KHL

Traktor Čeljabinsk – Red Star Kunlun

3:1

konec (1:0, 1:0, 1:1)

06.09.2020, 14:00 • Valerij Bělousov Traktor Arena, Čeljabinsk • Martin Augustin (@ogy_16)

Tipsport: 1.42 5.39 5.93 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

59:47

Rozhodčí chtějí ještě vykázat nějakou činnost a tak se rozhodli vylučovat. Dvě minuty za krosček obdržel domácí Pjotr Jasinskij.

53:36

Síly na ledě se vyrovnají. Na trestné lavici sedí Alexej Kručinin.

52:49

Ilja Karpuchin dostává trest za vysokou hůl. To znamená přesilovku pro Red Star.

47:58

Další vyloučení na straně Kunlunu! Za krosček jde na trestnou lavici Gleb Zyrjanov.

46:00

Vyloučení v týmu Red Star Kunlun. Viktor Baldajev dostal dvě minuty za podrážení.

33:38

Na trestné lavici si posedí Lawrence Pilut. Domácí obránce dostal trest za podrážení.

28:04

Za podrážení je vyloučen domácí Igor Polygalov. Přesilovku si zahraje hostující celek.

17:05

Hosté si zahrají půlminutovou přesilovku 5 na 3! Za podrážení je vyloučen Lukáš Sedlák.

15:33

Dlouho se ve standardním počtu hráčů nehrálo. Dvě minuty za podrážení obdržel domácí Lawrence Pilut.

13:00

Lukáš Sedlák dostává dvouminutový trest za vražení do hostujícího brankáře. Síly na ledě se tak vyrovnají.

12:08

Domácí budou hrát krátkou přesilovku 5 na 3! Za podrážení je vyloučen Ilja Krikunov.

10:21

Sergej Gimajev zahrál z bekhendu kotouč až do hlediště a je vyloučen za zdržování hry. Druhá přesilovka pro Traktor.

06:36

Po reklamní přestávce uvidíme přesilovku domácích. Na trestnou lavici usedl Dmitrij Archipov.

3:1

Branky a nahrávky: 13. Kalinin (Pilut, Byvalcev), 26. A. Lazarev (Jevenko), 44. Kravcov (Byvalcev, Manuchov) – 60. Nikolišin (Pedan, Megalinskij)

Traktor Čeljabinsk: Will (Fedotov) – Karpuchin, Bailen (A), Manuchov, Pilut, Ogurcov, Jasinskij, Jevenko, Kirpičnikov – Hyka, Sedlák (A), Äberg – Kravcov, Byvalcev, Kalinin (C) – Avcin, Osnovin, Polygalov – Šarov, A. Michejev, A. Lazarev.

Red Star Kunlun: Šikin (Lazušin) – Starikov, D. Osipov, Pedan, Megalinskij, Baldajev, Gimajev – Zyrjanov, Kitarov (C), Archipov – Glinkin, Nikolišin, Krikunov (A) – Maximov, Kručinin (A), Monachov – Šachvorostov, Dugin, Markovin – Šaporev.

Rozhodčí: Bělov, Beljajev – Kanifadin, Černyšjov