomil.

59:26

Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Alexej Volgin – 2+2 min, vysoká hůl).

59:11

Hosté nemají co ztratit a znovu zkouší power-play! Když to vyšlo předtím, proč by ne teď...?

58:50

58:50 Alexandr KUČERJAVENKO - 4:3

58:50

Nižněkamsk právě vstřelil branku!
Tak pozor, od vyrovnávacího gólu uběhla jen minuta a najednou je všechno jinak! Hala bouří poté, co ALEXANDR KUČERJAVENKO využil přesilovou hru. Domácí tým tak potvrzuje, že v početní výhodě se mu dnes dařilo náramně. Asistence: Pavel Porjadin a Rafael Bikmullin.

57:54

Vyloučení v týmu HC Viťaz Moskevská oblast (2 min.).

57:39

57:39 Alexandr SJOMIN - 3:3

57:39

Viťaz právě vstřelil branku!
Hosté smazali třígólovou ztrátu z první třetiny a vypadá to, že zápas dotáhnou do prodloužení! Při hře 6 na 4 zůstal u levé tyče nepokrytý ALEXANDR SJOMIN, který si jako zkušený mazák bez problémů poradil. Zatímco gólman Barulin se může k smrti uvztekat. Asistence: Justin Danforth a Mattias Tedenby.

56:51

Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (2 min. – příliš mnoho hráčů).

55:19

Porjadin (Nižněkamsk) vyšel z vrátek trestné lavice.

53:59

A další samostatný únik! Při oslabení se v něm tentokrát objevil Šiksatdarov, nicméně ani on náhradníka Kočetkova nepřekonal. Jen díky zákrokům mladého brankáře se tak hosté stále ještě drží.

53:19

Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Pavel Porjadin – 2 min., držení).

4:3

Branky a nahrávky: 12. Graborenko (Bucajev), 13. Rantakari (Šiksatdarov, Šarifjanov), 18. Volgin (Porjadin, Puzanov), 59. Kučerjavenko (Porjadin, Bikmullin) – 31. Tedenby (Danforth, Hultström), 51. Malychin (Lugin), 58. A. Sjomin (Danforth, Tedenby)

Neftěchimik Nižněkamsk: Barulin (Ivannikov) – Volgin (A), Puzanov, Loginov (A), Rantakari, Motygullin, Graborenko, Chajrullov, Semjonov, Čivilev – Kučerjavenko (C), Porjadin, Bikmullin – Šiksatdarov, Grošev, Šarifjanov – Golubovič, Šutov, Bucajev – Paranin, Polkin.

HC Viťaz Moskevská oblast: I. Ježov (18. Kočetkov) – Jeřábek, Pylenkov, Voronkov, Hultström, Borodkin, Golovkov (A), Vorobej – Daugavinš, Děrgačov, A. Sjomin (C) – Grebenščikov, Danforth, Tedenby – Lugin, Mojsejev, Arťuchin (A) – Bardakov, Malychin, Laričev – Ivanjuženkov.

Rozhodčí: Bondar, Olenin – Antonov, Parikov